• Bolest hlavy 14 leté dcery - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bolest hlavy 14 leté dcery. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bolest hlavy 14 leté dcery

 • Je úchylné spát v létě v ponožkách ?  Další informace


  Je skutečně správné očkovat 13-letou dcerku proti karcinomu děložního čípku?14-ti leté už mají smůlu?  Další informace


  Co vše se vy žákyně a žáci učíte v Člověk a svět práce či co se vaši synové a dcery učí v tomto předmětu učí ve škole?  Další informace


 • Kam se v létě vypravit na kole? Co byste mi doporučili, nějaká pěkná místa?  Další informace


  Chtěla bych se podívat do Osvětimi, ale je vhodné tam vzít sebou i 10-leté dítě?  Další informace


  Bolest hlavy z mrazu  Další informace


 • Jak si jako zaměstnanec odečíst dcery z dání?  Další informace


 • Znáte horor, kde otec vymývá mozek své dcery?

  Dobrý den, jako malá (ano, malá) jsem viděla horor kde muž vymývá mozek své dceři(?). Odehrával se na ovčí farmě. Jediné co si pamatuji, je scéna kdy je holčička přivázaná k židly a chlap se jí hrabě v hlavě. Předpokládám, že byl natočen před rokem 2004. Dlouhá léta se ho snažím najít a nic, tak zkouším štěstí tady. :D

  Další informace


 • Hledám jeden ledový čaj, který si dal v létě pomalu asi každý člověk?

  Je to čaj v asi půl litrové kulaté plastové zelené nádobě s kruhovým půdorysem a velkým víčkem. Na etiketě bylo na zeleném pozadí červené bobule s černou šťopkou. Nevím co to je za plod, ale vypadá to jako červená jeřabina. Možná v tom bylo aloe vera, ale nejsem si jist. Chutnala to naprosto luxusně, prodávali to před 7 let a víc a nevím jestli to prodávají i dnes.Jestli víte, napište mi jak se to jmenuje! Prosíím!

  Další informace


 • Víte, jaký byl osud Zdeňky Havlíčkové, dcery národa?

  Dne 31. října 1821 se narodil její otec Karel Havlíček. Která spisovatelka mu položila na rakev trnovou korunu?

  Další informace


  Jak se jmenovali dcery a synove marie-terezie?

  JOSEF II. - despotický lidový císařLEOPOLD II. - rozvážný reformátor a moudrý kníže míruKAREL JOSEF - předčasně zesnulý matčin oblíbenecFERDINAND KAREL - syn způsobující matce starostiMAXMILIÁN FRANTIŠEK - osvícenec v biskupském ornátua zde jsou dcery a href"http://modra-vila.blog.cz/0803/dcery-marie-terezie" rel"nofollow" http://modra-vila.blog.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Je možné vyslýchat 14leté dítě jako svědka trestného činu bez vědomí rodičů, pokud se mu poškozená pouze svěřila?

  Dcera byla ve 14 letech vyslýchána jako svědek údajného znásilnění bez mého vědomí, je to možné? Ten trestný čin vůbec neviděla, neslyšela, ani toho kluka nezná, jenom poškozená se jí svěřila a nevím, proč ji uvedla jako svědka. Ted je dceři 16 a je pozvaná k výslechu. Já bych chtěl, aby ten první výslech byl úplně vymazán. Je to možné?

  Další informace


 • Dcera má slabý výtok a má ho jen někdy, je jí 11, měla by už používat intimky?

  Dobrý denDěkuji za vaši odpověď na mou otázku

  Další informace


  Co koupit 15leté holce k Vánocům?

  Mám holku a vůbec nevím co jí k Vánocům dát, nějaké tipy prosím?

  Další informace


 • Pomůžete mi se slovní úlohou mé dcery? Jsem se do toho zamotala a nejsem si jistá, jak to je.... Děkuji.

  Kolik dětí je v rodině, jestliže Martin říká: Mám tolik bratrů jako sester.A jeho sestra říká: Mám dvakrát tolik bratrů jako sester.Doplňuji:Ano, je to primitivní. Odpověď jsem věděla hned, pak jsem se ale do toho nějak zabrala, abych si byla jistá... a teď už si nejsem jistá ani kolik sester mám já sama. :-)

  Další informace


 • Proč, když ležím a vysmrkám se, začne mě bolet část hlavy?

  Proč, když ležím a vysmrkám se, začne mě bolet část hlavy? Tlak?

  Další informace


  Kvuli nemoci jsem šel do invalidniho plneho duchodu. Za nemoc nikdo nnemože. Po urazu dcery se mi nemoc vratila.Rozhod

  Kvuli nemoci jsem šel do invalidniho plneho duchodu. Za nemoc nikdo nnemože. Po urazu dcery se mi nemoc vratila.Rozhodči organ uvedl ohledně doloženi lekařských zprav, že by vzp odstranila penále. Zpravy jsem na podatelnu dal,ale asi je hodili do koše. Vzp je nedodala. OMBUCMAN se vyjadřil že ze straný Vzp došlo k pochybení,hrozí mi exekuce. Prosim kde se mužu obratit? prosím poradte.

  Další informace


  Je užitečné kropení ulic v létě?

  Dneska kropili ve městě ulici. Možná se pociťově v tom místě tak na 1minutu ochladilo, ale hned poté byly místí podmínky jako v prádelně. Vlhko a horko. Takže jsem se zpotil ještě víc.Kde je nějaký smysl, když sotva minimální ochlazení trvá minutu, hned potom je hůř a města za to utrácejí šílené peníze?

  Další informace


  Co na bolest hlavy

  Dobrý večer od včerejška mě bolí hlava hlavně vzadu i když jsem si včera i dnes šla na chvíli lehnout nepomohlo to.Zítra mám školení a chci být fit můžete mě poradit co udělat?napadlo mě udělat si Mátový čaj prý to pomáhá poradíte mě děkujiDoplňuji:Hanulko Ibalgin jsem si vzala včera šla si na 2 hodinky odpočinout a nepomohlo mě to. Dnes ráno se vzbudím znovu a zase mě bolí už nevím co dělat

  Další informace


  Co delat na bolest hlavy?

  DOBRY DEN DOBRY DEN POMOC

  Další informace