• Jak krmit Bojovnici? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak krmit Bojovnici?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak krmit Bojovnici?

 • Také bojovníci ?  Další informace


  Dělej, jak umíš! Ale pozor! Můžeš vystoupat na vrchol, také klesnout na dno. Jak vyřešíš, když spadneš do jámy lvové?  Další informace


  Dobrý den,nevíte jak vidět boha?nebo jak se stát andělem?  Další informace


 • Dobrý den, jak zjistím, že dlužník podal žádost o osobní bankrot, kde, do kdy a jak se mám přihlásit o svůj nárok?

  A když se nestihnu včas přihlásit (dlužník chce dluh vůči mě zatajit) a jemu bude schválen osobní bankrot, přijdu o své peníze/nárok? A pokud se stihnu přihlásit a jemu bude schválen a splatí část dluhu, znamená to, že zbytek už neuvidím - resp. nebudu mít nárok na plnou výši? Hledám k tomu informace, ale všude nacházím jen info z druhé strany - ze strany žadatelů, pokud byste mě mohli i na nějaké důvěryhodné stránky/informace nasměrovat, byla bych moc ráda. Předem děkuji za odpověď. Marie

  Další informace


 • Dobry den jak mam postupovat , kdyz bych chtel mit svoje hudebni radio, vim ze penize , jak dal nikdo se semnou nebavy

  To, že se s Tebou nikdo nebaví je dáno především tím, že nemáš žádné zkušeností v oboru. V neposlední řadě negativní vliv má také to, že pořádně neovládáš češtinu.Na provoz rádia potřebuješ mít nějaké licence - a to jak na veřejnou produkci hudby chráněné autorskými právy, tak i na vysílání (pokud plánuješ klasické FM rádio).Potřebuješ mít LEGÁLNÍ hudbu (takže ne MP3 stažené z netu) a techniku, díky které budeš moct hudbu (nebo zvuk obecně) přehrávat a technicky upravovat do podoby, v jaké má být vysílána. Pokud to myslíš s rádiem vážně, budeš potřebovat nejspíše i nějaké spolupracovníky či zaměstnance, protože provoz seriózního rádia není nic jednoduchého, co by zvládl hravě jeden člověk.Něco jiného je internetové rádio. Před časem jsem někde na webu našel stránky (už bohužel nevím kde), které umožňovaly streamování hudby - bylo potřeba se zaregistrovat a nainstalovat si nějaký plugin do winampu, celkem jednoduchý proces. Ovšem nejspíše i na to se vztahují zákony, je to přece jen veřejná produkce.

  Další informace


 • Jak Robinson Crusoe z románu od Daniel Defoe na opuštěném ostrově vyráběl tvaroh, sýr, máslo ? Jak na to v kuchyni doma?

  Stejně jako všude na celém světě. Nejprve musíš nadojit. Potom sesbíráš smetanu z mléka a stlučením smetady vytvoříš máslo. Mléko necháš stát až se z něho stane kyselé mléko. Jak se srazí tak ho dáš do plátna, někde pověsíš vykape syrovátka a v plátně ti zůstane tvaroh. Z tvarohu pak přidáním vhodného syřidla a různých chutí můžeš vytvořit sýr. Chce to jen trochu zkušeností a přemýšlet. Neni to žádná věda. Doma by jsi to dělal obtížně, protože nepředpokládám e by jsi měl v bytě krávu nebo kozu a z krabicového mléka se ti to nepodaří.

  Další informace


 • Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí?

  Vlasy mám nějak tak nad prsa. Zdravé lesklé s ofinou na stranu pod oči. Chtěla bych se ostřihat na dlouhou podkovu ale vždy když jsem se nechala oatřihat litovala jsem. Nechci udělat stejnou chybu. Pokud mi vážně chcete pomoct můžete mii napsat na moncachanel@gmail.com . Mám upravenou fotku s krátkéma/dlouhéma vlasama. Na emailu vám je mohu poslat. Na odpověď mi odpovězte na otázku. A kdyžtak mi napište na mail.

  Další informace


 • Jak blokovat ICQ kontakt? Nechci aby mi od některých ze seznamu ICQ chodili zprávy jak to udělat ale nemazat kontakt?

  Blokováni kontaktu ICQ

  Další informace


 • Asi pred 2 lety , jak se psalo o tech 2 vymenenych holcickach v porodnici . Nevite , jak je to dnes. ?

  Jestli i po vraceni do pravych rodin jsou nadale rodiny v kontaktu. ?Nechci to zlehcovat , ale kdyz se tohle stalo , tak prisel starsi syn za mladsim brachou a povida : Bracha , treba budeme mit take stesti ...., mozna nas take vymenili a budeme mit jinou maminu !! :-) Pardon : :-( -iv-Doplňuji:No, Deli - moje deti byli po narozeni tak osklive , ze jsem ani nemohla verit , ze jsou moje . ! A kdyz jsem to nekomu rikala , tak se zase divili oni , ze se ja divim ... , kdyz maji byt po kom ! :-))

  Další informace


  Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jak přestat přehnaně žárlit?Jak ho udělám šťastným?Děkuji...

  Ahoj. Chtěla jsem poprposit, jestli by mi někdo poradil s mím problémem... Už 6 let jsem se svým přítelem... Ale mám jednu hodně špatnou chybu... Jsem až moc žárlivá a až mě to trápí... Moc ráda bych to změnila, ale nevím jak. Bez partnera si to nedokáži představit a chci, aby byl se mnou spokojený a neměl pocit svázanosti. Moc prosím o radu.... A děkuji.

  Další informace


 • Horolezectví - jak se dostat na vysoký strom či betonovu konstrukci ?? Co je potřeba a jak to provést ?

  Ahoj všem, s kamarádem jsme vášnivý hráči hry geocaching.com a rádi by jsme zdolali i takové překážky jako jsou vysoké stromy či betonové konstrukce. Lidé písí že bez lana tohle nejde, rád bych se zeptal co na to potřebujeme. Takovou tu plínku, či postroj nebo jak se tomu odborně říká máme. Ale nemáme lano, ani karabiny a v podstatě nic jinho. Chtěl bych se zeptat všech co o tomto něco ví, jestli by mohli poradit, jak bezpečně na něco takového vylézt :) Děkuji mockrát :) za každý odkaz či radu. Děkujeme

  Další informace


 • Meningokok - co to je, jak se projevuje, jak a za jak dlouho se dá vyléčit...

  Dobrý den, kamarádka nedávno zjistila, že má meningokoka, chtěl bych se dozvědět nějak stručně co je to za nemoc (jediné co vím je, že se jedná o bakteriální onemocnění), jak se projevuje, jestli u něj jsou nějaké trvalé následky (vždycky?), jak se léčí, za jak dlouho se dá vyléčit, a jestli z něj může odejít zase naprosto zdravá jako předtím. Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Čím krmit psa, když zvrací?

  A granule nechce, jinak by sežral snad všechno.

  Další informace


  akvárium s bojovnicí pestrou  Další informace


  Můžu 6 týdenní štěně Labradora krmit granulemi Essential Foods?  Další informace


  Je normální krmit psa jenom granulema?

  Někdo říká, že je to humus a na druhou stranu i veterináři to doporučují. Přijde mi to jako zjednodušení péče o psa. Místo vaření masa jen sáhnu do pytle a nasypu granule nebo otevřu konzervu. Když vidím čím krmí nás lidi, co je asi v tom psím žrádle?Doplňuji:Mně to moc normální nepřipadá. Pes by žral především maso.

  Další informace


  Jakou jinou rybu k Beťe bojovnici?

  Dobry den, mam 15l akvarko a chci si koupit Betu bojovnici, ale k ni jeste jine rybicky, poridila bych neonky, ale sestre se nelibi a je to akvarko nas obou tak vas prosim o radu dekuji za odpovedi predem..

  Další informace


  Jak krmit pakobylky?  Další informace


  Jak krmit kraba?  Další informace


  Jak krmit Bojovnici?  Další informace