• Da se zvladnout, kdyz studuji stredni obchodku a chtela bych si pak udelat vysokou zdravotni sestru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se zvladnout, kdyz studuji stredni obchodku a chtela bych si pak udelat vysokou zdravotni sestru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se zvladnout, kdyz studuji stredni obchodku a chtela bych si pak udelat vysokou zdravotni sestru?

 • Mám pozvat sestru? Pozvání na pouť odmítla, když přijedem 100km za našima, nezajede ona ani 10, ale ráda bych jí viděla.  Další informace


  Jak donutit sestru aby nebrečela? Je jí 6 let  Další informace


 • Chtěla bych si nechat udělat kompletní nové plynové topení, jak s kotlem tak i s radiátory.....  Další informace


 • Chtěla bych se zeptat jak udelat screenshot na počítači :toshiba satellite l50-b white. Poradíte?  Další informace


 • musí OSVČ platit ze zákona povinně zdravotní a sociální, nebo stačí platit jen zdravotní ?

  Che, vidím, že úroveň odpovědí na tomto serveru se od mého odchodu nezměnila!OSVČ nemá povinnost hradit sociální pojištění v prvním roce podnikání, pokud nedosáhne minimálního vyměřovacího základu. Může tak však činit dobrovolně.To Hlada: OSVČ má povinnost hradit zdravotní pojištění i z vedlejší činnosti.

  Další informace


  Když udělá podnikatel daňové přiznání na hodně vysokou částku, sociální správa mu pak vyměří vysoké poplatky.

  Pokud se ten podnikatel potom nechá zaměstnat, bude muset zaměstnavatel hradit jeho socku v plné výši? (třeba 7000Kč měsíčně?)

  Další informace


 • Dostuduje-li slečna střední školu a nehlásí se na školu vysokou, je třeba na ni dál platit příspěvky?

  Kdy má otec přestat přispívat? Už v červnu, či snad až o prázdninách..?

  Další informace


 • Můžu si legálně v ČR vzít nevlastní sestru; adoptovanou sestru; nevlastní dceru; adoptovanou dceru?

  Nemôžte sa oženiť s geneticky príbuznou - dcérou, sestrou, matkou,1.stupňovou sesternicou.Adoptovanú sestru, dcéru, matku, sesternicu pokiaľ nie sú vám geneticky príbuzné - proti vkusu žiadny dišputátDoplňuji:Tam, kde čert nemôže, pošle zákon...Trestní zákoník ČR § 188 Soulož mezi příbuznými Kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo se sourozencem, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta Zákon o rodině – č. 94/1963 Sb.hlava DRUHÁ – Neplatnost a neexistence manželství § 12 Manželství nemůže být uzavřeno mezi předky a potomky a mezi sourozenci totéž platí o příbuzenství založeném osvojením, pokud osvojení trvá. Neplatnost manželství vysloví soud i bez návrhu. súčasný zákon:Občanský zákoník - č. 89/2012 Sb. Část druhá – Rodinné právo § 675Manželství nemůže být uzavřeno mezi předky a potomky, ani mezi sourozenci totéž platí o osobách, jejichž příbuzenství vzniklo osvojením.§ 676Manželství nemůže být uzavřeno mezi poručníkem a poručencem, mezi dítětem a osobou, do jejíž péče bylo dítě svěřeno, nebo pěstounem a svěřeným dítětem. zdroje: a href"http://zakony.centrum.cz/obcansky-zakonik-novy/cast-2" rel"nofollow" http://zakony.centrum.cz/ hellip /a a href"http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik" rel"nofollow" http://zakony.centrum.cz/ hellip /a PS.za upozornenie na platný zákon ďakujem kolegovi arygnocovi....Je zaujímavé, že zákonodarca vôbec nezohľadňuje realitu, ale akési starodávne cirkevné zvyklosti, z čias, keď ešte nepoznali DNA, keď nevedeli rozoznať gen

  Další informace


 • Zdravím všechny chtěla bych všem poděkovat za odpovědi zajímá mě astrologie , kde se dá udělat nějaký kurs?

  Asi není špatné si udělat nějaký kurz pokud se s tím chcete živit,ale narovinu,buď to v sobě máte a nebo nemáte a pak Vám ani žádný kurz nepomůže. Jinak na netu najdete spoustu podobných kurzů jako Vám nabídla Annas,ale já být Vámi,tak se v první řadě začnu o to zajímat a proniknout do toho vlastníma silama,případně kontaktovat někoho,kdo se tomu věnuje již delší dobu. Většina kurzů,které si najdete, jsou jen podvodníci,kteří tahají z lidí peníze..

