• Doplnění k církevní škole: Je nutné, aby dítě bylo věřící? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplnění k církevní škole: Je nutné, aby dítě bylo věřící?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplnění k církevní škole: Je nutné, aby dítě bylo věřící?

 • Věřící a nevěřící  Další informace


  Co to bylo před pár lety za módu-doplnění s obrázkem?  Další informace


 • Syn je OSVČ. Od dubna 2009 má dítě. S přítelkyní (matkou dítěte) nejsou manželé. Může uplatnit daňový odpočet na dítě?

  Bydlí ve společné domácnosti, kde mají trvalý pobyt otec dítěte a dítě. Matka dítěte je hlášena jinde.

  Další informace


 • Máme nový DVD přehrávač.Je tam otvor pro USB,aby mi to ale přehrálo film z PC tak potřebuju,aby to bylo nahrané v MPEG 4

  Prosím kde bych mohl stáhnout nějaký program který by umožnil z *.mp4 do *.mpeg4*.avi do *.mpeg4MOC DĚKUJI A PROSÍM PŘÍMÝ ODKAZ KE STAŽENÍDoplňuji:Když si hodím ten film na flash disc tak mi se to tam ani neukáže. tak nevím jsem trochu zatený !!!

  Další informace


 • Jak vylepšit těstoviny se špenátem, smetanou, česnekem, rajčetem a cibulí s přídavkem tymiánu, soli, majoránky a eidamu?

  Udelal jsem si testoviny se spenatem, smetanou a cesnekem. Je v tom i rajce a cibule, dale i tymian, sul a pak majoranka a davam na to i eidam. Ale je to nic moc, v podstate se to neda skoro zrat, ale mam toho plny hrnec. Nenapadne nekoho cim to zkusit vylepsit? Moc diky a hezky den.

  Další informace


 • Nejsem věřící, ale šestiletý syn mluví o bohu a pta se na něj, protože o něm viděl něco v televizi.

  Co mu mám na to říct? Mám ho v tom podpořit nebo mu říct, že neexistuje?

  Další informace


  Kde skončí po smrti věřící, který zemřel ve smrtelném hříchu, ale byl to dobrý člověk?

  Charakter člověka se určuje podle množství a hodnoty činů člověka od jeho narození až po jeho smrt.Co se stane, když člověk věřící v křesťanského Boha, se drtivou většinu svého života chová dobře, občas spáchá nějaký ten lehký hřích, ale před smrtí se dopustí těžkého hříchu a nestihne jít před skonáním na zpověď?poznámka: Mluvím o těžkém hříchu a ne o trestném činu, či dokonce závažném zločinu. Myslím tím, že daný jedinec například vezme boží jméno nadarmo, dopustí se autosexuality, řekne velkou lež atd.

  Další informace


  Jak je to se svatbou veřící-nevěřící v kostele?

  Přítelova rodina je věřící a trvá na svatbě v kostele, naše rodina nevěřící, jsem ale ochotna ustoupit. Nejsem však ani křtěná, je to velký problém?

  Další informace


  Jak je to s církevní svatbou?

  Svatba dne - Minář se ženil. Minář už byl jednou ženatý. Neměl by se ženit podruhé, respektive takový člověk by neměl být oddán v kostele. Nevěsta - byla v jiném stavu, taky porušila církevní zákon. Bylo zaplaceno, jde všechno. Zapomněl jsem na něco? Jak se na to díváte.

  Další informace


  DOPLNĚNÍ OTÁZKY-ZMĚNA CHOVÁNÍ POLITIKŮ

  PROČ TEDA JSME TAKOVÁ /TAK NÁS OZNAČIL JEDEN ODPOVÍDAJÍCÍ/-TELATA-ŽE JSME NEPOUČITELNÍ A ZASE VOLÍME VE VELKÉ VĚTŠINĚ,TY SAMÉ LIDI?Doplňuji:TAKŽE JDE VLASTNĚ VOLIT ZE VŠECH ZEL,TO NEJMENŠÍ?DALO BY SE NĚCO PROTI TOMU DĚLAT?

  Další informace


  Co si myslíte o tvrzení,že vojevůdce Jan Žižka pobýval v Anglii?(odkaz na článek v doplnění otázky)

  a href"http://zavodsky.webz.cz/evropa/zizka.htm" rel"nofollow" http://zavodsky.webz.cz/ hellip /a

  Další informace


  Byl Hitler věřící?

  Občas se na Boha odvolával, ale věřící nebyl.

  Další informace


 • Je tohle chyba hardwaru či softwaru? více v doplnění.

  Mánm ntb notestar z roku 1994. Na obrazovce se při zapnutí objeví tři bílé pruhy, které na obrazovce zůstanou ještě cca 3min po vypnutí. Vypadá to, jako by se úplně z nich ztratila barva. Jinak vše funguje Ok.Může to být nějaký přelámaný kabel, nebo je to spíše chyba v softwaru? Děkuji kulpix

  Další informace


  Doplnění matematických znamének  Další informace


  Doplnění herní sestavy  Další informace


 • Proč za díte do 18 let zodpovídám, když má od 15 let trestní odpovědnost ? Když dítě dojíždí do školy tak nemůžu ručit

  za to, že nebude dělat v autobude bordel, když jsem v práci.Doma mu můžu maximálně vynadat, až mi potomka přiveze Policie České republiky.Není to zase nějaké politická nedomyšlenost ?

  Další informace


  Kolik zpráv či zavolání je nutné uskutečnit, aby se jednalo o stalking?

  Jistě se shodneme na tom, že aby se jednalo o stalking, musí být provedeno úmyslně a zpráv či telefonních nebo mobilních hovorů musí být uskutečněno opravdu hodně.V jak velkém rozsahu to musí být, aby se jednalo o stalking?

  Další informace


  Jak vypočítat koeficient-doplnění

  V rozhodném období náš příjem byl 7100kč za měsíc na 2 osoby.Živ.minimum je asi 6950.Mám nárok na příspěvek na bydlení a kolik.Chtěla jsem si to vypočítat sama.Děkuji.

  Další informace


 • Který předmět na základní škole vám přišel nejvíce zbytečný a třeba vás ani nezajímal? Nebo jich bylo více?

  Reedukace, protože tento předmět byl pro mě příliš lehký. Myslím tím, že jsme zde brali učivo, které bylo na úrovni třetí třídy základní školy.poznámka: Reedukaci jsem měli na druhém stupni základní školy.

  Další informace


 • Co to bylo za alergii, když jsem jako dítě a teenager natékal v kabinetu přírodopisu?

  Natekl - stav, který by toto slovo mělo vyjádřit (i když asi nevyjadřuje), jsem zažíval výhradně ve zmiňovaných kabinetech, ať už na ZŠ či výše. Nikde jinde se mně to v životě nestalo. Stačilo mě vyslat pro vycpanou husu a bylo hotovo- zatáh jsem za kliku kabinetu, pobyl uvnitř ne déle než sekundy a než jsem vůbec sebral sovu, už to jelo- dušnost, slzavé oča, celej nateklej a celkový pocit na obulení... něco podobnýho jsem jako dítě prožil jen jednou na jiným místě a to když jsem lakem stříkal radiátory v zavřený garáži.O jakou alergii asi mohlo jít?

  Další informace