• Co jsou cingrlátka?? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co jsou cingrlátka??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co jsou cingrlátka??

  • Kdo umí dobře zacházet s kladivem, má sklon si myslet, že všechno jsou hřebíky? Nebo škoda rány, která padne vedle?



    Další informace


    Jsou většina čechů arogantní a myslí si že češi jsou nej ?



    Další informace


    Berete gymnázium jako hodně těžkou školu? Nebo to jsou jen povídačky?



    Další informace


    Jak chápete tento aforismus? „Jsou tři hlupáci třikrát chytřejší než jeden hlupák, nebo jsou třikrát hloupější?“



    Další informace


  • Co je to železobetón ? To jsou v něm rozemleto kusy oceli nebo tam jsou jen ocelové výztuže?



    Další informace


    Myslíte, že provize, které jsou min. v řádech deseti tisíců jsou za zprostředkování prodeje pomocí RK adekvátní?



    Další informace


  • Jaké jsou pořady v TV. které nemusíte? Také máte pocit, že Nebezpečné vztahy na Primě jsou i nebezpečně hloupé?

    Pořady toto typu a jim podobné (soudce Alexandr, soudkyně Barbara) bytostně nesnáším. Hloupé možná ani nejsou, ale sledovat něčí konflikty vážně nemusím. Těch stresů mám víc než dost i ve vlastním životě.

    Další informace


  • Fíky jsou při spalování tukových zásob skutečně nesmírně účinné, a proto platí, že jsou nevhodné na přibírání váhy?

    Lze to zdůvodnit vysokým obsahem vlákniny? Prý jsou sladké, ale mají nízký glykemický index, takže jsou vhodné i pro osoby, které mají blíže k cukrovce?

    Další informace


  • Je pravda že jsou i země, které nejsou zadlužený? Které to jsou?

    Žádný zahraniční dluh nemají Lichtenštejnsko, Brunej, Palau a Macao. Jsou to ekonomicky zanedbatelné útvary, ale i nezadlužené kupodivu existují. a href"http://www.ingema.net/in2001/clanek.php?id1175" rel"nofollow" http://www.ingema.net/ hellip /a

    Další informace


    Jsou oblasti (života, kultury...), o nichž máte pocit, že do nich většina lidí vidí, zatímco pro vás jsou záhadou?

    U mě by takovýmito oblastmi byly jednoznačně sport a film (resp. TV obecně). Když slyším, jak ostatní (dokonce i ženy - navzdory tomu, jak brojí proti sledování sportu) sypou z hlavy, kdo kde kdy vyhrál jaké mistrovství či ligu, skoro (ale jenom skoro) se stydím, že o tomto nemám ani páru - mlhavě tuším cosi o Naganu, ale to je tak vše, a to ještě jen díky tomu, že se o něm hodně mluvilo (utěšuju se tím, že kdyby mi měli lidi jmenovat jakéhokoli mistra ČR ve scrabblu po vzniku Asociace, zůstanou s otevřenou pusou. Schválně říkám po vzniku Asociace , aby si nemohli pomoci Jarkem Nohavicou, který se stal mistrem ČR rok před jejím vznikem). Stejně tak u filmu - lidi se vyznají v tom, kdo kdy v čem co hrál apod., jenže jelikož jsem si s bednou nikdy příliš nerozuměl, zůstala pro mě tato oblast rovněž zahalena tajemstvím. Máte rovněž nějakou takovou záhadnou oblast , v níž většina ostatních vyzná, nebo jsem tady sám sportovní a filmovej barbar? :) gt

    Další informace