  Další informace


  Studuji a chtěla bych převést slevu na dani ze současné práce na novou. Je to možné?

  Studuji VŠ, od února mám podané daňové přiznání v práci, takže dostávám čistou výplatu bez stržení daně. Dostala jsem nabídku na další práci, kde budu mít více peněz, proto bych raději, aby se mi daň tady nestrhávala, ale raději v té starší, kde mám peněz méně. Je možné, abych v té starší práci řekla, že od dalšího měsíce bych toto chtěla uplatnit jinde? Co mám pro to případně udělat? Moc děkuji za odpověď!

  Další informace


  Proč poslanci, náměstkové, zastupitelé, radní studují vysoké školy rychle a nestandardně?

  Proč nestandadně? Protože tento nestandardní, prohnilý a zkorumpovaný systém jim to umožňuje ..

  Další informace


  Potřebovala bych poradit jdu na střední školu a nedělám tam příjmačky ale dělám tam příjmací pohovor a potřebovala bych

  Doplňuji:poradit nějaké otazký nebo tak:) jsme s toho totiž strašně nervozní:) předem moc děkuji

  Další informace


  Ne totiž já se chci zeptat musím dělat vysokou školu nebo by mi stačila jenom střední škola

  No já myslím, že ti bude stačit i základní. Mowla ti jasně řekl, ať nezakládáš další otázku. Co si na tom nepochopila??????Doplňuji:Já se až děsím. Ty neumíš číst, a chceš studovat VŠ?Nad mým příspěvkem je reklama, nad ním je napsané Diskuze žádný příspěvek.Na to žádný příspěvek klikneš a píšeš do diskuze. Založení nové otázky, není psaní do diskuze. Pokud toto nepochopíš, tak ti tvé další a další otázky vždy někdo smaže.

  Další informace


  Na jakou střední školu bych měla jít s průměrem 1,4? dostala bych se na gympl?

  Na který gympl? Jak směřovaný?Každopádně to nejlépe zjistíš z informací na webu dané školy, případně dotazem na její studijní odd.___A na jakou střední bys měla jít? - pokud chceš dále studovat na VŠ, je gympl nejlepší průpravou.Pokud se ale chceš stát třeba kadeřnicí, je ti celý gympl k ničemu.-)

  Další informace


  Můžu dostat výpis zdravotní dokumentace u zdravotní pojišťovny?

  Chci se zeptat jestli muzu dostat u zdravotní pojišťovny 205 výpis zdravotní dokumentace? K lékaři nemohu zajít, jelikož celý týden není k dispozici a příští týden zas já jsem na dovolené. Děkuju za odpověď.

  Další informace


  Jestliže studuji a je mi více jak 26 let. Musím platit zdravotní a sociální? Anebo pouze zdravotní?

  Je potřeba to nějak osobně hlásit?

  Další informace


  Da se zvladnout, kdyz studuji stredni obchodku a chtela bych si pak udelat vysokou zdravotni sestru?

  S chutí do toho, půl je hotovo. :-)) Když budete mít maturitu, můžete si vybrat kteroukoliv vysokou školu. Jenže je třeba si uvědomit, že přijímací zkoušky se dělají z učiva gymnázía, takže se budete muset leccos doučit . Zkoušky na LF se dělají totiž z fyziky, chemie a biologie. Tyto předměty se učí na OA v menším rozsahu než na gymnáziu.Podívejte se na test k pijímacím zkouškám na obor Všeobecná sestra, případně další. a href"http://www.lf3.cuni.cz/cs/uchazec/testy-uchazec/" rel"nofollow" http://www.lf3.cuni.cz/ hellip /a

  Další informace


  Chtěla bych studovat žurnalistiku na vysoké v Praze, ale kam mám jít na střední?

  Jen né prosím gympl :)

  Další informace


 • Ahoj, chtěla bych psa. Jsem alergická na roztoče. Mohla bych mít psa jako na například bišonek, shih-tzu, maltezáček?

  A jak se zeptat doktorky, aby mi udělala třeba ještě testy a aby mi to hned nezakázala.. ??Doplňuji:A dá se alrgie nějak zbavit nebo zustane doživotně??

  Další informace


 • Jakou střední školu bych měla mít, pokud bych chtěla být zvířecím psychologem?

  Ahoj, chtěla bych v životě být zvířecím psychologem.Je to stejné jako s lidmi, ale možná je tato práce trochu náročnější.Jenže nevím, na jakou střední školu bych měla jít.Pokud by se tu našli lidi, kteří by byli ochotní mi pomoct, určitě prosím napište.Za všechny ohlasy moc děkuju.

  Další informace