• formátování externího disku ve win 7 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: formátování externího disku ve win 7. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - formátování externího disku ve win 7

  • Volba externího 3,5 disku



    Další informace


    Připojení externího harddisku k wifi



    Další informace


    problém při formátování disku



    Další informace


    Formátování disku s windows



    Další informace


    Doporučení externího HDD 1TB



    Další informace


    Jakým způsobem mohu obnovit chod externího disku?

    Můj externí disk se nenačítá a nechtěl bych přijít o jeho obsah.Co mohu udělat pro záchranu dat?Děkuji.

    Další informace


    Bootování OS.Windiws XP z externího SATA disku přes eSATA rozhraní



    Další informace


    Obnova souborů z externiho hdd do noveho pocitace s win8



    Další informace


    Je možné obnovit data z externího disku?

    Někdy ano, někdy ne. Záleží na typu poškození.

    Další informace


    Proč nemůžu spustit systém (Windows) bez externího disku?

    ... s jakýmkoliv diskem, kterej má úložnej prostor (min. fleška) a je zapojenej skrz USB, se ten laptop rozběhne, ale pokud mám USB porty prázdný, tak je to marný boj - napíše mně, že pravděpodobně změnou hardwéru nebo softwéru došlo k potížím a jak prej chci systém spustit, jestli běžným způsobem, nebo jak... no a pak je to pořád dokola - spouštím a nenačítá a píše furt to samý, dokud tam nevrazím nějakej ten disk... pak se windows normálně načte... qqq???Bojím se, že to jednou nespustím vůbec, páč někdy už to blbne i s tím přídavným médiem a už to začíná bejt takový na náhodu qqqRaibek: to je přesně můj případ ..nemohl bys mi v diskuzi napsat, kde hledat, když v po spuštění není nic?isteron: Mohl by mi někdo napsat, jak přesně to v Biosu nastavím?jáára: vůbec nic to nevyhazuje ..vlastně při startu tam na zlomek sekundy přeblikne modrá obrazovka s nějakým bílým a poměrně dlouhým textem, ale to nestíhám přečíst ..to by nedal ani trénovanej robot..takže žádnej kód qpostcd: někdy už to nestartuje ani s tou fleškou- úspěšné spuštění je hodně na náhodě..v biosu jsem dal tovární nastavení a je tam:1st: z harddisku2nd: z cd/dvd3rd: ze sítěa až jako čtvrtý je externí disk..koukal jsem, že se to dá mezi sebou přehazovat a nebo cokoliv z toho zakázat qdík všem za ochotu pomoci..

    Další informace