• Endokrinologické vyšetření důsledkem anorexie:Co mám očekávat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Endokrinologické vyšetření důsledkem anorexie:Co mám očekávat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Endokrinologické vyšetření důsledkem anorexie:Co mám očekávat?

 • Včera jsem napsala dotaz Alberu. Za jak dlouho mohu očekávat odpověď?  Další informace


  Můžeme i u nás očekávat masakr, který se stal ve Francii?  Další informace


 • Psych vysetreni vs zpusobilost  Další informace


 • Kde je pravda a jak velký průšvih lze očekávat?  Další informace


 • Má obvodní lékař právo vybírat pacientovi konkrétní doktory na vyšetření?

  Dobrý den, před týdnem se stal úraz mé mamince, její obvodní lékařka jí napsala doporučení na neurologii. Maminka chtěla jít k neurologovi na konkrétní pracoviště. Obvodní lékařka jí ale přikázala jiného doktora. Otázka zní: Má v tomto případě obvodní lékař právo nakazovat, kam má pacient chodit, nebo si to může pacient bez problému určit sám?

  Další informace


  Lze očekávat, že se vražda novináře vyřeší a viník bude potrestán?  Další informace


  Jak se díváte na požadavek přikládat k životopisu při zaslání žádosti o práci ve státní správě i lékařské vyšetření .

  Je to podmínka přijetí ŽÁDOSTI do výběrového řízení, která stojí přibližně 400,-Kč. Podotýkám, že musí být na originálním formuláři. Což znamená, každá žádost nová prohlídka.

  Další informace


 • Co očekávat za tímto značením?

  a href"http://2imgs.com/63cc6b4192" rel"nofollow" http://2imgs.com/ hellip /a

  Další informace


 • Souhlasíte s tím, aby mentální anorexie byla maximálně na psychologa?

  Jistě se mnou budete souhlasit, že při ní není vhodné brát psychiatrické léky.Souhlasíte také se mnou, že maximálně psycholog by měl řešit mentální a anorexii?

  Další informace


  Prosím, co je to za vyšetření? - opětovné morfologické vyšetření k verifikaci charakteru a rozsahu mozkového postižení

  Našla jsem Vám odkaz na poradnu, kde Vám odborně poradí. Jedná se o velmi odborný dotaz ,tak proto. a href"http://www.celostnimedicina.cz/lekarska-poradna/?d7634 gclidCJS2lf7MnaYCFYMI3wod7Ub_mg" rel"nofollow" http://www.celostnimedicina.cz / hellip /a

  Další informace


  Pošle vás doktor při těžkém průběhu střevní chřipky na vyšetření krve?

  Syn měl 3 dny hodně velké zdravotní těžkosti, měl horečku, hrozně se potil, to co málo vypil čaje nebo vody, to z něj šlo okamžitě ven, vůbec nejedl, protože to z něj šlo taky, horem dolem, jak se říká, průjem jako bič, zvracení.Paralen a Endiaron nezbíral.Ted už je to dobrý, koupila jsem Smectu a od doktorky, kam jsme po 3 dnech jeli, dostal antibiotika na střeva . Vypadalo to jako klasická střevní chřipka a syn si bohužel nemůže z finančních důvodů marodit, takže čerpal dovolenou.Ale co mě zaráží je přístup lékařské péče.Ve Fakultní nemocnici Krč, pražácí ví, kde jsem se ptala telefonicky na možnost odběru krve, mi řekli že nemají ani jedno místo na infekčním odd. a že odběr krve ho nevyléčí . Ať jedem na Bulovku, přes celou Prahu. Syn do nemocnice nechtěl. Druhý den jsme jeli k obvodní doktorce, synovi lékařka napsala léky, ale zároveň ho informovala, že když ho pošle na krev a prokáže se salmonela, tak u nás budou 2 měsíce chodit hygienici a sledovat čistotu a hygienu v bytě. Takže syn po této informaci nevyžadoval odběr krve, ani výtěry. Setkali jste se s takovýmhle postupem?? Jak na to reagovat, aby si člověk neznepřátelil doktorku??

  Další informace


  Pedopsychiatrie, co tam můžeme očekávat?

  Dobrý den, jdu do nějaké Pedopsychiatrie, kvůli léčení fóbií, co tam můžu očekávat? co mi tam asi budou dělat?

