• Asi to prehanim - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Asi to prehanim. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Asi to prehanim

  • Asi ste mně moc nepochopily.... spíš sem to trochu blbě napsal....



    Další informace


    Asi před půl rokem byl v nějakém pořadu umírající chlápek, nevíte jak se jmenoval?



    Další informace


  • Asi spíš otázka pro starší, pardon moudřejší, pány. Také jste byli trapiči nízkých kubatur?!



    Další informace


    Asi si za to může sám. Nemyslíte?



    Další informace


  • Asi jsem alkoholicka



    Další informace


  • Ahoj, viděla jsem kdysi film o asi upírce jménem Betina nebo tak nějak. Jedla mraženou krev z ledničky, to si pamatuji.

    Ahoj, viděla jsem kdysi film o asi upírce jménem Betina nebo tak nějak. Jedla mraženou krev z ledničky, to si pamatuji. Bylo to asi snad drama? Vím jen že se tam také prolínaly různé vzpomínky (možná že snad byla těhotná nebo co?) a pak to končilo tak, že měla dceru a krev už jí byla jedno nebo tak něco. Opravdu nevím a před google nic nedokážu najít. Budu moc ráda za odpověd děkuji

    Další informace


  • Nemohu mít asi žádného kluka.. Nevim čím to je.. Asi si všichni myslejí, že jsem hnusná... Děkuju za odpovědi))

    Nemohu mít asi žádného kluka.. Nevim čím to je.. Asi si všichni myslejí, že jsem hnusná.. Poraďte co mám dělat? Děkuju za odpovědi))

    Další informace


  • Co asi udělají media ?

    Před nedávnem zde padla otázka ohledně prezidenta a článku pana Peroutky. Různé debaty a polemiky jsem v dané době slyšel snad ve všech mediích včetně kritiky a zesměšňování hlavy státu. Co asi budou psát media nyní ? a href"http://leteckaposta.cz/545479898" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Asi po měsíci jsem se znova připojil na FTP server a stahnul jsem si do PC svůj web, nejde mi ale spustit .bat, co s tím

    Asi před měsícem jsem v pohodě otevřel soubory .bat, které mám na webu s jeho obsahem, no dnes, když ho otevřu, tak místo HTML kódu mi vyjede číslo (1, 685, 1002, ...) co to má znamenat? to je nějaký výtažek ze strojového kódu? a jak to otevřít, abych následně mohl upravovat obsah webu?Doplňuji:lukáš-otevřu jednu stránku v tom bloku a je na ní pouze napsáno 846, na dlaší třeba 663.

    Další informace


    V pátek se mi notebook vypínal asi 10 minut a naskočil BSoD. Dnes se vypínal asi 2 minuty a já to nevydržel.

    Vypnul jsem jej tedy natvrdo . Škodí mu to? Další část otázky - jak se BSoD zbavím? Nedávno jsem zapnul možnost hybridního režimu spánku - souvisí to spolu? Pomohl by reinstall windows? Do toho se mi ale nechce :( jedná se o Windows 7 32bit

    Další informace