• jak odstranit rez z nože - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak odstranit rez z nože. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak odstranit rez z nože

 • Uchází pneu vs rez na ráfku  Další informace


  Rez u Daewoo Nexia  Další informace


 • Jak vycistit zacernaly hlinik a rez  Další informace


 • Nevíte někdo jestli můžu poslat balíček do zahraničí, ve kterém bude hračka ve tvaru nože? Je to zasouvací nůž.  Další informace


 • Numerologie a plánovaný císařský řez

  Mám takovou blbou otázku. V baru jsem se jednou bavila s jednou holkou co věští numerologii a zajímal jí datum a čas narození. Jenže já i má dcera jsme se narodili plánovaným císařským řezem. Moc věštění nerozumím ale ráda si to poslechnu.A tak si říkám, že pokud chce někdo věštit z data narození , tak to přece u narození plánovaným císařským řezem nebo vyvolaným porodem nejde a mělo by se to dělat jen v případech kdy k narození došlo přirozeně tak jak to naplánovala příroda. Co si o tom myslíte?

  Další informace


 • Čím vyčistit vodní kámen a rez ze sprchového koutu?

  Nemůžeme dostat ze sprchového koutu proužku z vodního kamene a rzi (máme vodu s velkým obsahem železa), která se objevila po dvířky sprchového koutu.

  Další informace


 • Zpetny rez  Další informace


 • Za kolik sekund bylo možné zašít 15 cm dlouhý řez v džínovině jehlou dlouhou 4 cm a obyčejnou...zbytek v popisu otazky :

  Za kolik sekund bylo možné zašít 15 cm dlouhý řez v džínovině jehlou dlouhou 4 cm a obyčejnou nití, jestliže bylo použito 21 křížkových stehů?pomuzete mi nekdo? :-)

  Další informace


  Nabroušení nože

  Jak se spravně nabrousí nůž kamenným brouskem?Slyšel jsem,že k tomu potřebuju kůži,kde ji seženu?

  Další informace


 • Skloňování slova rez - rezi (rezy je asi hloupost úplně) nebo reze?

  E se vypouští, takže RZI.Rezy není hloupost, ale jde o tvar poněkud řídký a básnický.

  Další informace


  Proč jsme ve škole mi studenti nesměli mít nože a učitelé v kabinetě nože mít mohli někdy je nosili i do hodiny.

  (řezali jimi papír na písemky - přinesli A3 a pak to rozřezali na A5/A6)

  Další informace


 • mezi malíčkem a prsteníčkem a prsteníčkem a prostředníčkem na noze se mi dře kůže.

  Mám tam tu kůži úplně zedřenou (není to na krev, je to jenom ta průhledná kůžička), hrozně to svědí a bolí. Co s tím? Neexistuje nějaká mastička?

  Další informace


  Proč se porodu provedenému chirurgickou cestou říká císařský řez?

  Nejdříve k původu slova císař podle Rejzkova Etymologického slovníkuCísař , ciesař. Všesl. - p. cesarz, r. cézar’ (jen o římském císaři), Z lat. jména Caesar, nejspíš prostřednictvím gót kaisar ( podle jiných z lat. adj. Caesarius) Titul nejvyššího vládce – původní význam latinského caesar imperátor.Slovo vzniklo zobecněním křestního jména César, které se později stalo panovnickým titulem -Císařský řez nesouví s Césarem, jak je uvedené níž.„Porod císařským řezem se spojuje spíše s antickým Římem. Název operace sectio caesarea (císařský řez, Kaiserschnitt, Kaisergeburt, Schittenbindung, operation césarienne, caesarean section, cesarean delivery, cesarean operation) pramení od Plinia staršího (23–79 n. l.) – “Historia naturalis T. I. L. Cap.VII.”.Podle něj děti chirurgicky vyňaté z dělohy byly nazývány caesones nebo caesares, od caedo – rozřezávati. Sectio je odvozeno od seco, což znamená řezati, tedy obdobný význam jako caesares. Termín sectio caesarea je tedy tautologický, obsahující slova stejného významu. Ale přesto, že název je ve své podstatě nesmyslný, zmatený a s císařem neměl nic společného, ujal se ve většině národních pojmenování této porodnické operace a dodnes se běžně užívá.Julius Caesar narozený okolo roku 100 př. n. l. se abdominálně (břišně) nenarodil. Jméno Caesar je odvozeno buď od caedo – vražditi, bíti, sekati, nebo od caesius – podle šedomodrých očí, nebo ze sanskrtského kesara, caesaries – dlouhá splývavá kštice, se kterou se patrně narodil.Podle “Lex r

  Další informace


  Pomůžete vysvětlit můj sen?  Další informace


  Jak léčit mykózu (plíseň) na noze?

  Canesten ani Canespor nepomáhá.

  Další informace


  Co mam delat se slabosti v noze?

  Ahoj, posledni asi tri mesice mi prijde ze mam jaksi slabou pravou nohu. Obcas lehce klopytnu nebo zakopnu. Nevite co by to mohlo byt? Predem dekuji za odpoved.Muze to byt neco vazneho?

  Další informace


  Co dát na flek na noze, asi po kousnutí neznámým hmyzem?

  Máme doma alpu ale nevím jestli je to vhodné.

  Další informace


 • jak seridit noze do hoblovky ?  Další informace


  Rovný řez přímočarkou?  Další informace


  Kde nechat nabrousit noze v Brne?  Další informace