• jak se nazývá člověk, který může vidět auru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se nazývá člověk, který může vidět auru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak se nazývá člověk, který může vidět auru?

 • Jak se nazývá britská obdoba Horní Dolní?

 • Nevite,jak se nazyva song,ktery je v reklame na napoj Fanta?

  Jak se nazývá druh zpěvu v duetu?
  Pokud nějakou píseň zpívají dva zpěváci (duet) a jeden zpívá slova písně a druhý zpívá např. refrém.Osobně bych měl asi problém, jelikož druhý zpěvák by mě svými slovy pletl :)Jak se nazývá tento druh zpěvu?
  Jak se nazyva pisnicka z tohoto videa?
  a href"http://www.youtube.com/watch?vAQzhFz_hXlE" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a (Smazat mezery)Da se lepe poznat v pulce.Doplňuji:Odkaz nekopirujte z teto stranky, ale z hlavni stranky, kde je seznam otazek..
 • Jak vytvořit uživatelský účet,který bude vidět jen při odhlášení?

 • Může ve volbách do sněmovny kandidovat právoplatně odsouzená osoba? A může tento člověk hlasovat ve sněmovně? Děkuji
  Může kandidovat i hlasovat. A říká se pravomocně .
  Myslíte si,že i člověk,který má rodinu,slušný život a dobrou práci může být vrah?
  Zajímá mě to,neboť v televizi se s takovými případy setkáváme pořád.Mě například vrazi fascinují a ráda bych se s nějakým možná i seznámila. Mám ráda takové ty krváky ... Ale zpět k věci... Hodně lidí říká,že vrazi jsou psychopati. Ale je člověk s dobrou prací,slušným životem a rodinou psychopat? A termínem vrah myslíme vraha vraha. )Né,že omylem někoho zabil při autonehodě. A nemyslíme ani vraha,který s motorovou pilou chodí po městě a vraždí za každým rohem. Myslíme takového vraha,který opravdu vraždí,ale jen pečlivé vybrané lidi.
  1.Jak může obyčejný občan - člověk z lidu podat návrh zákona? 2.Jak by měl návrh zákona vypadat?
  Ahoj :)ad1. Radu uvítám od kohokoli, co se týče postupu návrhu do PS. Je mi jasné, že půjde samozřejmě o nepřímou a dlouhou cestu :Dad2.Omlouvám se, ale celou věc zde nechci veřejně rozepisovat. Jedná se o věc z administrativního prostředí, konkrétněji jde o náležitosti sepisování smluv a návrh na úpravu zákona těchto náležitostí. VELICE bych tedy uvítala, pokud by se našel někdo s hlubší znalostí zákonů - má otázka je poněkud odbornější - s kým bych mohla věc probrat v interní poště. Nebo alespoň kontakt na někoho, kdo by mi poradil.Mockrát děkuji.Doplňuji:No tak to prrr - já VŽDY odpoveď na svoji otázku nejdříve hledám - z praktického hlediska upřednostňuji, když odpověď na svoji otázku naleznu někde již danou a nejlépe fakticky podloženou, než když musím čekat na odpověď, která mi ani nemusí pomoci - ačkoli mám ráda tento portál a jsem vděčná za jeho existenci a aktivní provoz - beru ho VŽDY jako poslední možnost. Proto se omlouvám, pokud jsem podala již zde podobnou položenou otázku, asi jsem volila nevhodnou kombinaci hesel (a to návrh zákona , nedohledala jsem nic, co by mi mohlo pomoci - našla jsem jen něco o Starém a Novém zákonu. Navíc je má otázka dosti konkrétní ve vysvětlení k druhému bodu.
 • Jak se nazývá odborně tento problém osobnosti a hlavně jak to změnit?
  když o člověka někdo (koho si váží) projeví zájem (například dopisem, přáním, pozváním), začne mít podvědomě pocit, že je pan důležitý /slečna důležitá a nebo že je snad něco víc než ten, kdo projevil zájem . Pak samozřejmě podle toho jedná. Jak je to možné vyhnat z podvědomí aby se to nestávalo?
  Jak se nazývá mužský chybějící hormon, který chybí pro intimitu mezi mužem a ženou?
  Myslíš testosteron ?? a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Testosteron" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a
 • Jak se jednoslovně nazývá držení soupeře na lopatkách??
  Nebo mi prosím poraďte nějaké sousloví, které to vystihuje. A pro kontrolu - je to v angličtině pinning hold ?? Děkuji )
 • Jak se nazývá doména jednobuněčných prokaryotických organismů?
  a kdo významně tuto vědu rozvinuli?
  Jak lze zdokumentovat ( vyfotit) energetickou auru člověka ?
  Doplňuji:A jak to zvládá fotonová kamera ?
 • Jak se nazývá člověk, který je skoro stejně dobrý jako profesionál, ale neživí se danou činností?
  Zaujímavá otázka hlavne svojim pochybením je skoro stejně dobrý jako A ako sa nazýva človek, ktorý je skoro stejne dobrý ako amater, ale živí sa danou činnosťou?Základné rozdelenie medzi profesionálom a amatérom nie je v znalostiach, kvalite práce... ale v tom, či tu ide o prostriedok obživy, alebo nieMožno ste už počuli vetu: Nikdy neklesnem na úroveň profesionála, ja to chcem robiť... Profík, ten musí..., ja amater ale chcem, mňa to baví... V mnohých prípadoch amatér podáva svojou kvalitou profesionálnejšie výkony než profesionál, práve preto, že ich chce podávať bez ohľadu na osobný pprospech.Preto ani v tejto mojej odpovedi nehľadajte profesionalitu, ale aj tu ostávam len amatérom života
  Jak se nazývá dokument, který obdržím po dokončení bakalářského studia na VŠ?
  Jak se tomu vysvedceni presne rika?
 • Může se člověk s papíry na hlavu chovat lépe než normální člověk?
  Je možné, aby člověk s duševní poruchou či jiným zdravotním znevýhodněním (ne fyzickým) choval rozumněji, byl inteligentnější a měl lepší morální uvažování než normální člověk?Podle mě je to možné (jedná se pouze o můj názor). Mezi takové lidi patří např. Albert Einstein (Aspergerův syndrom) a Julius Caesar (epilepsie).Jaká máte na to názor vy?
  Jak často může člověk darovat krev a jak často krevní plazmu?
  Lze chodit na odběr krevní plazmy jednou týdně nebo je to příliš často?Díky
  Jak se nazývá odborník, který vyšetřuje nemoc pomocí záření?
  radiolog
  Jak se nazývá fobie, kdy u postiženýho panuje panická obava z upření pozornosti na jeho osobu?
  Sociální fobie...-)
  Co může jíst člověk, který byl několik dní v bezvědomí a byl postřelený do hrudníku?
  Ptám se pro soukromé účely, tak budu ráda, pokud mi třeba nějaký doktor nebo někdo kdo se vyzná poradí. (kapačky nejsou možné, člověk leží doma a ne v nemocnici).Doplňuji:EDIT: Je to do knížky.