• Jak mám udělat webové stránky zdarma? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám udělat webové stránky zdarma?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám udělat webové stránky zdarma?

 • Existují nějaké webové stránky, které obsahují články o cvikách, tipech, apod. těla i mysli, ale přitom nejsou komerční?  Další informace


 • Znáte nějaké americké webové stránky, něco jako je u nás IDOS? Na vyhledávání autobusových spojů po USA.  Další informace


 • Jak zablokovat určité webové stránky?  Další informace


 • Často se mi objevuje oznámení, že platnost webové stránky vypršela a nelze ji otevřít. Co s tím?

  Některé stránky (servery) mají zabezpečení, které po určité době stránku znepřístupní kvůli bezpečnosti. Jedině nezavírat stránky a nepřecházet na jiné.

  Další informace


  webové stránky - duplicate content  Další informace


  Prosím o zhodnocení webové stránky  Další informace


  Problém se zamrzáním části webové stránky  Další informace


  Pokud chci dát na mé webové stránky obrázek z internetu potřebuji na to nějaké povolení?

  Obecně řečeno ano - každý obrázek má někoho, kdo je oprávněn nakládat s autorskými právy. A pokud tento člověk obrázek (text...) neuvolní pro použití, nemáš právo dané dílo jakkoli použít.-)Proč si nevytvoříš obrázek vlastní?

  Další informace


  Nechali jste si někdo dělat svoje webové stránky a e-shop?? U koho, dáte mi někdo tip? A jste s nima spokojení..

  Pokud někdo svoje web stránky máte od někoho vytvořené, můžete mi tady zanechat odkaz na ně, abych se mohla podívat jak vypadají a kdo vám je udělal?? Díky za odpověď na mojí troufalou otázku. Určitě nechci někomu dělat reklamu ale chci vidět jak které stránky vypadají a jak jste s výrobou vašich stránek spokojení..Doplňuji:Já si právě chci od někoho nechat webovky udělat proto, aby tam bylo vše co tam má ze zákona být, ať už se jedná o reklamační řád, o podmínky apod, aby mě pak nepokutovala ČOI kvůli tomu že tam nemám dostatečné informace, protože vím že to kontrolují, sice jen námetkově, ale člověk nikdy neví.

  Další informace


  Mohu platit za vstup na webové stránky, aniž bych o tom věděla?

  Ahoj, chci se zeptat. Brouzdám tak různě po internetu - můžu, když vlezu na nějakou stránku a např. si tam pouštím videjka za to platit, aniž by mě na to někdo důrazně upozornil? Resp. mohou mi to strhávat z toho, co platím za internet a poskytovatel mi pak pošle fakturu na nějakou částku? týká se jak českých, tak zahraničních stránek. Děkuji moc. Mmj. nejedná se o stránky s nevhodným obsahem.

  Další informace


  Linux SuSe a Google Chrome - některé webové stránky se nenačtou.  Další informace


  Jak zaplatit za webové stránky.

  Mám bezplatné webové stránky. Mylivepage je asi provozovatelem a teď mi nabídli placené služby, za které chtějí zaplatit kartou Visa. Mám oznámit, zda budu platit přes Pay Pal nebo přes 2Checkout. Nemám nejmenší tušení co to znamená.Cena je uvedena v US dolarech, které nemám a nevím jestli raději nemám stránky zrušit. Může mi někdo poradit?

  Další informace


  Jak udělat REGISTRACI na webové stránce?

  Když si udělám webovou stránku a chci aby se tam lidi přihlásily,ohlásily.. Měly by tam svůj účet.. Pokud to jde napište.. a nejlépe zdarmaDěkuji)

  Další informace


  Jak na tabletu uložit webové stránky?  Další informace


  Jak je nejlepší dělat webové stránky ?

  Tabulkovým layoutem, pozicováním....Kdo má zkušenosti a má za sebou pár stránek...A taky sem se chtěl zeptat v jakým programu, já třeba dělám v Netbeansu, co na něj říkáte ?Doplňuji:krispin: s tím co píšeš zkušenosti nemám, zatím zkouším dělat s CSS, já vim, není to těžký, jen jsem se chtěl zeptat co je nejlepší a nejmodernější...)

  Další informace


  Hodiny na webové stránky  Další informace


  Existuje nějaká stránka nebo program, kde bych mohl s kamarádem online programovat webové stránky?

  Společně se doplňovat, společně psát kód atd.Děkuji za každou odpověďDoplňuji:Nevím kde jsem to viděl, ale myslím že to byl Disk Google (ale nejsem si jist), kde měli PowerPoint online a pracovali na tom dva, tak jsem myslel, že bude něco podobného právě na programování...

  Další informace


  Co stojí výroba webové stránky jako je lide.cz, libimseti? Výroba grafiky, redakčního systému a dále.

  To je velice různé, od nízkých desetitisíců až po statisíce.

  Další informace


 • Neznáte někdo webové stránky geografie ČR?

  -na kterých je rozepsaná podrobně poloha ČR, pedologie, hydrologie atd. ? Dík za odpovědi.

  Další informace


  Existují webové stránky s jednorázovými brigádami?

  Já bych chtěl v 15 makat o víkendech a někdy i po škole ale někdy v týdnu to prostě nestíhám a o víkendech nikdy není jisté jestli budu doma nebo ne a tak bych chtek si vždy najít nějakou brigádu třeba jen na ten víkend a pracovat tam a pak bych příští týden jel třeba na chatu a to by bylo ok.dekuji předem

  Další informace