• Chci pronajímat krátkodobě dům, kde mám trvalé bydliště. Jaké povolení k tomu potřebuji, nebo si mám zřídit živnost? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chci pronajímat krátkodobě dům, kde mám trvalé bydliště. Jaké povolení k tomu potřebuji, nebo si mám zřídit živnost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chci pronajímat krátkodobě dům, kde mám trvalé bydliště. Jaké povolení k tomu potřebuji, nebo si mám zřídit živnost?

 • musim zadat o povoleni k pristavbe dum ve tvaru l a pristavba 16m ctver  Další informace


  Trvalé bydliště - odpad  Další informace


 • Z jakýho důvodu má vetšina podnikatelů a sportovců trvalé bydliště v Monaku nebo v zemích daňových rájů?  Další informace


  Schvaluje se hypotéka, i když nemám hlavní, ale jen rok vedlejší živnost?  Další informace


  Mintos - P2P krátkodobé půjčky - poradíte?  Další informace


 • Pokud chci dát na mé webové stránky obrázek z internetu potřebuji na to nějaké povolení?

  Obecně řečeno ano - každý obrázek má někoho, kdo je oprávněn nakládat s autorskými právy. A pokud tento člověk obrázek (text...) neuvolní pro použití, nemáš právo dané dílo jakkoli použít.-)Proč si nevytvoříš obrázek vlastní?

  Další informace


 • trvale bydliste a prechodne

  Moc dekuji za rychlou odpoved.Jeste by me zajimalo, zda je mozne mit teda trvale bydliste v jednom meste a v jinem meste platit s manzelem na pul uver domku,tak aby byl domek napsan na nas oba a uver na oba.Meli bychom predmanzelskou smlouvu-kazdy svuj podil.Dekuji moc.

  Další informace


  Trvalé bydliště nebo přechodné?

  Máme trvalé bydliště v domě,které patří s.r.o., nyní se chceme odstěhovat ( pro vysoké nájemné) do rodinného domku jako podnájemníci. Kde si máme nahlásit trvalé bydliště?A přechodné?

  Další informace


  S manželkou máme dům ve společném vlastnictví.Jak převedu svoji část na manželku.Chci aby celý dům vlastila jen ona.

  Máme 3 dospělé děti.

  Další informace


  Přítel,který u nás bydlí,trvalé bydliště má na magistrátě,kon.místo jinde,hrozí nám sankce od jeho exekutora? Díky.

  Jedině, že byste byla jeho ručitelem, pak vy vám exekuce hrozit mohla. Jinak ne.

  Další informace


  Poradíte, jak je možné vyřešit popsanou situaci?

  Dobrý den, jsem rozvedený a vlastním půl domu. Má bývalá manželka tak též půl domu, na dům už zbývá doplatit půlka hypotéky. Před rozvodem si bývalá žena nastěhovala do našeho rodinného domu svoje rodiče, které bydlí v patře. Je to půdní vestavba. Tudíž bydlí rozděleně. Jen hlavní vstup do domu je jeden. Pak se semnou rozvedla a odešla s jiným. Rodiče tam nechala.Samozřejmě tam mají věcné břemeno.Parcela je moje dům jsem postavili společně.Já ji chci vyplatit a dům zpět, ona nechce a rodiče samozřejmě také ne a tvrdí mi, že tam mám pouze pozemek.Co mám dělat?Chtějí mi pouze zaplatit pozemek. Od všeho má účty bývalá manželka.. Účty jsou platné? Má cenu se proti nim soudit, nebo jsou v promlčení. Dům je 6 let starý tedy po kolaudaci.Můžu v tom to případě svoji půlku nebo místnost domu pronajímat, aby to nějakým spůsobem dostal zpět, nebo je donutil,aby odešli či abych je vyplatil, či oni mne? Skrátka ňáký účinky které pomohou.Děkuji za inteligentní a rozumné rady které mi pomohou.Děkuji přeji příjemný den.Původní neotázkaPronajímat dům

  Další informace


  Může si žena v domácnosti,kdy za ní platí ZP stát,přivydělat tím,že v letním období bude pronajímat dům dovolenkářům?

