• Jak mám říct rodičům o pětce? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám říct rodičům o pětce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak mám říct rodičům o pětce?

  • Jak vysvětlit rodičum že už nejsem malá holka



    Další informace


    Pomozte mi co mám dělat když chci chodit s jedním klukem a bojím se mu to říct



    Další informace


  • Jak jinak říct - je mi to lhostejné.

    Das ist mir scheiss egal.

    Další informace


  • Příjde rodičům dopis kvůli zápisu ?

    Chytli mě policajti v místě kde jsem neměl být ... Nic špatného jsem nedělal . Zřejmě mám zápis . Přijde rodičům nějaký dopis ?

    Další informace


    Muze exekutor zabavovat majetek mym rodicum, kdyz u nich nemam trvaly pobyt, ale chodi mi k nim posta?

    mam nejake uvery a mam obavy ze mozna exekuce skonci tim ze budou chtit brat memu otci majetek i kdyz u nej nemam trvaly pobyt jen mi k nemu chodi posta kterou si vybiram obcas? menim si adresu na mestsky urad.Doplněna:no dekuji za tento rad ale asi bych se v nem nevyznal takze jsem nic nezjistil tak pokud vas muzu poprosit o jistou odpoved

    Další informace


  • mám rozvedené rodiče.jednou jsem mámě řekla že k němu už nechci a ona mu to řekla.prosím o pomoc.jakmu to mám říct

    Mám rozvedené rodie mámě jsem jednou řekla že k tatovi už nechci chodit (byli to jen jednou měli jsme strašně velkou hádku kuli nevlastní mámě) ...jednou jsme se s mamou v něčem neshodlia ona vzala telefon a řekla mu to ...jak to mám tátoj vysvětlit

    Další informace


    Ahoj jak mám říct jednomu kluvovi že ho mám ráda????

    mam rada kluka ale nevim jak mu to mám říct

    Další informace


    Kluk ,který nikdy neměl holku jak mu mám říct že ho miluju?

    Mám tě ráda - to myslím stačí. S tím Miluji tě raději ještě šetři. Nechceš ho přece vyplašit hned na začátku, když ještě neměl tu holku. Jen si dej bacha, aby už neměl třeba kluka, to by ti pak bylo jakékoli vyznání na pendrek.

    Další informace


    Co koupit rodičům k výročí svatby??

    Mozna by se jim libil pobyt v laznich.Doplňuji:Welnes,nebo podobne.

    Další informace


    V kolika letech se může synovi říct, že sestra to má dole jiné a dceři říct že bratr to má dole taky jiné ?

    Aby se neporušil § 201 40/2009 sb. a href"http:/ortal.gov.cz/wpsortal/_s.155/701/.cmd/ad/.c/313/.ce/10821/.p/8411/_s.155/701?PC_8411_p201 PC_8411_l40/2009 PC_8411_ps50 10821" rel"nofollow" http:/ortal.gov.cz/ hellip /a

    Další informace