• Zeptám-li se, zdali jste s něčím v životě na vážkách, tak mi odpovíte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zeptám-li se, zdali jste s něčím v životě na vážkách, tak mi odpovíte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zeptám-li se, zdali jste s něčím v životě na vážkách, tak mi odpovíte?

 • všimli jste si, že když ležíte na boku třeba na pravé straně a přemýšlíte nad něčím,...  Další informace


  Zeptám-li se, zdali jste s něčím v životě na vážkách, tak mi odpovíte?  Další informace


  Vzpomenete si na jakoukoli věc, kterou jste se naučili na základní škole a uplatnili jste ji nějak v životě?  Další informace


  Už jste někdy v životě něco vyhráli?  Další informace


  Setkali jste se s něčím podobným ?  Další informace


  Na co z toho, co jste v životě dokázali, jste nejvíc pyšní?  Další informace


  Je to gramaticky správně, když se zeptám: Kudá ty idiot?  Další informace


  Jakou nejlepší radu jste v životě dostali?  Další informace


 • Na jaké místo by jste se chtěli v životě ještě podívat?  Další informace


 • Měli jste někdy v životě hlad?

  Víte, jaký hlad myslím.Bezpředmětná je situace, kdy člověk sedí v luxusní sofě a je líný zvednout zadek k lednici )Anebo jinak- Zažili jste hlad? Skutečný, nefalšovaný hlad?

  Další informace


 • Jaké jste v životě slyšeli nejzajímavější slovo a jaký byl jeho význam?

  Já asi ŠNUPTICHL(kapesník)A VOŠLEJCH(jarní cibulka).

  Další informace


 • Co se učí na učebním oboru prodavač ? Já mám pocit, že nic, že když se na něco zeptám prodavačky tak neví, která bije.

  V diskontu zejména s potravinami, měli v akci síťový router nebo switch nevím co to bylo.V anglickém popisku bylo něco úplně jiného než v českém překladu a bylo na krabici více čínštiny než jiných jazyků, tak mám pocit, že i dodavatel nevěděl co to je.Já se zeptal prodavačky, zda to má firewall a zda pracuje na hardwarové či softwarové úrovni, ona koukala, jako kdybych měl na tričku napsáno Psychiatrická léčebna Dobřany.Co prodavačky na učňákách učí, přece u switchů/routerů je dnes firewall tak základní věc jako u auta brzdy, tak by měla vědět co prodává nebo ne ?Dokonce je to TUŠÍM v nějakém zákoně (nevím zda na ochranu spotřebitele či obchodním nebo občanském zákoníku), že prodavač je povinnen poskytnout informace o prodávaném zboží a předvést pokud je to možné.

  Další informace


 • Odpovite mi na tu moji otázku ??

  odpovite mi na tu moji otazku ???????

  Další informace


 • Mám zákeřnou otázku.
  Proč jste se nerozvedli?
  Myslím, že příležitostí v životě bylo dost.

  Pořád se píše proč se lidi rozvádějí, ale ne proč spolu zůstali i několik desetiletí.Doplňuji:Jen na okraj. My jsme se rozvedli, ale jak to tak chodí a někdy se stává, prakticky stále žijeme spolu. Prostě a jednoduše - v životě se nadělá blbostí a leckdy se stane, že až když se vztah dožene do krajnosti, tak jeden zjistí, že ten druhý není na zabití a rozvod je hodně blbé řešení. Ale utěšuji se tím, že návrat nebyl kvůli mne, ale místu a lidem kde žijeme.Nicméně - nebylo to zas tak špatná zkušenost (i když hodně tvrdá a nepříjemná) - ale nikomu ji nedoporučuji, pokud to není nutné s ohledem na ochranu svého zdraví, dětí, dalších členů rodiny a majetku (hráč, dlužník, násilník, ...). A snad by média mohla psát o tom jak konflikty v rodině řešit, že rodina přežila i krizové chvíle a ne kolikrát se kdo rozvedl. A kolikrát kdo druhého podvedl, a ještě z toho skoro dělat pozitivní obraz společnosti.

  Další informace


  Kdy mi odpovíte?

  Dobrý den, já mám přítelkyni v ruském Krasnodaru ( Rusku ), a chtěl bych, aby přišla žít za mnou do České republiky, poslal jsem jí turistické vízum na 90 dní a v březnu přijede. Potom chceme žádat o dlouhodobý pobyt, a potom si jí chci vzít za ženu. Problém je v tom, že v Rusku je vdaná ( má manžela Rusa ). Nemají spolu děti, ale je tam nějaký problém s rozvodem, vše tam moc dlouho trvá. Je možné, aby se rozvedla na území ČR v nepřítomnosti manžela a co k tomu potřebuje? Děkuji. S pozdravem, Neudeker Roman Roudnice nad Labem

  Další informace


  Dá se někde zjistit, že určitá osoba pracuje a kde pracuje? Krom toho, že se jí nebo známých zeptám.

  To si myslím že by jsi chtěl vědět moc pokud to chceš zjistit zeptej konkretně toho dotyčného/né a nebo si najmi detektiva takové stránky si myslím že neexistují.A pokud by takové stránky nedej bože existovaly tak tě na ně nikdo nepustí ,protože je to zásah do soukromích věcí

  Další informace


  Co to je Hág??? Když s něčím nesouhlasím bylo mi řečeno tak podej odvolání do Hágu???

  Není to Hág, ale Haag. Nejvyšší odvolací soud.

  Další informace


 • Je alespoň teoreticky možné něčím nebo nějak rušit gravitaci určitých těles nebo prostoru?

  Předpokládá se že Emzáci to ovládají a využívají k tichému chodu jejich posunovadel

  Další informace


 • jak dlouho trvá, než mi odpovíte?

  Chci se zeptat za jak dlouho mi na mou otázku odpovíte? Děkuji

  Další informace


 • Pokud jste učitelé, budete tak hodní a odpovíte mi na jednu choulostivou otázku?

  Stalo se Vám někdy,že jste měli rádi žáka/žákyni více než je obvyklé? (Asi chápete, jak to myslím...)A pokud ano, jak jste se s tím vypořádali? Ptám se, protože je to docela choulostivé téma a občas se spolužačky přiznají, že se jim líbí nějaký učitel. Něco podobného se mi kdysi taky stalo, proto by mě docela zajímalo, jestli se to stává i učitelům. Za odpovědi předem děkuji.

  Další informace