• Zdravím, hledám film, ale už si nemůžu vzpomenout na název - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zdravím, hledám film, ale už si nemůžu vzpomenout na název. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zdravím, hledám film, ale už si nemůžu vzpomenout na název

 • Hledám název italské komedie  Další informace


  Hledam nazev vanocni pisnicky  Další informace


 • Neznáte nějakou hru na play station 2 (něco s ponorkama nemůžu si vzpomenout) Díky  Další informace


 • Jak se jmenuje pečící pec na rohlíky, jak mají např. v Lidlu. Taková ta skříň.. Já si na to ne a ne vzpomenout..

  Doplňuji:Super, to je ono, díky...

  Další informace


 • Zdravím, neznáte někdo název filmu, kde Josef Kemr vyrábí Mrvodér ve spreji?

  Hraje tam též Iva Janžurová. Předstírají, že jezdí na venkovskou chalupu, místo toho přespávají někde v autě za městem.

  Další informace


  Notujete si nějakou písničku a zaboha si nemůžete vzpomenout na její název nebo skupinu která ji hraje ?

  A to se mi stává čím dál tím častěji. Že by hosip .Doplňuji:Např. Již několik let si lámu hlavu s jednou písníčkou (skladbou), kterou jsem poslouchal za mlada, tzn. asi tak před 50ti léty, když jsem jako mlaďoch poslouchal v odpoledním vysílání štvavé vysílačky Svobodná Evropa.Tenkrát to uváděli něco jako Tepot mého srdce . Desítky a desítky hodin jsem strávil na netu potažmo na Y.T. A nic. Ten konkrétní hit, který tenkrát byl i v nějakém snad top twenty začínal na bicí v rytmu srdečniho rytmu, a něco jako Take me broke my heart . Ale je to bez záruky.

  Další informace


  Nemůžu si vzpomenou na název písničky?

  Slyšel jsem jí už dávno, ale je hodně známá, takový 60, 70 léta na začátku je takový dusot a zpívá se tam ouuu bejbééé, jéééé éééé ééé éééDoplňuji:Je to ve styla mamas and papas. Vaše vtipné odpovědi mě opravdu rozesmáli

  Další informace


  Nedávno, asi před měsícem dávali v televizi film, nemůžu si vzpomenout na název, pomůžete??

  Bylo to o chlapovi, který si sestavil oblek, něco jako robotický, byl červený, a mohl v něm lítat.. Začínalo to tak, že ho unesli aby terosistům vyrobil nějakou bombu, kterou vytvořil, a on místo bomby sestrojit ten oblek, aby jim utekl.. Nemůžu si vzpomenout na název.. DíkyDoplňuji:Jo, to je ono.. Ď

  Další informace


  Jak se jmenuje ten film? nemuzu ho nikde najit.

  zdravim nevite nekdo jak se jmenuje tenhle film? a href"http://www.fdb.cz/film/duch-podsveti-the-ghost/69638" rel"nofollow" http://www.fdb.cz/ hellip /a duch podsveti se urcite nejmenuje vsude jsem ho hledal a nikde neni....urcite musi mit jiny cesky nazev pomozte prosim diiikDoplňuji:zdravim jak se jmenuje ten film? a href"http://www.fdb.cz/film/duch-podsveti-the-ghost/69638" rel"nofollow" http://www.fdb.cz/ hellip /a nemuzu ho nikde najit..

  Další informace


  Hledám písničku,tuším podle hlasu,že by ji mohl zpívat nick cave,ale bohužel nevím název.V refrénu se zpíva hm hm hm hm.

  Nejsou to Crash Test Dummies - Mmm Mmm Mmm Mmm?

  Další informace


  Hledám název písničky na odkaz, který letí prvních 3 minut

  a href"http://w564.wrzuta.pl/audio/3fklUbESHuylik_audio_05" rel"nofollow" http://w564.wrzuta.pl/ hellip /a

  Další informace


  Hledám název filmu, poradíte?

  Jedná se o dětský starší film, pamatuju si, že nad vodní hladinou byl hraný a pod vodou kreslený. A možná se ve filmu vyskytoval nějaký vodní pavouk, co nosil vzduchové bubliny na zadečku, ale mohl by patřit i do jiného filmu. Děkuji za případné odpovědi.

  Další informace


  Film o dvou sestrách ,jedna z nich chtěla jít na party ale otec nechce aby šla na ples jen když půjde její strší sestra?

  může jít na party jen když půjde její strší sestra metalistka nebo gothička už přesně nevím a tam ji hledaj kluka. vim ještě že hrála na kytaru ale nespomenu si na název

  Další informace


 • Zdravím, mám icq 7.4 a poslední dobou se vůbec nemůžu připojit, stále mi to hlásí pohotovostní režim. Co s tím? Děkuji

  mě se to taky stalo minuule něco dělají!asi

  Další informace


  Poradíte s mobilem? Nezvoni mi, neslyšim zvuk SMS, ačkoliv v nastavení je vše v pořádku?

  Původní neotázkaZdravím,mam problém s mobilem.Nezvoni mi,neslysim sms,ale v nastavení je vše v pořádku.Nevim,snad jen zbývá reset.dekuji Tichý režim nemám.

  Další informace


  Nemohu si vzpomenout na stránku ohledně PC

  2 roky zpět jsem měl uloženou jednu webovou stránku,kde si člověk mohl poskládat PC z různych komponentů a zároveň mu ukázalo zda-li je daný hardware kompatibilní.Firma mu PC poté složila a zaslala.Neznáte někdo tuto nebo podobnou webovou stránku kde si PC mohu poskládat?Bohužel jí nemůžu ani vygooglit :)

  Další informace


  Hledám název programu pro zašifrování kódu php  Další informace


 • Hledám název hry na Atari 2600  Další informace


  Hledám jednu online hru, nemůžu ji najít.

  V té hře měl člověk postavit vozík (pomocí myši), aby se při jízdě nerozpadl. Hra měla bílé pozadí a vše v ní bylo černé.

  Další informace


 • Jsou vhodné při zdravém životním stylu nakládané okurky?

  Zdravím. Myslíte, že jsou vhodné při zdravém životním stylu nakládané okurky? Mám je moc ráda, ale bojím se o váhu.. denNakládané okurky a zdravý životní styl.

  Další informace