  Další informace


  Může odběr krve pro rozbor provést praktický lékař? Platí se něco za rozbor krve?

  Dobrý den, mám otázky ohledně vyšetření krve. Odběr krve pro rozbor může provést praktický lékař? Platí se něco za rozbor krve? Lze z výsledku rozboru zjistit například překyselení organismu nebo nedostatek železa atd.?Předem díky za rady

  Další informace


  Musím po šestinedělí na gynekologické vyšetření?

  Mám druhé dítě a za týden mi končí šestinedělí a tak bych měla jít za týden ke gynekologovy na poporodní vyšetření. Z minula si pamatuju jak to bylo šílené, když do mě dával ta zrcadla, byla jsem úplně v křeči a bylo to velmi nepříjemné. A tak mě teď napadlo, že bych tam nešla. A šla bych tam až tak za dva nebo tři měsíce , až by se vše zahojilo. Myslíte, že to vadí?

  Další informace


  Kdo přeloží zprávu z vyšetření páteře MRI? Nejdříve vyšetření RTG s nálezem: coxaatrosis l sin II.-III.+ spondyloza L5S1

  Nyní vyšetření MRI páteře, s nálezy: - bederní lordoza přiměřená - zátěžový typ sacra, - incip.osteochondroza L5S1 s redukcí výše disku a přihrocením krycích ploch, - endeplate disease Modik I-II L5-S1Děkuji za přeložení do češtiny.

  Další informace


  Je normální rozdílná velikost zorniček po vyšetření u očního lékaře?

  Byly mi aplikovány kapky z důvodu vyšetření a pozoruji krom dočasně rozmazaného vidění na dané oko i rozdílnou velikost zorniček resp. strnulost zorničky vyšetřovaného oka, která nereaguje na změnu světelných podmínek. Je to běžné?

  Další informace


  Jaké je kardio vyšetření?

  Může mi ho někdo popsatProsím pouze osobní zkušenosti.Děkuji všemPůjde o ambulantní monitorování srdečního rytmu - EKG holter. Briketko,tvoje doplnění otázky, v níž jsi vložila po napsání všech odpovědí novou informaci, je nefér. Je rozdíl mezi vyšetřením EKG, které jsi napsala původně v diskuzi, a EKG holter.Oba způsoby jsou kardio vyšetření - kromě jiného.Teď odpovědi nedávají smysl na EKG holter.

  Další informace


  Existuje nějaké kompletní vyšetření celého těla na rakovinu, popř. zda se v těle nenachází rakovinotvorne buňky apod.?

  Buď je buňka zdravá , nebo již v ní něco bují . Jestli je to zhoubné nebo ne , ti poví s jistotou pouze biopsie. Jsou nádory benigní , maligní a ty se dělí ještě dále na mnoho druhů.Dost podrobně o stavu těla vypoví PET CT. Nicméně vyšetření je drahé a k jeho nasazení musí být důvod.Každá rakovina má svůj diagnostický postup, který se od sebe liší. Nicméně nejsem lékař. Zkus se zeptat toho svého.

  Další informace


  Bulimie, anorexie

  Dobrý den všem. Měla bych na Vás 2 dotazy.První je , jestli existuje anorexie spojená s bulimií?Druhý: Je mi 15 měřím 164cm a vážím 58 kilo. Rodinu mám úplnou, přátel také celkem dost jak těch falešných(bohužel) tak těch pravých. Sem se sebou celkem nespokojená i když mi ostatní říkají že mám dobrou postavu.Takže k mému problému. Občas když sem se cítila přejedená(začalo to cca před půl rokem) tak sem např. 1 nebo 2× do měsíce strčila prsty do krku aby mi bylo lépe. pak malinko častěji a teď už 3 dny po sobě jídlo zvracím. Většinou večeři. Nemám ale pocit, že se přejídám. Jím normálně,a ale např. čokoládu nebo rohlík se salámem apod. Jenže bych na večer neměla proto to vyzvracím. Má to něco společného z bulimií (nebo je to jenom nějaké pubertální období)? Mám to řešit s odborníky? Případně byla by konzultace s psychologem možná bez vědomí rodičů? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Alergologické vyšetření - mohu do nemocnice?

  Potřebuji na alergologii - budu mít doporučení od praktického lékaře. Můžu jít na toto vyšetření do nemocnice, nebo se musím objednávat na jednotlivé polikliniky ke konktrétním doktorům?

  Další informace