• Zažloutlé nehty na nohou a loupání kůže na chodidlech a prstech. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zažloutlé nehty na nohou a loupání kůže na chodidlech a prstech.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zažloutlé nehty na nohou a loupání kůže na chodidlech a prstech.

  • Jak se řekne slovensky husí kůže?



    Další informace


  • Zná někdo nástroj na loupání meruňkových pecek?



    Další informace


    Padla tu otázka o údržbě pohovky z EKO kůže. Zajímá mě, jak dlouho ji odpovídající mají.



    Další informace


  • Povolená kůže u břicha po porodu

    Po těhotenství mám povislou kůži na břiše. Cvičím pravidelně na břicho a mám ho docela pevné, kůže ale pořád visí.V posledních měsících i když jsem se mazala proti striím tak mi kůže hodně praskala, a tak velký břicho jsem neměla. V porodnici spolupacientky měly břicha větší, ničím se nemazali a strie neměly. Jestli to nesouvisí s tím , že mám tu kůži málo pružnou.Od porodu (císařským řezem) mám 9měsíců.

    Další informace


    Ředění laků na nehty odlakovačem a následné nanesení laku na nehty.

    Myslíte si, že je to pro nehty hodně nezdravé a nehty to hodně ničí? Díky za odpovědi!Doplňuji:Ještě to tedy doplním :D ředím jej proto, že byl moc hustý a nedalo se s ním moc dobře lakovat. A je to lak, který nehty posilňuje, protože mě se hodně lámou a třepí nehty. Tak jen pro info :)

    Další informace


  • Kde se dá sehnat kůže?

    Jaká?? A kde?-)Pokud se ti jedná o nějaký ´odřezek´, zkus se poptat po čalounictvích a nebo prodejnách pro ´kutily´.

    Další informace


    V jakém obchodě seženu kůži na šití oděvů? (nemusí to být pravá kůže, stačí napodobenina - koženka).

    Za pár měsíců mě čeká karneval s bývalými spolužáky, na který potřebuji kostým. Vybrala jsem si kostým, pro jehož vyrobení budu potřebovat i kůži. Ve kterém obchodě se dá sehnat?

    Další informace


  • Čím nejlépe smýt fixu z kůže ?

    Doplňuji:Z lidské kůže :) .......................

    Další informace


  • Jak probíhá rakovina kůže a jak vypadá v posledním stádiu?

    To se tomu člověku začne rozpadat kůže nebo jak ho to nakonec zabije?Na netu je vždycky jenom melanom a dál nic...

    Další informace


    Je to škodlivý zvyk prolamovat si prsty (praskat klouby na prstech)?

    Dělam to už od mládí a teď mě tak napadlo, jestli to nemůže být škodlivý..Doplňuji:Někde píšou, že to po letech může vést k artritidě, jinde zase píšou, že je to pověra a nebo jen spekulace. Takže počítam že na to neni jednoznačná odpověď..

    Další informace