• Být monarchou,využili byste práva první noci ?! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Být monarchou,využili byste práva první noci ?!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Být monarchou,využili byste práva první noci ?!

 • Co signalizuje krátké hvízdnutí v cikánské čtvrti? V noci.  Další informace


 • Co byste udělali, kdybyste se srazili s jiným autem a blokovali jednopruhovou komunikaci s hustým provozem?  Další informace


 • Jezdí v noci (cca ve 2 h. ráno) nějaké MHD na Ruzyňské letiště?  Další informace


 • Využili jste někdy záruku spokojenosti?

  Využili jste někdy záruku na vrácení peněz typu: Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze?

  Další informace


 • První RAM - jak veliké byly první operační paměti?  Další informace


  Mám v pc pevný disk rozdělený na dva svazky první o velikosti 199 GB a druhy 265 GB kolik by mělo na každém disku být..

  Mám v pc pevný disk rozdělený na dva svazky první o velikosti 199 GB a druhy 265 GB kolik by mělo na každém disku být volného místa aby PC jel v pohodě a plynule.Když tak toto je můj hardware : a href"http://www.alza.cz/amd-trinity-a6-5400k-black-edition-d357413.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a a href"http://www.alza.cz/gigabyte-r775oc-2gi-d356992.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a a href"http://www.alza.cz/western-digital-caviar-blue-500gb-32mb-cache-d195109.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a DDR3 4GB RAMDoplňuji:Už to tak bylo rozdělené jak jsem ho koupil.

  Další informace


 • Poruším autorská práva, či jiná práva, když použiju ve videospotu hlavu(masku) případně jen plakát Karla Gotta?

  Poruším autorská práva, či jiná práva, když použiju ve videospotu hlavu(masku) případně jen plakát Karla Gotta? Pootřebuji jeho souhlas?

  Další informace


  Jak vyzrát na sousedku z nižšího patra, která na vás v noci buší koštětem?

  Moji známí se už delší dobu potýkají v bytovce s problémem, že je jejich sousedka pravidelně kolem 2.-4. hodiny v noci neoprávněně obviňuje z toho, že dělají rámus a ona nemůže spát.Sousedka je alkoholička, má jednoho syna, ten se jí bojí. Tvrdí, že tam známí pouští stereo na plné pecky, to se ale v jejich bytě ani nenachází.Kvůli jejímu stěžování, že v noci slyší kroky, si již pořídili koberec, nicméně všichni jsou to běžní lidé, co v noci spín a ráno chodí do práce. Její scény s koštětem doprovázené řevem je budí.Jednou na ně dokonce volala policii, ti než je vzbudili, si sami ověřili, že v bytě je hrobové ticho. Řekli ale, že se s bláznivou sousedkou bohužel nedá nic dělat, jen vzhledem k jejímu věku doufat, že brzy zemře..Napadá vás LEGÁLNÍ způsob, jak toto řešit? Nějaké zkušenosti?Dodatek vzhledem k odpovědi: Že je paní sousedka alkoholička je evidetní kvůli tomu, že ji zrovna ta sousedka (má známá), na kterou s oblibou v noci buší, několikrát pomáhala, když ležela opilá pod schody, počůraná a nebyla schopná se sama dostat domů. Možná se tomu špatně věří, ale mí známí jsou dobří lidé, rozhodně ne arogantní. Ale stářím moudrost často odchází a alkohol tomu sndno pomůže..

  Další informace


  Jak se nazývá zánik nároku i práva při nedodržení lhůty pro uplatnění práva, kterou zákon v těchto případech stanoví?

  promlčení-promlčecí lhůta

  Další informace


  Bývalá žena chce, abych se vzdal užívacího práva na byt, jsme tam na smlouvě oba psaný, a můžu požadovat o příspěvek?

  UŽÍVACÍ PRÁVO NA BYTDoplňuji:BYT JSME NABYLI ZA MANŽELSTVÍ,A TED CHCE ABYCH SE VZDAL UŽÍVACÍHO PRÁVA PO ROZVODU,MUŽU POŽADOVAT PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ,TŘEBA ODSTUPNÉ FINANČNÍ

  Další informace


 • Myslíte , že pravá láska může být i ve 14i letech ?

  Když to řeknu po pravdě.. Jednoho kluka už mám víc než ráda už přes 2 roky, myslím na něj od rána do večera. Vím že dospělí říkají,že ,,pravá láska je spíš až v té dospělosti,ale není to divné? Už 2 roky a když ho vidím rozklepou se mi ruce..