  Nebude se pak muset zaregistrovat jako OSVČ a platit si tak ZP a soc.pojištění sama?

  Další informace


  Muzu si na magistratu vyvednout postu, kdyz tam mám hlašené trvalé bydliště?

  Ano, dokonce by to měla být povinnost, vyzvedávat poštu.

  Další informace


  Musí bratr, který žije legálně v zahraničí a má trvalé bydliště v ČR na ohlašovně, vyplnit sčítací formulář?

  Podotýkám, že se nachází jako posádka lodi v mezinárodních vodách, kde ho internet ani sčítací komisař nezastihne.

  Další informace


  Jak ohrožuji majetek člověka v jehož domě si nahlásím trvalé bydliště? Nemám ještě hotové majet.vypořádání a stěhuji se.

  Dobrý den, jsem čerstvě rozvedená, manžel je však zadlužen a ještě nemáme hotové majetkové vypořádání. Stěhuji se km přítelovi. Prosím poradte mi jak moc ogrožuji jeho majetek v případě,že bych si v jeho domě nahlásila trvalé bydliště? Popřípadě mohu si ho nahůlásit na městském uřadě než bude situace vyřešena?Děkuji. MS.

  Další informace


  Chci si zřídit e-shop kde budu prodávat hry, vždy jen jeden kus. Dočetl jsem se, že na jednorázový příjem není třeba mít

  Jednorázový není opakovaný prodej po jednom kuse.

  Další informace


 • Může mi máma nakázat odhlásit si trvalé bydliště?... potřebuji rychle poradit

  Jsem student posledního ročníku a domu poslední 4 měsíce moc nejezdím jsem spíše u přítelkyně která také ještě bydlí s rodiči. Mojí mámě se to ale vůbec nelíbí a přestala mi kvůli tomu platit školu a ještě mi napsala, že si mám okamžitě odhlásit bydliště. Co mám dělat?... Předem Děkuji za Vaše odpovědi.

  Další informace


  Jak vyhledám osobu na fb podle místa bydliště? Znám jen křestní jméno a místo bydliště.

  Setapuch: on myslel facebook :D :D :D hledej prostě, ale plno lidí si dává zmerený přímení aby je nenašli a maj žaškrtnuno nenalezení ve vyhledávači.

  Další informace


 • Udělají mi ověřenou kopii Maturitního vysvědčení i v jiném městě, než mám trvalé bydliště a než je daná škola?

  Jne doplním, že to nemusí být jen Czech Point, ale i obyčejný obecní úřad :-)

  Další informace


 • Neměl by se alespoň krátkodobě omezit dovoz polských (ne)potravin k nám?

  Já polské potraviny nekupuji. Dnes zase zpráva o salmonele v (polském) mletém mase z Lidlu. :-(Chápu, že nelze v EU vydat zákaz na dovoz potravin pro jednu členskou zemi, ale je to stále dokola. Copak jsou naše tělesné schránky popelnicemi? Je toho už tolik: maso se salmonelou, vejce, čaje s pesticidy, ve zmrzlině prostředek na hubení vší, v rýži jedovaté olovo, jedovatá mléčná moučka s kadmiem, olovem a E.coli, kakao s namletými slupkami, zelí s obsahem kyseliny mravenčí, klobásy s úlomky kostí či solí na posyp silnic atd. Je toho tolik, e si nemohu ani na vše vzpomenout. Neměli by občané sepsat nějakou petici proti dovozu polských potravin? Nejedná se o ojedinělé případy a trvá to již více let. Jinak nic proti Polákům. :-) a href"http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/inspekce-varuje-pred-polskym-mletym-masem-z-lidlu-obsahuje-bakterie-salmonely 1706336" rel"nofollow" http://www.rozhlas.cz/ hellip /a

  Další informace