• Zasekání krabiček pod omítku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zasekání krabiček pod omítku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zasekání krabiček pod omítku

 • CRDCE JE POD PRSOU NEBO VEDLE??  Další informace


  Budete u Ježíška reklamovat dárky? Já rozhodně ano. Já si přál nějaký ten dron a pod stromečkem byl...  Další informace


 • Jaké jsou způsoby předělání hrubozrnné omítky stěny na hladkou omítku?  Další informace


  Jak nahodit starou omítku aniž by to vypadalo špatně? (rozdíly barev)  Další informace


  Co jako povrch balkonu pod dřevěné rohože  Další informace


  Cena pozemku pod chatou  Další informace


 • Bulka pod bradou, ktera boli  Další informace


  Bolest pod nehtem  Další informace


 • starý DOS program neběží pod win, ani pod DOSBOXem, kde ho rozjet ?  Další informace


  Shockwawe plugin nereaguje=zasekání celého pc  Další informace


  Co by se stalo, kdyby někdo byl současně se mnou přihlášen k Wikipedii pod mým heslem a jménem?

  Mohlo by se mu při neustálém refrešování obrazovky zobrazovat totéž, co vidím já? A byl by pak problém s mým odhlášením, tj. chvilku by trvalo, než by se můj pronásledovatel zorientoval a odhlásil se také? Předem děkuji za odpověď.Upřesňuji:Po odhlášení mi často naskakuje neúplná obrazovka: chybí ikonky jednotlivých projektů a někdy i logo nadace Wikimedia...

  Další informace


  Ako vytvorit email (pod vlastnou domenou) na Gmaily  Další informace


 • Odměna za řízení pod vlivem a maření

  Na jaře roku 2011 jsem se vybodoval , přišel jsem o ŘP na 1 rok.V létě roku 2011 jsem mařil výkon úředního rozhodnutí tím, že jsem řídil (odnětí svobody 1 měsíc na zkuš. dobu 12 měsíčů).Na podzim 2012, týden po skončení podmínky a skončení zákazu řízení (ještě jsem si nepožádal o vrácení ŘP) jsem řídil pod vlivem alkoholu (1,5 promile)Týden nato jsem opět řídil, 1,1 promile.Měsíc od první události přišel rozsudek od samosoudce - odnětí svobody na 3 měsíce odloženo na 18 měsíců ZA ŘÍZENÍ POD VLIVEM.Týden poté druhý rozsudek za druhou akci , odnětí svobody na 6 měsíců odloženo na 30 měsíců za ŘÍZENÍ POD VLIVEM a MAŘENÍ VÝKONU ÚŘEDNÍHO ROZHODNUTÍ.V únoru 2013 předvolání, výslech, proto, protože policie soudu nenahlásila za první akci maření výkonu, ale předala to magistrátu v domnění, že se jednalo o přestupek. Nyní to překvalifikovali na TČ.Mohou mě dodatečně soudit za případ, za který jsem byl již odsouzen, ale za jiný trestný čin? De facto jde jsem byl souzen pouze za řízení pod vlivem, nyní dodatečně bych měl být souzen ještě za maření.V druhém případě bylo vyřešeno oboje naráz. Nyní čekám na dopis od soudu, kde předpokládám, už nebude rozsudek od samosoudce, ale předvolání k hlavnímu líčení.Díky moc za pomoc.Doplňuji:ocko: já jsem si toho vědom, auto jsem prodal, abych zas neudělal botu. Střízlivej bych totiž přes zákaz za volant nesedl, ale jak jsem zjistil, opitý ano. Proto jsem udělal kroky k tomu, aby se to již neopakoval a se zatím udělenými tresty souhlasím.Ptám s

  Další informace


 • Chce-li se někdo vyhnout řešení problému, zamete jej pod koberec. Kam s ním, když je podlaha dřevěná, nebo zem hliněná?

  1. Není lepší problémy řešit než je zametat či odkládat?2. Myslím, že při řešení problémů platí, že mluviti je zlato. Člověk se zpravidla problémů nezbaví, pokud jedna strana mlčí, či dokonce mlčí oba účastníci?3. Nebo má pravdu Dalajláma?„Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemá, starosti nepomohou.“Obrázek a href"https://cdn.pixabay.comhoto/2017/09/09/09/17roblem-2731501_960_720.jpg" rel"nofollow" https://cdn.pixabay.com/ hellip /a

  Další informace


 • Bolest zezadu pod kolenem  Další informace


 • Bylo by možné docílit situace, kdy magnet (umístěný nahoře) by přitahoval hřebík (umístěný pod ním) takovou silou, aby..

  ..hřebík visel nad zemí, ale zároveň nebyl přitahován blíže k magnetu?

  Další informace


 • Boule pod kolenem

  V úterý jsem spadla a bouchla jsem se do kolena. Pod kolenem mám bouli, která na dotyk bolí, a je to horký. Viditelně tam nic píchnutého není.Co s tím? Když nechci jít k doktorovi.V pondělí odjíždím do Německa, tak to potřebuji mít cajk.

  Další informace


  Bolí po plastice prsu sundavání dezinfekčních náplastí okolo dvorce.Pod náplastěmi to vypadá, že je krev nebo hematom?

  Bolí sundání desinfekčních náplastí

  Další informace


  Bulka pod bradavkou - 14 letý kluk. Mám z toho mít strach?

  Zdravím, je mi 14 let a asi rok zpátky se mi pod bradavkami udělaly takové boule, prostě obě byly vystouplé a při zmáčknutí z nich i něco vyteklo (ne vyteklo, prostě maximálně půl kapky něčeho bez barvy) a dost mě to rozhodilo, ale pak asi po měsíci obě boule úplně zmizeli. Zhruba v únoru se mi (hádám že ta samá věc) udělala znovu, ale pouze v jedné (levé) a doteď nezmizela a když na ní zatlačím (ze strany, zezhora minimálně) tak mě bolí, nebo když ji vlastně prstama okolo celou zmáčknu. Těžko říct jakou to má velikost, například teď mi přijde asi 2x2cm, ale občas je to tak 4x4, je to spíš placka a zdá se mi že to celkem mění tvar, ale třeba se pletu. Tvar bradavky je oproti té druhé takový vystouplejší. Mám z toho mít strach? Bojím se jít k doktorovi, hlavně se to bojím říct doma, aby nevyváděli. Někde jsem četl že takhle je to s rakovinou prsu u mužů, ale někde že to je jen růst prsních žláz v pubertě. Děkuji.

  Další informace


 • Sterka na vapennou omitku  Další informace