• Co za doklady vyžaduje zaměstnavatel? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co za doklady vyžaduje zaměstnavatel?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co za doklady vyžaduje zaměstnavatel?

 • Bohemia servis finance jako zaměstnavatel  Další informace


 • Urad - doklady k novemu RP  Další informace


  Prodal jsem vozidlo bez přepisu, bohužel doklady už nemám a nový majitel neplatí povinné ručení.  Další informace


 • Vyžaduje se při cestě stále normalizované označení auta nálepkou CZ, nebo již stačí nová SPZ, když vstoupili do EU?  Další informace


  Na jaké doklady cestovat  Další informace


  Cestovní doklady ve Východním Timoru?  Další informace


  Cestovní doklady pro děti  Další informace


 • Jak dlouho se musí uschovávat doklady daňové evidence z roku 2007? Děkuji

  Samotná kopie daňového přiznání slouží pro vaši potřebu, abyste měli doklad o tom, jaké údaje jste finančnímu úřadu předložili. Zákon proto nestanoví žádnou lhůtu, po kterou máte mít tuto kopii k dispozici.Měli byste však uschovávat veškeré doklady a evidence, na jejichž podkladě jste přiznání vypracovali a podali. Pokud vedete daňovou evidenci, podle zákona o daních z příjmů jste povinni ji uchovávat za všechna zdaňovací období, pro která neskončila lhůta pro vyměření daně podle tohoto zákona nebo podle zvláštního právního předpisu, jímž se rozumí zákon o správě daní a poplatků.Konkrétní příklady (váš rok 2007) v uvedeném zdroji: a href"http://www.novinky.cz/finance/195406-jak-dlouho-je-nutne-uchovavat-doklady-k-danim.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • stáhnul jsem si hru just cause 2 a ukazuje mi to:tento program vyžaduje vyšší verzi systému vyndows.

  mám windown xp profesionál.proč to ukazuje___???????

  Další informace


  Program vyzaduje admin ucet pro spusteni (terminal server)  Další informace


  OE 6 - vyžaduje připojení  Další informace


  Externí HDD nejde otevřít - vyžaduje formát  Další informace


  Dobrý den,prosím o radu jak se přihlásit jako administrátor? Spybot to při odstranění problému po mě vyžaduje.Děkiji

  kliknout pravým tlačítkem na program Spybot searchr destroy a naběhne menu. Tam kliknout Spustit jako správce.Další možnost. Pravým myšítkem klik na Spybot a naběhne menu a dole Vlastnosti potvrdit, naběhne okno a na kartě kompatibilita zvolit (mě se osvědčilo XP s SP2) a zatrhnout jako správce.

  Další informace


 • Když někdo zneužije moje ztracené doklady, jak se obhájím před soudem, že tuto levotu jsem neudělal já, ale někdo jiný?

  Musite to okamzite nahlasit. Ztratu dokladu. Kdyz se stane neco mezitim , budete asi muset dokazovat ... -iv-

  Další informace


  Co dělat, pokud zaměstnavatel nedá výplatu?

  Můj kamarád pracuje ve větší firmě. Pracuje tam 14dní, dělá 12ky, přesčasy a včera mu zaměstnavatel oznámil, že mu výplatu za 14dní nedá, ale až za měsíc a půl. Ve smlouvě ma napsáno toto: Zaměstnanec souhlasí s tím, že výplata mzdy mu bude provaděna bezhotovostně bla bla na osobní učet v termínech stanovených vnítřním řádem. PROBOHA, CO TO JE STANOVENÉ VNITŘNÍM ŘÁDEM ? Já myslela, že v pracovní smlouvě musí být uvedené datum, kdy se bude vyplácet vyplata. Tím jako by podepsal, že vyplatu dostane dle toho, jak rozhodne zamestnavatel, nikoli v určitém terminu a za odvedenou praci. CO SE S TÍM DÁ PROSÍM PĚKNĚ DĚLAT?? DĚKUJI!! P.S.JAK POSTUPOVAT DÁL, POKUD ZAMĚSTNAVATEL VÝPLATU NEVYPLATÍ? Šokuje mě, že při námitce mého kamaráda, z čeho bude žít a hradit jizdu za prací, mu zamestnavatel řekl, že ho to nezajimá.NO PRÁVĚ ŽE ONI TAM MAJÍ VYPLATU 15., COŽ JEŠTĚ NEBYLO, TAK NECHAPU, PROČ BY MU JI NEMĚL ZA 14 DNI VYPLATIT A MUSI ČEKAT MĚSÍC A PŮL, NEŽ JI DOSTANE!

  Další informace


  Bývalý zaměstnavatel dluží manželovi 4o tis, na které podepsal dlužní úpis, ale v uvedené lhůtě nic nezaplatil.Co s tím?

  Zaměstnavatel na sebe nemá napsný žádný majetek, bydlí v podnájmu a dluží všude možně. Jít k soudu a nebo použít vymahačskou firmu? Máte s tím někdo zkušenosti?

  Další informace


 • Doklady na auto a auto neni

  mam dokady na auto ktere jsou napsane na mne v poloprevodu ale auto uz neni zustaly mi jen spz a maly technicak je propichnuty a velky jeste mam co mam delat abych se toho zbavil

  Další informace


 • Vyžaduje hraní na playstation 3 internetové připojení ?

  Pokud některé ano a některé ne tak napičtě prosim približný poměř napřiklad 80% ano 200 ne. diky

  Další informace


  Test drive unlimited 2 - spuštění hry vyžaduje vyšší práva  Další informace


 • Jaké doklady-dokumenty s sebou na úřad práce?

  Jaké doklady by měl mít s sebou 21-letý student, který k 30. září 2011 ukončil studium na VŠ?Doplňuji:potvrzeni o ukonceni studia nemam... resp. jeste mi neprislo, prijde az v polovine rijna. jenze to uz bych mel nedoplatky na pojisteni

  Další informace