• 4 4 4 4 dosadit znamínka aby výsledek byl 20 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: 4 4 4 4 dosadit znamínka aby výsledek byl 20. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - 4 4 4 4 dosadit znamínka aby výsledek byl 20

  • Byl někdy ministrem školství učitel ze základní/střední školy(tu udělá každý),aby měl zkušenosti s učením mladších dětí



    Další informace


    Chtěli by jste aby byl Andrej Babiš ve vládě ČR nebo aby alespon zasahoval do dění ?



    Další informace


  • Vysledek nacteni Emissions Readiness



    Další informace


    Byl by to technicky velký problém, aby se dveře aut neotevírali do prostoru, ale byli vysunovací ?



    Další informace


  • Budu-li si hledat bydlení, mohu si přát od realitky, aby byl v blízkosti třeba obchod, park a nebyli tam cikáni?



    Další informace


  • Chyby a úspěchy v práci lze porovnat se stříhanými videi tak, abychom viděli požadovaný výsledek. Kde najít dřinu?

    a href"https://youtu.be/GaVScRrN4-M" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a video Skateboard by Martin Kotora.

    Další informace


    Proč byl Honoré de Balzac v mládí tak odvrhovaný? Do 4let byl u kojné,do 7 navštěvoval rodinu v neděli a pak internát.

    Jeho otec Bernard František obyčejný a chudý obchodník si získal značné jmění na válečných dodávkách, a tak si rodina brzy po Honorého narození kupuje dům na předměstí Paříže. Jeho matka Anna Charlotta Balzacová je o dvaatřicet let mladší než Honorého otec. Celkem mu porodí čtyři děti – Honorého, Lauru, Laurenci, Henriho. Zatím co ostatní děti rozmazluje, vůči Honorému je nesmírně tvrdá a již ve velmi útlém věku ho posílá do internátní školy. Tím ničí veškeré Honorého dětství. Nesmírně v internátě trpí. Učitelé ho nemají rádi, často ho trestají, protože je pomalý. Není schopen se učit, oddává se snění. Své krušné dětství popisuje v románě Louis Lambert. Po dokončení školy odchází do Paříže a začíná pracovat jako notář. Po několika letech má od již stárnoucího ředitele převzít vedení podniku. Namísto tohoto klidného měšťanského povolání se však mladý Balzac chce stát spisovatelem

    Další informace


    Lze Malachiášovo proroctví vykládat tak, že Benedikt XVI. byl poslední papež, který byl i morální autoritou?

    Lze Malachiášovo proroctví vykládat tak, že Benedikt XVI. byl poslední papež staré doby, tedy papež, jehož i nezávazná doporučení se mají brát vážně? Začínám mít pocit, že to tak je, když vidím Františkovo vítačství, jak poklonkuje mohamedánským imigrantům a nestará se o blízkovýchodní křesťany.

    Další informace


  • Vysledek z Everest home edition - je to spravne?



    Další informace


    Který vzorec napsat do Excelu, když chci, aby se mi do buňky napsalo A, obsahuje-li hodnota ve vedlejším sloupci text?

    Jaký vzorec napsat do excelu, když chci aby se mi do bunky napsalo A v případě že hodnota ve vedlejším sloupci obsahuje text. Text myslím to, když použiju funkci JE.TEXT, tak mi to hodí hodnotu PRAVDA, já chci aby se mi vypsalo A a v případě, že tam text nemám, tak chci prázdnou buňku a ne mřížky jako teď.

    Další informace