• AC3SP.exe has stopped working prosím pomoc! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: AC3SP.exe has stopped working prosím pomoc!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - AC3SP.exe has stopped working prosím pomoc!

 • Jak rozmrazit feldu??? prosim prosim pomoc ....  Další informace


 • Kde vybrat dovolenou u moře??  Další informace


 • Když na ploše kliknu na nějakou ikonu pravým tlačítkem tak to docela dlouho načítá nevím ale nedělaloto prosím o pomoc.  Další informace


  Kdo má zkušenosti s aplikací WhatsApp Messenger? platí se za to? Prosím pomoc!!  Další informace


  Jak rozjet mobil? Prosim o pomoc ty co tomu rozumeji..  Další informace


 • Česky :Kdo má Skyrim nebo Minecraft na Wii tak mi prosím poradte kde ste to koupili.Anglicky : Who has Skyrim or Minecra

  Česky :Kdo má Skyrim nebo Minecraft na Wii tak mi prosím poradte kde ste to koupili.Anglicky : Who has Skyrim or Minecraft on the Wii so please show where you bought it.

  Další informace


  Dobrý den,prosím pomoc,jaký je název písničky,hráli jí před lety na Rádiu Dragon(Nyní Hitrádio)vybavuji si jen část refr

  Odkaz nemám. Jen si vybavuji část refrénu. Je to nějak: Ako Adam s Evou, tak chcem žít já s tebou, vyzerá to celkom nádějně.... asi tak. Děkuji moc.

  Další informace


 • telekom mail domain has no valid mail exchangers  Další informace


  Start XP: potíž s userinit.exe a drwtsn32.exe  Další informace


  Jak se zbavit počítačového viru?

  Dobrý den,Chtěl jsem si stáhnout plnou verzi už nevím čeho, jak jsem to otevřel, tak to chtělo instalaci, ale neinstaloval jsem to, jenže stačilo to jenom otevřít a PC se začal hned sekat a začalo to házet hodně reklam a instalovat ruzne prohlížeče atd. a požadovalo to, ať si nainstaluju nějaký antivir tak jsem se to snažil odstranit antiviry, jenže jakoby nic, psalo to, že mám trojský kůň Gelbi asi... a nejake ještě jenže jako by se tam stále instalovali, tak jsem dal částečnou reinstalaci PC, a když se to konečně všechno nainstalovalo, tak jsem se dostal na PC a začal postahovávat ruzne antiviry, ale ten antivir mi zase řekl, že je tam trojský kůň, nechápal jsem, ale reklamy ustaly, tak jsem dal uplnou reinstalaci, dobře to jelo, ale jak jsem tam stáhl ten upgrade, co chtěl po mně PC, normální Lenovo companion, to přes to urřite nemohlo být, jenže se mi zase začel strašně sekat... spíš jako zasekávat, jednou je to dobře a pak se to strašně laguje, i když tam mám třeba zpuštěný jeden program, počítač je skoro nový, už ho mám delší dobu, je to značka Lenovo, a i když to dám projet MCAFFE LIFE SAFE, tak jakoby nic, nic to neukazuje, bojím se ,že ho tam stále mám ,prosím o pomoc a omlouvám se za hrubky a gramatiku, píšu to ve spěchu.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -ale vůbec nic :( dává mi to např 100 CPU a 90-100 RAM... prosím nevíte, co s tím?Zkoušel jsem všechno a

  Další informace


  Instalace ovladače mi totálně rozhodila obraz - prosím pomoc  Další informace


  Hledám aplikaci prosím pomoc  Další informace


  Flashdisk se připojí vždy jen na chvíli prosím pomoc  Další informace


  Explorer.exe a drwtsn32.exe  Další informace


  Chybová hláška, prosím pomoc!

  Dobrý den, ted jsem zapnul počítač a hned mi vyskočila chybová hláška že mi chybí soubor OpenCL.dll, totálně nevím co by to mohlo znamenat, tak vás prosím o radu.

  Další informace


 • Ahoj, jak sbalit kluka přes chat na fb? Chodíme spolu do třídy, ale nemám odvahu mu napsat.Prosím pomoc

  Teď začaly prázdniny a toto je jediná možnost jak se seznámit.

  Další informace


 • Jak na výpočet energie jednoho elektronu na kružnicové dráze?

  Zdravím, vím vzorec, znám čísla, ale vychází mi blbost. Nějak mi nejde spacifikovat kalkulačka. :)vzorec i čísla jsou tady : a href"https://www.facebook.comhoto.php?fbid851542418210022 seta.812063052157959.1073741834.100000628165078 type1 theater" rel"nofollow" https://www.facebook.com/ hellip /a - jedná se o žlutý vzorec- z toho prvního zlomku se dá vytvořit konstanta, se kterou se pak počítá dál pro specifické elektrony (počítám s H, Li, Na). Jenže nám nešla vyrobit ani ta konstanta.Počítala jsem to už s pěti lidma a vždycky nám ta konstanta vyjde 0. Ale to musí bejt blbost, protože by pak v další úloze nechtěli, abychom s výsledkem počítali dál.- všechny jednotky jsou už v SIPomůžete mi prosím?A nebojte, nechci abyste mi počítali domácí úkol... :)

  Další informace


  Dějepis-prosim pomoc :( jen 4 otazky

  Ahoj,budu rada kdyz mi pomuzete s temito otazkami :) nemuzu je nikde najit.Predem dekuji za odpovedi.1.Jak se jmenovala prvni svatovaclavska legenda?2.Jak se jmenoval otec Anežky Přemyslovny?3.Protože Gorazd velmi dobře znal svého učitele sv.Metoděje, dá se předpokládat, že je autorem jeho životopisu………………………. (doplňte jméno rukopisu).

  Další informace


 • Crossfire - Connection has been delayed  Další informace


 • Jak napsat poeticky popis třídy??

  Určitě znáte význam slova poetický. K poetickému vyjadřování je třeba mít představivost, bohatou slovní zásobu, neopakovat slova, vyjadřovat se vzletně, působivě, být vnímavá, využívat metafory, metonymie, přirovnání atd.Je pravda, že psát poeticky o třídě je těžší než o přírodě. Víc nemůžu pomoct, práci píšete vy, každá z nás má jiný způsob vyjadřování a jiné zkušenosti.

  Další informace