• Jak probíhá změna pohlaví transsexuálů? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá změna pohlaví transsexuálů?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá změna pohlaví transsexuálů?

 • Líbali jste se někdy s osobou stejného pohlaví? Užívali jste si to stejně, jako s osobou opačného pohlaví?  Další informace


  Jakého pohlaví byli Křemílek a Vochomůrka?  Další informace


 • Jak probíhá casting do Vyvolených?

  Chtěla bych se zeptat na casting, který vlastně probíhá před Volbami, které jsou už v televizi. Jak tento casting probíhá? Co všechno se tam dělá?

  Další informace


 • Jak probíhá hlasování třeba na Miss Universe? A tak mě tak napadá, jedná se vůbec o soutěž?

  Porovnávat navzájem krásu různých rasových skupin je samo o sobě nesmysl, navíc má každý, naprosto jiný vkus. A ty děvčata jako soutěží v čem? V tom na koho udělají lepší dojem? A to jen ten finálový večer, nebo už i v přípravce, třeba s kým vlezou do postele? Nebo se jedná o zadání aby bylo vše multikorektní a celosvětově vyváženo, jednou bílý, podruhé Asiat, jednou Jižní Amerika, pak třeba Afrika..?

  Další informace


 • Je touha po změně pohlaví mentální porucha?

  Koukal jsem na video o pár transgender lidech z USA, v mládí se cítili být ve špatném těle , doktoři jim předepsali hormonální léčbu pro změnu pohlaví. Naprosto mě to šokovalo. Léčbu jim předepsali nevím v kolika, ale asi tak v 12-15, určitě před dovršením 18. Kluk si ho nechal ufiknout:), narostla mu hruď, ale pořád má mužštější obličej a hlas. A nemůže mít děti. Teď točí videa na YouTube o tom, jak nesnáší být transgender, a klukům v okolí se nelíbí, když se zmíní, že je trans. Mladá americká děvčata ho/ji podporují a říkají, jak je krásná a ať neřeší transfoby.Jak je možné, že jejich rodiče něco takového dovolí? Neměl jsem ani ponětí, že je taková bizarnost jako změna pohlaví dovolená. Kdyby aspoň fungovala a neudělala z člověka něco napůl. Kdyby šlo o moje dítě, tak dostane pár facek a jde na psychiatrii. A neměla by být transfobie přirozenou součástí člověka? Nejdřív jsme si jako společnost vpustili mezi sebe buzeranty, kteří se mě teď nebojí oslovit, a teď na ulicích ještě budou běhat malý holky, který se narodily jako kluci, ale doktorovi řekly, že chtějí být holkou???? Zdá se mi, že se to s tou svobodou tak trochu přehání, netušil jsem, že společnost v USA je tak zvrácená.V Rusku zakázali řídit auta transgender lidem, aby všem ukázali, že to je mentální porucha. V Rusku je ta role státu coby morálního vychovatele krásná. Sice tam žijou pod propagandou a polovina jich skončí v base, ale aspoň všichni věří ve svého vůdce a ve své morální hodnoty.Jakože komunisty bych s

  Další informace


 • Jak probíhá evakuace při nálezu bomby?

  Když probíhá evakuace kvůli nálezu bomby z války, jak to probíhá?Co když někdo neotevře dveře a dělá, že není doma? Nebo skutečně není doma? Jakým způsobem zjišťují, že v bytě nikdo není (lidé jsou třeba v práci, na dovolené atd.)? To policie vykopne dveře aby se podívala? A co když má někdo bezpečnostní dveře, bezpečnostní zámky? To se mu tam spustí oknem?

  Další informace


  Jak dlouho probíhá referendum?

  Zajímalo by mě jak dlouho vlastně trvá referendum jestli měsíc nebo déle?

  Další informace


 • Když ležím v posteli se svou dívkou a souložím, jak ovlivním pohlaví svého budoucího dítěte, abych měl syna nebo dceru ?

  Vzhledem k tomu, že tvoje dívka je z umělé hmoty, tak o tomto vůbec nemusíš přemýšlet. :-)

  Další informace


 • Proč některý jazyky rozlišují v minulým čase pohlaví on/ona a jiný ne?

  Například v angličtině nebo v němčině, když čtete nějakou příhodu v novinách v první osobě, tak dokavaď nenarazíte na jméno autora, tak se nedozvíte jestli je to on nebo ona, a někdy vám ani to jméno nepomůže, ale čeština tohle rozeznává...

  Další informace


 • Jak probíhá 2. kolo pohovoru?

  Zdravím, mohl by mi někdo nastínil, jak by mohlo probíhat 2. kolo pohovoru na účetního v nemocnici? V prvním kole se mě ptali na běžné otázky (silné/slabé stránky, samostatná/týmový práce apod) + chtěli něco v Excelu, co bylo na 3. kliky. Když jsem se ptal na délku, tak to údajně nebude trvat víc než 10 minut.Díky za odpověď!

  Další informace


  Jak probiha lekarska prohlidka na stredni skolu?

  ) Jen me to zajima

  Další informace


 • Jak probíhá odběr kostní dřeně?

  TV Nova teď začla nějakou kampaň na podporu dárcovství kostní dřeně a mě by zajímalo, jestli někdo nevíte, jak to probíhá, jestli to bolí a jestli se kostní dřeň člověku zase nějak doplní? a proč nemůže být každý vhodným dárcem, je to stejně jako u krevních skupin?

  Další informace


  Jak probíhá kardio vyšetření EKG?

  Dobrý den,je mi třináct let a zanedlouho jdu na kardio vyšetření EKG,vůbec nevím jak to vyšetření probíhá. Máte někdo nějaké zkušenosti?/Byli jste na takovém vyšetření? Děkuji.

  Další informace


  Dobrý den,čeká mě operace kotníku a předoperační vyšetření. Jak to probíhá?budou chtít váhu, moč a tak? děkuji

  Předoperační vyšetření dělá internista. Vyšetření, EKG, laboratoř, moč, RTG plic ( RTG může být max. půl roku staré).Laboratoř je standartní + upřesňované specialostou ( operatérem), podle toho o co se jedná.

  Další informace


  Co to je čištění dělohy? a jak to probíhá?

  Doplňuji:ajicek ty ses debil :-D si mě pobavil teď :-D

  Další informace


 • pohlaví axolotla  Další informace


  Pohlavi rosely pestre  Další informace


  Kdy poznám pohlaví u gupek  Další informace


  Jak probíhá koupě koně?

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak probíhá to , když se koupí kůň a co všechno bych musela vydat, abych si ho mohla koupit?DěkujuDoplňuji:hanulka: Ale kdybych byla plnoletá! A chci

  Další informace


  Jak poznám pohlaví u závojnatek  Další informace