• bolesti kolena - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolesti kolena. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolesti kolena

 • Kdybyste měli na výběr mezi rychlou smrtí, nebo životem v bolesti, jaká by byla vaše volba? Proč?  Další informace


  Jak moc bolí tetování pod palcem na hořejší straně ruky? Případně přirovnejte k nějaké bolesti.  Další informace


  Bolesti zubů  Další informace


  Artroskopie kolena, navrtání chrupavky  Další informace


 • Bolesti kolene  Další informace


 • Jaké počítačové myší mají takový ergonomický tvar, který eliminuje bolesti zápěstí a následné chronické potíže karpálů?

  Viz: Dlouhodobé používání myši běžné koncepce vede ke vzniku bolesti zápěstí, případně až ke chronickému stavu - zánětu karpálního tunelu.Máte nějaké konkrétní příklady myší co se nyní prodávají?O karpálu se ví dále toto:Syndrom karpálního tunelu (latinsky syndroma canalis carpi) je tzv. útlakový syndrom. Způsobuje ho postižení či poškození středního nervu (nervus medianus) v karpálním tunelu. Tlakové poškození může vzniknout např. po úrazu zápěstí, zánětu šlach a vazů v této oblasti nebo poslední dobou častým chronickým přetížením zápěstí při nevhodné ergonomii práce s počítačem (viz RSI). Uváděny jsou také hormonální změny v organismu, jako je užívání antikoncepce, těhotenství či menopauza.Projevuje se častěji u žen. Mezi příznaky patří oslabená citlivost, mravenčení, pálení, trnutí a bolesti prstů rukou, které často bolí i v klidovém stavu. Postižení uvádějí, že největší bolesti pociťují v noci. Syndrom lze klinicky diagnostikovat např. studií nervového vedení či metodou EMG.

  Další informace


 • Ničí se mi nějak nohy (klouby,kolena...) když chodím 4 km denně po betonu ??

  Vždy když chvátám do školy tak mi je to strašně nepříjemný, když mi ty nohy tlučou o beton, můžou z toho bejt nějaký následky ve vyšším věku ?Doplňuji:Do školy takle chodím už 8 let... proto se ptám, jestli to může mít nějaké následky... neptám se proto, abych tu ze sebe dělala chudinku nebo abyste mi psali že se mám kouknout na ostatní a nefňukat tu...

  Další informace


  Jak se rika bolesti svalu po cviceni a jak si od ni ulevit?

  Proc a jak vznika? Da se ji predejit? Muze se pri ni cvicit, i kdyz to nehorazne boli, nebo je lepsi pockat, nez to prejde? A kdy to prejde?

  Další informace


 • Proč mi dal doktor na kolena s artrózou rozdílný lék (na každé koleno jiný)?

  V srpnu jsem dostal do pravého kolene s artrózou 2-3 stupmě Suplasyn najednou, a teď v listopadu do levého kolene s tou samou artrózou mi píchá Erectus, a to na 3x.

  Další informace


  Může masáž pomoci od bolesti hlavy? Nebo třeba od stresu?

  Už jsem nechtěla odpovídat ale: jak píše mosoj,záleží na původu bolesti.Z profesní zkušeností vím,že bolesti hlavy nejčastěji trápí lidi právě od krční páteře,ale příčinou právě bývá stres,napětí,vadné držení těla a samotná masáž krční páteře většinou nestačí,neboť do krční páteře zasahují i části trapézových svalů a ty jsou spojeny i se svaly mezilopatkovými.Co to znamená: člověk,který je v neustálém stresu a napětí,změní nevědomě držení těla a problém je tady.Vlastně mezi lopatkami.Povětšinou stačí u těchto provést jemnou masáž s následným odblokováním hrudní páteře a teprve přejít na páteř krční,už většinou bez manipulace.U bolestí hlavy pocházejících např z PMS (dámy vědí),je dobré odblokovat i páteř bederní šetrnou manipulací.U bolestí hlavy např.při nadcházejícím onemocnění jako nachlazení,chřipka apod. je masáž kontraindikací a na to je nejlepší zalézt do postýlky.Před jakoukoliv masáží je pro klienta dobré využít nahřátí svalstva.Doplňuji:Pro venkovan: tak samozřejmě,že je to jen dočasné.Spousta lidí na své zdraví kašle a když příjdou na masáž,jejich první věta je-udělejte semnou něco.A co děláte vy se sebou,ptám se...:)

  Další informace


  Může alkohol způsobit útlum fyzické bolesti?

  případně mírně navyšuje práh tolerance bolesti..?

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s lékem /doplňkem stravy/ FLEXUS na bolesti zad a kloubů ?

  Můj názor je, že žádné takové doplňky stravy neúčinkují. Kdyby tomu bylo tak, tak jsme národ bez bolesti zad i kloubů. Nevěřím jim!

  Další informace


  Jak zabránit bolesti zápěstí při používání PC myši?

  Zkus:- podložit si zápěstí měkkou (teplou) podložkou (něco takového - a href"http://www.inpap.eu/gelova-podlozka-pod-mys-modra/d-71314/?gclidCOC72unT_sYCFSTItAod39APzQ" rel"nofollow" http://www.inpap.eu/ hellip /a )- držet zápěstí v teple- procvičovat___Pokud to nepomůže, navštiv ortopeda.-)

  Další informace


  Jak se zbavím bolesti krční páteře?

  Ahoj, ráno jsem se vzbudila a asi jsem si udělala něco s krkem. Nevím jestli je zablokovaný, ale celkem hodně bolí a nemůžu moc otáčet hlavou. Zítra hraju důležitý zápas a potřebuju to mít v pořádku, nebo alespoň lepší. Předem děkuji za rady :)

  Další informace


  Jak působí heřmánek: je to opravdu afrodiziakum proti bolesti, nebo jen mechanicky vyčistí nečistoty v místě bolesti?

  Afrodiziakum proti bolesti ? :D gt Ujasněte si trochu pojmy. Afrodiziakum zvyšuje libido (sexuální touhu). Proti bolesti je analgetikum.Heřmánek (resp. oleje v něm obsažené) skutečně působí analgeticky a antisepticky. a href"http://www.stylecraze.com/articles/amazing-benefits-of-chamomile-oil-for-skin-health-and-hair/ gref" rel"nofollow" http://www.stylecraze.com/ hellip /a

  Další informace


  JAK POUZIT REBICEK PRI BOLESTI ZUBU?

  jak se pouziva hrebicek pri bolesti zubu

  Další informace


  Co znamena když mám bolesti zeber a lékař mi řekl že mám zavapnene chrupavky .Prosím důvod a příčina

  Bolest žeber

  Další informace


  Co dělat s bolestí zad?

  Bolí mě úplně spodní část zad, jakoby v sedací části.Logicky hlavně, když sedím. Máte někdo zkušenosti? Co pomáhá proti bolesti této partie kromě masáže a prášků?

  Další informace


  Babské rady na bolesti kolen

  Prosím o nějakou radu, jak zmírnit bolesti kolen. Uvítala bych nějakou babskou radu apod. Není teď nějak totiž příležitost zajít do lékárny či k doktorovi. Den před jsem šlapala hodinu na rotopedu, jde možné, že je to z toho, ale nikdy před tím se mi to nestalo. Jde o tupou bolest, která mě provází celý den a je dost nepříjemné.

  Další informace


 • Mají vůbec tučňáci kolena?

  Ano, tučňáci mají kolena. :-))

  Další informace