• zniceho nic mi prestal fungovat pc (kvuli cemu se to mohlo ku prikladu stat?) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: zniceho nic mi prestal fungovat pc (kvuli cemu se to mohlo ku prikladu stat?). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - zniceho nic mi prestal fungovat pc (kvuli cemu se to mohlo ku prikladu stat?)

  • Původně měl stát půl miliardy, nakonec má vyjít na zhruba 1,2 miliardy kvůli chybě projektu ...



    Další informace


    Chodíte do práce kvůli šéfovi nebo kvůli tomu, že Vám dává na chleba?



    Další informace


  • Co se mohlo stát s tím letadlem? Proč nemohou nic najít?



    Další informace


  • poradite mi co mam delat, když mi najednou přestal fungovat mikrofon a zobrazuje se mi google je momentálně nedostupný?



    Další informace


    Z ničeho nic mi přestaly fungovat sluchátka, kde může být chyba? Zapojené jsou ve správný zdířce, ale nic není slyšet.



    Další informace


  • Mohlo se něco zásadního stát, že to dějiny nezaznamenaly?

    Záleží na tom jaké historické období máš na mysli. Např. už několikrát na Zemi téměř vyhynul život. Ale pokud máš na mysli dějiny po vzniku písma, ani tam nebylo zaznamenáno zdaleka vše, zvláště v dobách, kdy se civilizační centra vyvíjela víceméně izolovaně. Také docházelo ke katastrofám a zničení dokumentů, např. požár Alexandrijské knihovny, což je asi největší kulturní ztráta, kterou kdy lidstvo utrpělo.

    Další informace


  • Nemáte strach,že by se vám mohlo stát něco podobného?

    Jezdíte na takové akce?Doplňuji: a href"http://www.novinky.cz/diskuse?id214097 articleId/krimi/214149-prodejci-na-predvadeci-akci-zbili-muze-kdyz-si-nekoupil-jejich-zbozi.html sectionId3" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Mikrofon - z ničeho nic přestal fungovat



    Další informace


    Mám tiskárnu MG2550, a když skenuji fotky, zničehonic mi je to převádí do PDF místo do JPEG. Kde dělám chybu?

    Ja mám Canon MG2950, ešte sa s ňou oboznamujem . Zrejme nemáš v nastaveniach nastavený formát na ukladanie a miesto uloženia. Je to na hlavnej ovládacej stránke v pravo hore schované, treba to posunúť a by sa rubrika ukázala. Ovládač scan gear.

    Další informace


    Internet přestal fungovat



    Další informace