• Jak mám při převodu dostat titulky do filmu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám při převodu dostat titulky do filmu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Více info

 • 
 • Další témata a dotazy - Jak mám při převodu dostat titulky do filmu?

 • Kolik a kde se platí ekologická daň, když nebyla dosud placena?  Více info


 • Prepis domu a dan z prevodu nemovitosti  Více info


 • Může podat kupující přiznání k dani z převodu nemovitosti za prodávajícího?  Více info


  Je nutné při převodu peněz mezi účty zadávat tzv.předčíslí?  Více info


 • titulky k filmu

  Nevíte někdo odkaz na české titulky k filmu HITLER KAPUT za radu a odkaz moc a moc dík

  Více info


  K čemu jsou u konce filmu titulky?

  Aby jsi se dozvěděl, kdo film režíroval, jací tam hráli herci, kdo vyrobil hudbu, kdo zpracoval grafické a zvukové efekty atd.

  Více info


  Jak vyberu správné titulky k filmu?

  Nemůžu najít správné titulky k filmu Byōsoku 5 centimeter. Prosím poradíte mi? Už jsem vážně zoufalá.. :(Velikost:437 MB (458 788 448 bajtů)Velikost na disku:437 MB (458 788 864 bajtů)Budu moc šťastná za každou odpověď.

  Více info


  Jak vložit stažené české titulky do filmu (mp4) ??

  Doplňuji:Pokud jsem podala málo informací tak doplním ..Videa jsou v mp4 a potřebuji do nich vložit stažené titulky .. je na to nějaký program nebo to jde sloučit ??

  Více info


  Dobrý den,titulky u filmu mě jdou napřed než film poradíte?

  1) Stáhni si KMPlayer gt a href"http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/kmplayer/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a 2) Většinou je několik verzí titulků, stejně jako je několik verzí filmů. Když se koukneš třeba na jeden díl how i met gt a href"http://www.titulky.com/index.php?FulltextHow+I+Met+Your+Mother+S08E14" rel"nofollow" http://www.titulky.com/ hellip /a tak ve sloupečku V. máš u každýho souboru uvedenou verzi, stačí najet kurzorem.první je 1080p, h264druhá hdtv xvid afga tak dále, pak stačí jenom vybrat správnou verzi titulků ke správný verzi filmu a časování bude sedět.3) Pokud u filmu nebude uvedená verze, vyzkoušíš psotupně všechny 4 titullky (nebo kolik jich tam bude), zabere ti to max minutu.4) Pokud tam nebude jiná verze titulků než ta co máš k dispozici a ta ti nesedí k filmu, upravíš a tam taková verze titulků nebude, taky nevadí, prostě jednoduše sesynchronizuješ titule s filmem tak že zmáčkneš buď klávesu ú pokud se bude předbíhat zvuk a nebo klávesu ) která je hned vedle, pokud se bude předbíhat text. Každý stisknutí se sesynchronizuje o 0,5 sekundy, takže mačkáš tak dlouho, dokavaď to nebude pasovat.5) V případě že by byla jiná FPS titulků, dá se to konvertovt přes CTRL+Y, ale to je složitější.

  Více info


  Dobré odpoledne.Chtěl bych se zeptat, jestli se dají titulky oddělit od filmu, když jsou tam vložené napevno. Díky.

  Oddeliť sa dajú len externé titulky. Tie napevno sú súčasť filmového obrázku, dali by sa len vo videoeditore prekryť krycím pásom cez titulky.

  Více info


  Ahoj :) nevíte někdo kde sehnat titulky k filmu Three Night Stand? Český dabing by taky nebyl od věci. Děkuji :)

  Milý Karle Schwarzenbergu :-D , tak na uložto lze film stáhnout, ale nevím v jakém jazyce.. a href"http://ulozto.cz/xuVWNXXT/three-night-stand-2013-dvdrip-x264-taste-mkv" rel"nofollow" http://ulozto.cz/ hellip /a K již hotovému filmu lze stáhnout titulky zde : a href"http://www.titulky.com/Two-Night-Stand-246293.htm" rel"nofollow" http://www.titulky.com/ hellip /a

  Více info


 • titulky vlozit do filmu  Více info


  posouvání okrajů při tisku a převodu do pdf z wordu  Více info


  Titulky nemohu dostat naTV.  Více info


  Shanim titulky k filmu - jen pro gurmany:-)  Více info


  Problém při převodu  Více info


  Nevím jak vložit do filmu titulky  Více info


  Jakým programem se připojují k filmu titulky u media playeru mi nejedou.

  Pokud máte titulky stažené ve formátu .srt, mělo by stačit vložit je do stejné složky, kde máte i film. Film i soubor s titulky musí mít stejný název, to je podmínka. Přehrávač by si měl potom dokázat titulky načíst sám.

  Více info


  Jak přesunout titulky ve filmu nahoru?

  Potřebovala bych posunout titulky ve filmu,mám je dole,a potřebuju je dát nahoru..Mělo by to jít nastavit přímo v přehrávači,ale nemůžu to najít.Nevíte někdo,jak to ?Díky moc.Doplňuji:V přehrávači KM player,nebo i v nějakým jiným,klidně si stáhnu jakýkoliv,v kterým to půjde.

  Více info


 • Jaké otačky bude mít hnany hřidel převodu ,jestliže hnaci hřidel ma x otaček za minutu a převodovy poměr je A:B

  Hodnotu hnacího hřídele dostneš, když vynásobíš hnaný hřídel daným poměrem

  Více info


2018 © Odpovidat.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy

seznamka na rande / seznamka / Římská říše - online hra / katalog / bazar / zahradní dekorace / iq testy / nemoci, léčba / odpovídat