• Co znamená kmenový list (cenný papír na řad) ? Prosím o vysvětlení. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co znamená kmenový list (cenný papír na řad) ? Prosím o vysvětlení.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co znamená kmenový list (cenný papír na řad) ? Prosím o vysvětlení.

 • Nosíte nějaký cenný přívěsek na krku?  Další informace


  Jak dlouho trvá české poště doručit cenný balík z Prahy do Brna?  Další informace


 • prosím o vysvětlení..  Další informace


 • Co znamená číslo LV a mapový list DKM v informacích o pozemku z katastru nemovistostí?  Další informace


 • Jaký používáte toaletní papír? Jaka kdy vznikl toaletní papír?

  Nedokážu si vybrat a tak nevím jestli mohu použít tento.Děkuji. a href"http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20070416080526/necyklopedie/images/1/16/Chuck_norris_toilet_paper.png" rel"nofollow" http://images2.wikia.nocookie. net/ hellip /a

  Další informace


 • prosim poradí mi někdo jak vytvořit 3d hru v programu 3d rad? Děkuji

  tvorba her na pc

  Další informace


  Kdo zamkl bez vysvětlení moje vlákno!?  Další informace


  IP adresa - vysvětlení  Další informace


 • Může vedoucí pracovník strhnout podřízenému prémie bez jakéhokoliv vysvětlení?

  Zde je třeba si uvědomit, že prémie spadají do nepovinné složky mzdy, to znamená, že zaměstnanec na ni nemá nárok ze zákona. Vnitřní předpisy firmy zaměstnavatele musí upravovat i postup při vyplácení prémií.Nadřízený pracovník by měl znát důvod, proč Vám prémie vyplacené nebyly. Neznám zaměstnavatele, kde by došlo k případu, že někdo nedostane prémie a není mu znám důvod, proč se tak stalo. Zeptejte se nadřízeného, případně se obraťte na mzdovou účtárnu. Vaše účetní bude znát důvod také.Soudit, zda vedoucí pracovník postupoval správně, nelze. Mohl pověřit Vašeho bezprostředně nadřízeného, aby o důvodu takového rozhodnutí informoval přímo Vás, nebo mohlo jít i o nouzové řešení v rámci celé firmy, když na výplatu prémií nebyl dostatčený objem finančních prostředků. Informace o důvodu se k Vám pouze nemusela dostat. Rozumí se samo sebou, že pokud zaměstnanci není něco jasné, ptá se nadřízeného.

  Další informace


  Je Česká pošta povinná doručit adresátovi cenný balík domů?

  Ačkoliv jsem byl v den doručení doma, přišel mi email a SMS, že doručovací pokus na mé adrese nebyl úspěšný. Nikdo nezvonil a nebylo to poprvé. Balík mám uložen na poště. Je Česká pošta povinná mi tento cenný balík doručit domů nebo musím jít vystát frontu na poštu?

  Další informace


 • Nějaké rčení které obsahuje slovo ryba?-Vysvětlení :)

  to je D.Ú na Př tohle newim

  Další informace


  Napadne někoho smysluplné vysvětlení?

  Existují dvě lebky. Jedna je neandrtálce z Broken Hillu (Zambie),druhá pratura,ta je v Muzeu paleontologie v Moskvě.Obě jsou,zdá se, prostřelené.??

  Další informace


 • Žárový hrob-prosím o vysvětlení o co přesně se jedná.

  Zemřela přítelkyně,která neměla žádné příbuzné a úřednice na matrice mi sdělila,že pokud jí nezaplatím kremaci a popř.urnu,postará se Městský úřad.Nebude nejen co uložit příp.do urny,ale ani co rozptýlit,prý nezbyde NIC, vše se odehraje na náklady Městského úřadu jakýmsi způsobem do žárového hrobu .Děkuji předem za odpovědi,ale vážně nevím kam ten dotaz zařadit.

  Další informace


 • prosim o nejjednodusi vysvetleni teto rovnice:pavel mel stary nuz prodal ho petrovi za 2tretiny ceny kolik stal novy dik

  O polovinu víc, než zaplatil Petr.

  Další informace


  Proletář,proletariát? Prosím o vysvětlení původu a významu.

  Slovo proletář znamenalo ve starém Římě občana, který neměl žádné pozemky. Název je od slova prólés – potomstvo. Proletáři dávali státu jen potomstvo. Politický význam dostalo fr. prolétaire od saint-simonistů. Podle něho pak i německé Proletarier (utvořené podle latiny). Odtud pak se dostalo do jiných jazyků, tedy i do češtiny - proletariát dělnická třída (v kapitalismu vykořisťovaná).Pamětníci si určitě vzpomenou na socialistické heslo: Proletáři všech zemí, spojte se.Etymologický slovníkAd Conchus, v odkazu, který jste uvedl, je jen význam slova, nikoliv původ slova.Tazatele(ku) zajímá rovněž etymologie. Sice se něco najde ve Wikipedii, ale občas se v ní objeví chyba.

  Další informace


  Jak mohu zjistit... Prosím o vysvětlení - nechci výsledek, děkuji.

  Jak mohu zjistit největší dvojciferné číslo, které je dělitelné zároveň 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10?

  Další informace


  Ahoj,prosím jak se dělají vzorce v chemii???Jde mi jen o vysvětlení-děkuji

  Ahoj, hlavně musíš znát značky a názvosloví.Např. názvosloví oxidů je I. -ný (2:1),II: -natý (1:1),III. -itý (2:3), IV. -ičitý(1:2), V. - ičný , -ečný (2:5), VI. -ový (1:3), VII. - istý (2:7), VIII. -ičelý (1:4).Tohle se musíš naučit a pak jen tvoříš. Takže například Oxid křemičitý je SiO2. Jedničky se do vzorců nikdy neuvádí, takže třeba Oxid měďnatý je CuO. :-)

  Další informace


 • Prosím o vysvětlení ještě dnes.

  napije-li se na Mikuláše pták z koleje, nenapije se kůň tři měsíce z řeky.Kolik mračen na jakuba, tolik v zimě sněhu.O svaté Tereze, mráz po střechách leze.Prosím o vysvětlení

  Další informace


 • Úvaha k citátu Člověk je ten,kdo v sobě nosí větší bytost,než je sám. Prosím jen vysvětlení.

  Já bych si troufl říci, že člověk, kterým by se mohl tento citát vysvětlit je angličan Nicolas Winton který zachránil před Hitlerem téměř sedm set dětí,aniž se staral o vlastní bezpečí.A celá léta ani nepovažoval za nutné o tom informovat (pochlubit se).Jsem přesvědčen, že to je člověk, který ten citát naplnil.

  Další informace


  Nutné vysvětlení..

  Dobrý večer, chci se zeptat, zda by se tu našel někdo, kdo by mně objasnil pár věcí..prosímPokud mám větu Musel ses učit angličtinu ve škole? Bude znít Did you have must learn English at the school? Nemá tam být ještě to za have? Pokud ano, bude se psát ve všech případech, když půjde o opis?Bude muset studovat pilněji- She will have (to) study hard.Děkuji za vysvětlení

  Další informace