• diky vsem za rady,urcite jsou uzitecne.ale astma nemam,chodim behat,jezdim na kole,aktiv.sportuji a probl.s dechem nemam - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: diky vsem za rady,urcite jsou uzitecne.ale astma nemam,chodim behat,jezdim na kole,aktiv.sportuji a probl.s dechem nemam. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - diky vsem za rady,urcite jsou uzitecne.ale astma nemam,chodim behat,jezdim na kole,aktiv.sportuji a probl.s dechem nemam

 • Odjíždím dnes na chalupu,kde nemám PC,takže přeji všem hezkého silvestra a šťastný celý příští rok  Další informace


  Jak si najit holku kdyz nechodim chlastat? Uz mi to prijde nemozny. Nejsem osklivy ani blby,chodim do posilovny.  Další informace


 • na netu se mi automaticky zablokuji stranky na ktere chodim pry nemam povolený přistup co to je?  Další informace


 • Nepracuji, na úřadu práce nejsem, podporu neberu, ale soc. a zdrav.poj. si platit musím, ale kolik ty částky jsou? Díky.

  Platíte jen zdravotní pojištění.Doba co nic nejste se vám nepočítá do důchodu.Minimální výše pojistného pro rok 2011* 1080 Kč měsíčně pro OBZP – osoby bez zdanitelných příjmů -Pro osoby samostatně výdělečně činné platí strop vyměřovacího základu pro výpočet pojistného. Pro rok 2011 je stanoven na 72násobek průměrné měsíční mzdy, tj. strop je 1 781 280 Kč.

  Další informace


 • Jak seřadit dle náročnosti pro hudebníky zhlediska nároků na práci s dechem u trumpety, saxofónu a flétny?

  Dech, výdech, nádech a potřeba pracovat s tím jak se do nástroje dostává CO2?Tím výdechem vlastně tvoří zvuk zkrz ten nástroj?

  Další informace


 • Je stávka dopravců /16.6./překážka v práci? Jezdím vlakem a autobusem.

  ANO.Ale bez náhrady mzdylatu.A pozor, v tomto případě jde o předvídatelnou událost a měl byste se do zaměstnání pokusit dostat jiným přiměřeným zprůsobem..., pokud ale nemáte jinou možnost, tak se se zaměstnavatelem předem dohodněte, aby vám případnou zameškanou směnu omluvil jako náhradní neoplacené volno. Bod 3.Přerušení dopravního provozu nebo zpoždění hromadných dopravních prostředkůPracovní volno BEZ NÁHRADY mzdy nebo platu se poskytne na nezbytně nutnou dobu pro nepředvídané přerušení dopravního provozu nebo zpoždění hromadných dopravních prostředků, nemohl-li zaměstnanec dosáhnout včas místa pracoviště jiným přiměřeným způsobem.(Nařízení vlády č. 590/2006 Sb.)

  Další informace


 • Chodím do sedmé třídy a někdy mám pocit že bych nejraději vyměnila třídu. Jak se chovat aby mě ostatní brali?

  V mé třídě jsou partičky, ale do žádné mě nepřijímají. Vymysleli proti mě dokonce i přezdívku Babochlap, protože jsem holka a mám krátké vlasy. Zdá se mi, že když jsem mimo školu mám štěstí, ale ve škole smůlu. Hrozně chci aby se se mnou ve třídě bavily, poraďte co mám udělat, aby se se mnou bavily. Mám se změnit. Mám dělat průšvihy, být puberťákem a dělat každému naschvály, nebo co mám dělat?

  Další informace


 • Jak říct anglicky: Přečetla jsem ji jedním dechem? Díky za odpo :)

  huxa se seknul, to je blbost, sorry :/ gtDoslovný překlad by byl: I read it in one breath. (v Googlu skoro 2 miliony výskytů, takže zjevně lze použít.) Idiom in one breath se ale spíš používá u mluvení (něco ze sebe vysypat takřka bez nádechu). Spíš bych se přikláněl k I read it with bated breath (dosl. se zatajeným dechem, sice to uhýbá trochu jinam, ale pořád lepší než doslovný překlad, který se nepoužívá).Doplňuji:resp. používá, ale ne tak často.

  Další informace


 • Užitečné rady pro chytání ryb.

  Zdravím, neměli byste nějaké užitečné rady do začátku rybaření pro nové rybáře? Jestli schovávat špičku háčku či nikoliv, jakou metodou chytat na řece, jaké jsou nejlepší návnady, kde se nejlépe chytá v České republice a jaké řeky jsou pro začátky nejvhodnější a další užitečné informace? Za všechny začínající rybáře děkuji! :-)Doplňuji:Už jsem se o tom zmínil v diskuzi. Rybářský lístek i s povolenkou mám a už chytám. Jen nějakou tou radou nepohrdnu nikdy :-)

  Další informace


  Skořápky obvykle všichni, kdo je nedrobí slepicím, bez rozmyšlení vyhazují. Mohou být i jinak užitečné/použitelné?

  Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/vaj%C3%AD%C4%8Dko-ku%C5%99ec%C3%AD-vejce-syrov%C3%A1-vejce-1510449/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a Jedná se o skořápky slepičích vajec.

  Další informace


  Chtěla bych začít běhat, jak se k tomu mám přimět?

  Vidám lidi, co běhaj, a obdivuju je, že maj vůli, já jsem dřív v běhu byla celkem dobrá, ale paak sem začala jest hodně čokoládu a pila coca colu, a jaksi přestala běhat, ráda bych začala pravidelně běhat, abych byla v běhu dobrá. Ale jak mám začít, vždy za 3 dny toho nechám.Doplňuji:Děkuju moc všem za rady :)Jsem ráda, že jste mě poradili, že nemám běhat sama, že mám ten sport střídat s jiným, atd...... děkuji :)Doufám, že to zvládnu.

  Další informace


 • Není vlastně školství přece jen užitečné?

  Kdysi jsem tu psal o tom, že škola (především vysoká) je k ničemu a nic to člověku nepřináší. Vypadá to, že jsem změnil názor. Chtěl bych se omluvit všem, které jsem v minulosti pohoršil svým názorem na školství. Školství je přece jen užitečné. Alespoň my inteligentní budeme mít vzdělané zaměstnance. Je to vlastně skvěle promyšlený systém, jen je potřeba rozeznat vzdělaného od inteligentního. My inteligentní potom můžeme využít své vzdělané zaměstnance, kteří mají vysokou školu, jako takovou poslušnou encyklopedii. Nebo jakýsi triumf, s kterým se mohou vytahovat nad obchodními partnery. Nebo z pohledu zaměstnance je pro vás dobré, když máte vysokoškolský titul, alespoň máte o pár procent větší šanci dostat od svých zaměstnavatelů lepší pozici. Tudíž v obou variantách, ať už máte sklony k tomu být inteligentní nebo vzdělaný (nebo z nějakého důvodu obojí), pak je školství přínosné.

  Další informace


  Je užitečné mít státní jazykovou zkoušku ze střední školy?

  Na gymnáziu máme možnost si ve třetím ročníku udělat státní jazykovou zkoušku z angličtiny. Je to užitečné, nebo je naopak úplně zbytečné tento poměrně finančně nákladný proces absolvovat? Už jsem slyšela, že s touto zkouškou budu moci vyučovat AJ na ZŠ, ale to se mi zdá jako nereálné. Pokud o této zkoušce máte jakékoliv informace nebo s ní máte nějakou zkušenost, ráda si Vaše názory přečtu. Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Mám natažené šlachy na kotníku. Nezanechá mi to nějaké velké trvalé následky a budu moct za nějakou dobu naplno běhat? D

  Kaxx, určitě jsi byla u lékaře a doporučil Ti nohy stahovat pružným obinadlem a klid.Není tu důvod, proč bys nemohla znovu běhat, jen teď poslouchej rady lékaře a pokud Ti to nedovolí, tak nikam nespěchej.

  Další informace


  Je dobré běhat každý den?

  Doplňuji:Běhám už asi 2 týdny a každý den 3 km.

  Další informace


  Dobrý den,

  Je možné, když jako astmatik nebudu užívat předepsané léky, že se mi astma zhorší?

  Zkuste to.Když si někdo zlomí nohu - je fixace zlomeniny nutná?

  Další informace


  Chodim 3 roky darovat plazmu.ted me odmitly protoze mam hodne bylich krvinek.Cim to je?

  Zvýšením počtu bílých krvinek řeší organismus nachlazení, virózu ap. Proto tě odmítli, tělo zkrátka není ve vhodné kondici pro dárcovství.Zkušenost

  Další informace


 • v čem mohou být muchy užitečné?

  a proč nám doma létají obyčejné tmavé muchy, zatímco v lese je plno much v zelenožluté metalíze?

  Další informace


  Nechová se zvíře lépe než člověk? Určité vlastnosti jsou pro zvíře přirozené, ale člověk je přebírá, proto vznikla ...

  různá přirovnání.Uvedu některá záporná - člověk je slizký jako had, lstivý jako liška, nosí parohy jako jelen, vypadá jako ropucha, mlsný jako koza...Používáte některá přirovnání ve vztahu k lidem? Ať už kladná, nebo záporná?

  Další informace


  Jak naučit kočku běhat agility?

  Doplňuji:Důkaz, že kočky běhají agility, to viedo je z čech! : a href"http://www.youtube.com/watch?vKhYhagKgVqk" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace