• Znáte nějaké stránky na fotomontáže? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte nějaké stránky na fotomontáže?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Znáte nějaké stránky na fotomontáže?

 • Dobrý večer, neznáte nějaké webové stránky kde si můžete stahovat hry a aplikace rovnou z mobilu? Na nokii.  Další informace


 • Prý existují nějaké VIP stránky, kde se můžete dívat na cokoliv, víte kde bych je našla?? Slyšeli jste o nich někdo?

  a href"http://www.ods.cz" rel"nofollow" www.ods.cz /a

  Další informace


 • Znáte někdo kosmetiku JUST? Je dobrá? Jaký výrobek se vám osvědčil? Znáte něco lepšího nebo přírodního? Děkuji.

  ůDobrý den, nevím, jestli máme na mysli stejného JUSTa, ale my doma používáme několik různých mastí na všemožné bolesti (tymián, sléz, jalovec), potom mátový olej a olej 31, a taky krém na ruce, to je super krém, kam se na něho hrabe taková indulóna. Také máme ještě krém na rozpraskané nohy. Ale jak říkám, nevím, zda mluvíme o tom samém, když píšete kosmetika . Naše sousedka to distribuuje a vím, že to má mnoho výrobků.

  Další informace


  Nějaké dobré stránky či videa na vánoční nehty?

  ahoj chtěla bych si udělat vánoční nehty jenže nemám dost potřeb: mám jen pár ozdob a asi tak 25 laků...ta docela si nad tím lámu hlavu co jsi mám udělat za motivi- chtěla bych si udělat vločky ale ty jsou docela dost složité..:-(

  Další informace


 • Také znáte nějaké ženy, kterým narostl knírek?

  Já vím teda jen o jedné. Pamatuji na základní škole učitelku, která jej nosila a docela jí to i seklo, protože byla již stará a měla postavu typu krev a mlíko a k tomu ráznější povahu. Šel z ní přirozený respekt a neviděl jsem nikoho, co šel kolem ní, že by si z toho dělal srandu nebo senzaci. Mně přišla sympatická, i když nebyla žádná krasavice ani bez knírku. Transvestita to určitě nebyl, protože měla větší prsa a taky normální ženské jméno a přijmení. Zajímalo by mě, zdali jste někdy také viděli kníratou či snad vousatou ženu a zdali to bralo její okolí normálně nebo ne.Ten knír způsobuje nějak zmutovaný testosteron, který se k ní dostal při narození?

  Další informace


 • znáte nějaké tipy na super webové stránky??

  jako např. a href"http://jacksonpollock.org/" rel"nofollow" http://jacksonpollock.org/ /a prosím pište odkazyDoplňuji:no prostě zbytečný stránky který jsou prostě k neodtrhnutí?? třeba nějaký vychytávky?? a href"http:/epa.vyskup.com/" rel"nofollow" http:/epa.vyskup.com/ /a atd.

  Další informace


  načítání stránky - pohyb stránky  Další informace


  Znáte nějaké stránky, kde se dají stáhnout filmy v mp4 formátu?

  Doplňuji:Ptám se protože ty filmy v mp4 budu přehrávat v mobilu

  Další informace


  Znáte nějaké americké stránky? Něco jako je náš seznam.cz

  Nějaká americká hlavní strana, abych si tam potom mohla číst a listovat jako na seznamu.cz Dík

  Další informace


  Znate nejake dobre prezdivky na minecraft?Dekuju Petr

  Prezdívku jsi musíš vymyslet sám to je nějak jak kdyby tu někdo napsal otázku ¨neznáte nějaké dobré heslo ?¨

  Další informace


  Programy na fotomontáže...  Další informace


  Play list. Doporučí mi někdo nějaké pěkné stránky kde se dá vytvořit?

  doporučí mi někdo nějaké stránky na kterých se dá udělat pěkný playlist?zkoušela sem jen MP3 stahuj.cz a asi po měsíci mi playlist přestává fungovat,některé písničky někdy se nepřehrají ikdyž ho mam stažený v liště a dělám něco jiného.pc mám nový s windowsem 7,takže tim to asi nebude

  Další informace


  Nejdou mi nejake internetové stránky  Další informace


  Jaké můžu vyrobit fotomontáže...  Další informace


  Fotomontáž - Chtěl by jsem zakoupit nějaký program na fotomontáže  Další informace


  Co jsou stránky s PR0, PR1, PR2, ...? Mělo by se nejspíše jednat o nějaké weby...

  PRPageRank - ukazuje kvalitu a řekněme známost či význam stránek.Když je hodnota 0, tak se buď rank (hodnocení) přepočítává anebo to je nový web, který ještě rank nestačil získat.O hodnotách víc zde: a href"http:/agerank.yuhu.cz/" rel"nofollow" http:/agerank.yuhu.cz/ /a Jinak je důležitý i S-Rank (od Seznamu), v Čechách bych řekl ještě důležitější, jak Google PageRank.Pro fajnovější surfaře fungoval JyxoRank - Jyxo už skončilo - Nova ho potopila.

  Další informace


 • Proč mi nejde nainstalovat čeština do hry? Znáte nějaké důvody?

  je to hra batman arkham asylum

  Další informace


  Neznáte nějaké dobré stránky na ruční práce z papíru??

  já pletu z papíru krabice,zkus pohledat tady a href"https://www.google.cz/search?clientopera qpletení+z+papíru sourceidopera ieUTF-8 oeUTF-8" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Máte zkušenosti s prací na doma? Znáte nějaké seriózní stránky? Kde nejde o podvod?

  Prosím, aby na toto reagovali pouze ti, co mají s tímto zkušenosti

  Další informace


 • Znáte nové stránky Psí detektiv? Několikrát se tu řešilo zatoulané zvíře, teď existuje ale i specializovaná služba.

  Sice se za vyhledání pejska nebo kočičky platí, ale mají rozsáhlou databázi útulků, veterinářů atd., takže je vyhledání rychlejší a to je důležité hned z několika důvodů. Zadat požadavek na hledání lze mailem, SMS i telefonicky. Mně se to líbí, byť zkušenosti nemám. Jsou tam i informace o náhodně nalezených zvířatech a prohlédnout stránky si můžete zde: a href"http://www.psidetektiv.cz/" rel"nofollow" http://www.psidetektiv.cz/ /a Doplňuji:Přesně jak píše uživatel www, v následujícím období to může být pro někoho aktuální. Ne všichni naši chovanci jsou čipováni, ne všichni jsou v databázi atd. Ono mnohdy stačí jen telefon na obojku - jenže stává se i to, že obojek někdo jednoduše ukradne a pejska nechá být. Já měl kdysi kočku, chodil jsem s ní ven bez vodítka a také měla obojek, dokonce s kapsičkou a penězi (závdavkem) pro nálezce. Zvíře jsem naštěstí našel sám, ale s prázdnou kapsičkou.. no, asi si moje prudce inteligentní zvířátko koupilo něco na mls ))Díky za reakce!

  Další informace