• Jak mám rozumět anglické větě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám rozumět anglické větě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám rozumět anglické větě?

 • Jak mám rozumět výrazu ředění akcií a jaký je jeho účel?

  Zjednodušeně řečeno - přikupování při poklesu, viz obsáhlý odkaz ve zdroji:

  Další informace


 • Co jste prosím hráli na impulsu dnes od 17.50 ANGLICKÉ PÍSNIČKY až do teď

  a co tak se zeptat primo na jejich strankach..? a href"http://www.impuls.cz/block/" rel"nofollow" http://www.impuls.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak rozumět tomu, když někdo řekne, že se sejdou v nebi?

  Pokud po smrti tělesná schránka zůstane pohřbená a tělo opustí duše, je jasné, že do nebe se dostane jen duše bez tělesné schránky.Jak se tedy můžou v nebi setkat, když se nepoznají?

  Další informace


 • titulky - jak vyndat anglické titulky z videa a přeložit?  Další informace


  Jak v OpenOffice Writeru napsat anglické uvozovky?

  Víte jaké, ne - ty, co jsou vždy nahoře, jen ve vzájemně opačné pozici. Pořád je vkládám až na konec hromadně pomocí funkce Vložit gt Symbol, už mě to pomalu přestává bavit... přece musí být nějaký způsob?PS. Nejde to ani po přepnutí klávesnice na anglickou, to bylo samozřejmě to první, co jsem vyzkoušel.

  Další informace


 • Zivotopis i pruvodni dopis v AJ - budou tomu na personalnim rozumet?

  Posilal jsem do dvou firem zivotopisy na pozici, kde vyzaduji skvelou znalost anglictiny, tak jsem se nezabyval cestinou a poslal to pouze v anglictine. Jenze me ted napadlo, ze na personalnim treba neumi moc anglicky (pouzil jsem inverze a podobne pokrocile srandy, abych ukazal, ze anglicky fakt umim).

  Další informace


  Povolijí čechům v čr na matrice si změnit své české přijmení na anglické?

  Například mít přijmení Shy, Hill, nevimco, povolují to?

  Další informace


 • Jak mam rozumet velikostem kola?

  Kdyz bych si vybral kolo s velikosti a href"http://www.mojekolo.cz/infooradna/vyber-kola" rel"nofollow" http://www.mojekolo.cz/ hellip /a Nerikejte mi, ze bude tak male? Jak zjistim ostatni udaje o velikosti kola kdyz se neuvadi? Copak tento udaj neuvadi poze velikost od stredove osy po konec ramu, kam se zasouva sedatko?Dekuji predem..Doplňuji:Tak treba.. a href"http://www.axitbikes.eu/index.php?main_pageproduct_info products_id15486" rel"nofollow" http://www.axitbikes.eu/ hellip /a to kolo prece nemuze byt tak male aby bylo pro 155 až 160cm vysoke lidia co teprv a href"http://www.axitbikes.eu/index.php?main_pageproduct_info products_id2938" rel"nofollow" http://www.axitbikes.eu/ hellip /a 14,5 palce...

  Další informace


 • Mohl bych tu poprosit o přeložení do češtiny u krátké anglické písně, která se zpívá na Den díkuvzdání?  Další informace


  Kde napsat čárky v této anglické větě?  Další informace


  Jak zní překad anglické věty?

  A modification to the radar was needed since the U.S. Department of Commerce required the B-2 to use a different radar frequency.- Je to z článku a neviditelných letounech B-2 na Wiki.Můj návrh vypadá takto:Úpravy byli nutné ve chvíli, kdy si Ministerstvo obchodu važádalo změnu frekvence radarů u letounů B-2.Děkuji za pomoc

  Další informace


 • Jaké jsou anglické herní a filmové časopisy?

  a href"http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_game_magazines" rel"nofollow" http://en.wikipedia.org/ hellip /a vyber si

  Další informace


  Jak správně ve větě používat středník?

  K čemu se to používá? Při jaké příležitosti je to vhodné?

  Další informace


  Existuje v angličtině slovíčko, které vyjadřuje nějaké hobby, má koncovku -ing a nejde jednoslovně přeložit?

  Existuje v angličtině slovíčko, které vyjadřuje nějaké hobby (cooking, fishing) a které zároveň musí mít koncovku -ing, a když ho přeložíme do češtiny, tak musí obsahovat 2 či více jak 2 slova? (prostě nejde vyjádřit jedním slovem)

  Další informace


  Co znamená (motýlky v břiše), jak tomu rozumět?

  Děkuju

  Další informace


 • enough-dost,too-příliš chtěl bych se zeptát jak to použít jak poznám kdy mám co použít v anglické větě.  Další informace


  Jak správně napsat uvozovky ve větě: Když nevíte kudy kam, zavolejte právě nám. ? Věta bude použita na leták.

  Jak správně napsat uvozovky ve větě: Když nevíte kudy kam, zavolejte právě nám. Věta bude použita na leták. Monohokrát děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak se přesně používají anglické předpony?

  Potřebuji poradit s použitím záporných anglických předložek dis-, un-, im- a in-. Je pravda, že se im- používá vždy a jen s přídavnými jmény začínajícími na p? (např. possible, patient)

  Další informace


  Jak použít infinitiv(např. jezdit) ve větě jako přívlastek ?

  Dobrý den, jak jde použít infinitiv (např. jezdit) ve větě jako přívlastek ? Děkuji za rychlé odpovědiDoplňuji:A jo.... Moc děkuji :)

  Další informace


  Jak mám prosím rozumět následujícímu vyjádření ze školy?  Další informace