• bolí mě podbříšek - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolí mě podbříšek. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolí mě podbříšek

 • Bit , ci nebit : Boli vic rana , nebo psychicky teror ? -iv-  Další informace


 • Jak moc bolí tetovaní nad zadek? A kolik přibližně tetování stálo?

  Ahoj, chtěla by jsem se zeptat jestli boli tetovaní nad zadek a kolik penízku jste za tetovaní přibližne dali. Byla bych moc rada kdyby jste mi poradili i nejaka lepší místa kam si tetovani nechat udelat. Budu moc ráda za každou otpoved. :)

  Další informace


  Jak moc bolí piercing (industrial)?

  Přemýšlel jsem, že si ho nechám píchnout. Zajímalo by mě, jak moc ten vpich bolí nebo k čemu se dá přirovnat. Díky.barbakan : Jo , aha boltec ... super ale to nedává smysl .. Ps.: Piecingy mám v uchu 3 a 2 v obočí ) ale ani jeden přes chrupavku .. proto se taky ptám )

  Další informace


  Co bolí víc : Nakopnutý palec nebo nastřelení ucha ?? :)

  Zkus si nastřelit náušnici do palce !

  Další informace


  Bolí tetovaní na rameni?

  Rameno je jedno z nejméně citlivých míst na těle. Takže tetování na rameni bolí relativně nejmíň.

  Další informace


 • Myslíte,že bezcitnost a lhostejnost v takovéto míře je už globální? Bolí mě z toho u srdce a vehnaly se mi slzy do očí:(

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/338307-tvrda-realita-ztracenemu-diteti-skoro-nikdo-nepomohl.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Měla jsem za to,že i přes čím dál zhoršující morálku si lidé v nouzi pomáhají. Sama jsem toho byla mnohokrát svědkem. Myslela jsem si,že pomoc,navíc těm nejzranitelnějším je přirozená vlastnost člověka. Cítím hořkost,že ani pohled na smutné samotné dítě nechá ostatní chladnými. Tohle video ve mně zůstane a nesmírně mě to mrzí.:(Je bezcitnost a lhostejnost už celosvětová nebo je to národem? Co si o tom myslíte. Děkuji.

  Další informace


 • Keby ste boli veľmi zlý a mali by ste 3 vodíkové bomby, kde by ste ich odpálili, aby ste napáchali najvačšie škody?

  Ja by som odpálil jednu v Amazonskom pralese a dve na Antarktíde.Postskriptum- môžete aj všetky na jednom mieste.

  Další informace


 • Jak poznám kontrakce, kde a jak bolí???

  jak poznám kontrakce kde a jak bolí???

  Další informace


 • Je normální, že mě bolí břicho, když dělám sedy-lehy?

  Takhle cvičím už třetí den, dělám 10 sedů-lehů ráno odpoledne a večer a dnes mě bolí dost břicho, když je dělám. Je to normální? Předem děkuju za odpověď.

  Další informace


 • Fyzikální rozdíl mezi teplou a studenou vodou... proč bolí pití horké vody?

  Mám dotaz jaký rozdíl je fyzikálně mezi teplou a studenou vodou, asi tuším, že se bude jednat o rychlejší pohyb nějakých částic a druhá část otázky. Proč, když se napiju vřelé tekutiny tak to pálí, když to na první pohled vypadá stejně jako studené. A co se konkrétně stane, když to tak zabolí po vypití horké vody. Díky.

  Další informace


 • Bolí to víc obuškem nebo kovovou tyčí? Neni vlastně obušek kovovou tyčí?

  Protože současné teleskopické obušky jsou vlastně vysouvací ocelové trubky, pokud si dotyčný vybere největší velikost, tak je to stejné jako úder kovovou tyčí.Oba obranné prostředky umožňují určitý odstup. Navíc obušek můžete nosit s sebou složený, tyč nikoliv, vždy ji nemáte po ruce.Tyčí ani obuškem jsem nedostala, ale domnívám se, že bolest se odvíjí od síly úderu. Přečtěte si vce o používání obušků, rozdílu mezi staršími i novými. a href"http://www.obusky.cz/" rel"nofollow" http://www.obusky.cz/ /a

  Další informace


 • Je mi 15 a chtěla bych se zeptat bolí to z namoženosti?

  Budu moci první 3 dny po defloraci chodit zcela vzpřímeně?

  Další informace


  Hrozně mě bolí klouby na rukou ( na prstech), křupou mi, neví někdo čím to může být?

  Doktor tvrdí že je to normální, ale mě se to nezdá.... ( věk: 13 let)Doplňuji:nepřetěžovat..... To vysvětlujte mojí učitelce tělocviku....

  Další informace


  Dost často mě bolí břicho a zdá se mi to divné. K jakému lékaři bych měla jít?

  Nejprve ke svému obvodnímu /dětskému/ a ten tě pošle na další vyšetření

  Další informace


  Cvičila jsem břicho, ale bolí mě boky. Je to správně?

  Cvičím Každý den cviky na posilování břišních svalů 20-25min a druhy den mně strašně bolí boky je to správně?Původní neotázkaCvičila jsem břicho, ale bolí mně boky

  Další informace


  Co se děje, když mě bolí v oblasti srdce?

  Když jsem venku, najednou mě začne bolet u srdce a musím si tam dát ruku, abych si to podle mě zahřál. Někdy se mi to stává v teplé místnosti a zlepší se mi to po položení ruky na místo. Je něco špatně???

  Další informace


  Co mě to bolí?

  Když si sáhnu přesně do míst, kde se napojuje stehno k tělu-myslím, že to je tříslo, ale nevím, tak tam cítím bolest. Při chůzi bolest necítím.Takže když si tam sáhnu, nahmatám něco jako žílu a ta bolí.Vím, lékař poradí-zajdi k lékaři, ale mě zajímá co to je a co to bolí a třeba proč.Děkuji.Doplňuji:A z čeho je ta tříselná kýla, to je jako namožený sval nebo ta žíla nebo co to je? A co pomůže, teplý nebo stuený obklad? A kde jsem k tomu přišel? Nic těžkého jsem nezvedal. Abych nezapomněl, je to vlevo.

  Další informace


  Co dělat, když maminku brní rty, bolí hlava a prso?

  Poraďte prosím

  Další informace


  Bolí odstraňování pihy?

  Zítra mám jít na kožní chirurgii - bojím se že odstraňování pihy bude bolet.

  Další informace


  Bolí kastrace ?

  Když bych si rychle, jedním sekem ufikl koule, tak cítíl bych po té nějakou bolest ? Koule by mě už neboleli, tak se ptám.

  Další informace