• Máte zkušenost s e-shopem Unimoda.cz? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte zkušenost s e-shopem Unimoda.cz?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Máte zkušenost s e-shopem Unimoda.cz?

  • Jak se má správně čistit studna? Máte někdo i zkušenost?



    Další informace


  • Jak upéct správně rozpeky? (vlastní zkušenost)

    Jak se dělají rozpeky, aby byly nadýchané? Naše domácí byly něco jako placky (nízké a s tvrdou kůrkou).

    Další informace


    Jak lze naostřit škrabku na brambory? Máte s tím zkušenost?

    Tak, aby byla zase pěkně ostrá a uměla rychle a účinně škrábat brambory.Ztupila se vám po letech? Už neškrábala tak dobře jako dřív? Dnes jsem krájel pár brambor a už to není, co to bývalo. Člověk u toho musí více zabrat. Je to tím, že už není tak ostrá, že?

    Další informace


    Jakou konkrétní zeleninu a ovoce lze kombinovat do salátu či pokrmů a s čím máte přímo zkušenost?

    Zkušenost Jak to pak chutnalo? Byl to vlastní nápad či recept? Doporučíte to tu i ostatním?

    Další informace


  • Jaká z kadeřnic má zkušenost s melírem Fanola Blue..

    každá odpověď vítaná!!

    Další informace


    Jakou máte zkušenost z kupováním oblečení přes internet?

    Přemýšlím o nakupování oblečení a různých doplňků přes internet. Stává se vám že vám nakoupené obleční třeba nepadne? Jak řešíte výměny atd? Popř. máte osvědčeně možnosti kde různé tyto věci na internetu nakoupit? Např. jsem našel zajímavý eshop a href"http://www.dempsey.cz/" rel"nofollow" http://www.dempsey.cz/ /a kde jsou moc pěkné věci. Díky za info.

    Další informace


  • Jakou máte zkušenost s neznačkovými tabletami do myčky?



    Další informace


    Máte někdo zkušenosti s e-shopem bluelans.com?

    Jde mi hlavně o cenu poštovného a vzhled oblečení - je stejný jako na obrázku? Děkuji.

    Další informace


    Co je potreba udelat pred prvnim spustenim pracky s vrchnim plnenim? Navod popisuje pouze funkce a nemam s tim zkusenost

    nejsou tam nekde nejake plasty ktere je potreba vyjmout? muzeme hned zacit prat nebo se musi udelat nejaky startovaci cyklus?Doplňuji:mame poze vysvetlivky k nemeckym popiskum na pracce, je to pracka wagenknech 22di. Je to nase prvni pracka, ze je tam jen tento bnavod jsme zjistili az ted a potrebujeme prat

    Další informace


  • Jakou máte zkušenost s kódem BOK, požadovaným při vydání nového občanského průkazu?



    Další informace