  Další informace


  Co mam delat kdyz nekdy slysim rodice v noci pri sexu?

  prominte ale nevim najit tuhle otazku co jsem jsem tady vkladal pred chvili tak zkusim jeste jednou. je podle vas normalni abych nekdy slysel rodice pri sexu? stalo se mi uz vickrat ze jsem se v noci nebo nadranem vzbudil a slysel jak to delaji v loznici ktera je hned vedle myho pokoje. ne ze by byly nejak hlucni ale ty zvuky proste nejde prohlednout. mluvit s nema o tom nechci protoze by to bylo hodne trapny (je mi 16). je to podle vas normalni? a co s tim? nebo si na to jenom zvyknout? neresili ste nekdy neco podobnyho?Doplňuji:jeste chci dodat ze neni to nejak extremne hlasite. jenom nekdy kdyz se zrovna vzbudim v noci nebo nadranem tak je slyset treba hodnou chvili vzdychani nebo ty jine zvuky kdyz to delaji ale ne ze by pri tom zrovna rvali (snazi se byt asi tiseji ale stejne je to nic moc). vzbudim se na to tak mozna 1-2 tydne. nejhorsi je pak delat jakoby nic ale asi bych nebyl schopen tatovi nebo mame rict at to nedelaji nebo neco podobnyho.

  Další informace


  Co dělat, když se dítě i ve 12 letech věku bojí v noci samo v pokojíčku?

  V rodině máme 12letou holčičku, kterou v noci vzbudí každá maličkost, ať už jsou to dveře, zvuk vodovodu nebo tichá chůze přes její pokoj. Když se však v noci vzbudí, bojí se sama v pokojíku a dožaduje se maminky. Světlo rozsvícené být nemůže, to by měla problém usnout.Víme, že se tomuto problému dalo v mladším věku předejít, ale má někdo nějaký tip, jak si s tím poradit teď?

  Další informace


 • Co způsobuje, že jisté hračky po nasvícení v noci svítí?

  Jde o takové postavičky z kindervajíček - po nasvícení by měly ve tmě světélkovat - co za látku to způsobuje?

  Další informace


 • Co to bylo za kmitající předmět s bílím obrysem, který jsem dnes v noci viděla?

  Dobrý den, dnes v noci jsem byla s kamarádkou venku, dívaly jsme se na hvězdy a najednou nad námi začal kmitat nějaký předmět s téměř bílím obrysem a směřoval stále rovně. Co to mohlo být?Doplňuji:Nebyla to hvězda .. To bych poznala.. Vypadalo to, jako by to mělo netopýří křídla (ale bylo to větší a bylo to hodně vysoko nad zemí).. Letělo to přes celou oblohu, kmitalo to ze stran na stranu ale letělo to stále rovně...

  Další informace


 • Co se mi stane, když se napiji rezavé vody? (Třeba v noci nesvítím a nevšimnu si)

  Nestane se ti nic ,protože jak si lokneš tak ji vyplivneš oznáš , že není dobrá./I kdybys tu skleničku ale vypila ,tak se ti nic nestane.

  Další informace


  Co s namoženou rukou, která mi nedovolí spát a šíleně bolí hlavně v noci? Magnesium nezabralo.

  Vzít si nějaký prášek proti bolesti, pokud už člověk nemůže bolestí spát, je to na místě. A zkuste, jestli by Vám pomohlo něco proti bolesti ve formě masti. Dělá se např. Ibalgin krém, namažete ruku, která bolí, mělo by to pomoci. Mně to pomohlo.

  Další informace


  1-2x za měsíc mám v noci silné křeče do lýtka.Dá se tomu zabránit nějakou prevencí ?  Další informace


 • Je normální že křeček roborovský v noci běhá pořád do kolečka?

  Doplňuji:už tam má běhací kolo i skluzavku.

  Další informace


  Jak odnaučit psa strachu v noci.

  Dobrý den, mám takový problém. Nedávno se nám vloupali do baráku, ale pes je vyhnal. Od té doby je nepříčetná pořád se chce dostat do druhého patra baráku kde spíme se sestrami. Když jsme jí povolili spát nahoře, tak se začala schovávat do různých místeček, kde není vidět, do koupelny za židli mezi vanu a spr. kout nebo za saunu kam se sotva vejde, takže dělá příšerný rámus. Nevíte někdo co s tím? Předem Děkuji

  Další informace