• Jak se říká hnědovláskám? Zrzky jsou rusovlásky, černovlásky jsou brunety a blondýny prostě blondýny. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se říká hnědovláskám? Zrzky jsou rusovlásky, černovlásky jsou brunety a blondýny prostě blondýny.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se říká hnědovláskám? Zrzky jsou rusovlásky, černovlásky jsou brunety a blondýny prostě blondýny.

 • Jsou i blonďáci tak .... jako blondýny ?  Další informace


 • Znáte nějaký film o psychologii nějakého člověka? Něco jako 7 životů, prostě drama

  rain man

  Další informace


  Myslíte, že je to opravdu jejich omyl, anebo mají prostě dobrej tým přes marketing? Viz odkaz v popisu otázky.

  gt a href"https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/lidl-odmazal-krestanske-krize-z-letaku-nyni-je-tercem-odpurcu-i-vtipalku-36560" rel"nofollow" https://www.seznam.cz/ hellip /a Že vždycky udělaj nějakou takovouhle věc, jakoby chybu (za kterou se následně omluvěj) a novináři jim na to skočej, je to ve všech zprávách a reklama v nejlepším čase - v hlavním televizním zpravodajství zadara... Mně to připadá jako geniální práce marketingu, stejně jako to s tím černochem....

  Další informace


 • Je pravda, že v Egyptě prostě chutná pomerančová Fanta nejlépe?

  Viz názor znalce:ČR – WTF??? Kde je naše dobrá Fanta? Pomeranč? Kde? V chuti není, v barvě není, jen etiketa má původní oranžovou barvu. Dnešní barva i chuť jsou spíše lehce citrónové, než pomerančové. Zbytečně sycené, málo sladké, nepochopitelné, chuťově na úrovni neznačkových patoků za pár kaček. Několik let jsem českou Fantu nepil a nevěřícně kroutím hlavou. Než Fantu z ČR, tak radši Mirindu. U Pepsi asi ví, jak chutná pomeranč.fanta- czech- tunis- egypt- orange- reviewsTunis vs. CZTunis – Tohle je pořádný kus pomerančového nápoje! Nádherná oranžová barva, příjemná vůně, akorát sladký… Ke klasickému pomerančovému nápoji má ale dost daleko. Připomíná spíše nějaký pomerančový bonbón, i když dost dobrý. K Fantě před 10 lety má sice pořád dost daleko a evidentně se přizpůsobuje místním chutím a návykům. Český patok poráží na plné čáře, Mirindu neporazí ani dnes. Tohle na dovče rozhodně zkuste )Egypt – Ač nemůžu udělat přímé porovnání, v Egyptě Fanta chutnala prostě nejlépe. A nejen to – hlavní je to, že chutnala právě tak, jak chutnala u nás před několika lety. Kdyby „nová“ česká verze chutnala, nenapíšu ani písmenko. Ale tohle? Proti tomu je egyptská verze naprostou mňamkou jak má být! Sycená, sladká i barevná tak akorát. Přesně to, co očekáváte od značkového nápoje za takové peníze. V Egyptě lepší piva a vůbec všeho.fanta- foreing- more- orange- more- fantasVýsledek? Než naší Fantu, to si radši kupte Rockstar XDurance Orange. Tedy to jen z pohledu energy maniaka. Kupte si sa

  Další informace


 • Je to pravda, že někomu nikdy nenarostou dlouhé vlasy? Že má prostě omezenou délku? Má na to vliv i odbarvování vlasů?

  Příručka o vlasech

  Další informace


 • Proč jsme Česká republika a ne prostě Česko?

  Je stanoveno zákonem.

  Další informace


 • Notebook se prostě nezapne  Další informace


  Mám ICQ 7.6. Jak si mám nastavit, aby se mi nespouštělo ihned po spuštění PC ale až si ho prostě zapnu sama?

  Ve spuštěném ICQ klikni na symbol šroubováku s klíčem (vedle políčka hledat).Otevře se roletka a úplně dole je Další nastavení, kliknout.V nově otevřeném okně uvidíš vlevo dole Upřesnit a tam je Přihlásit, kliknout.Uvidíš Spouštění, zde odškrtni Otevřít při spuštění... Já osobně zde nemám zaškrtnuto nic )).ICQ spustíš ikonou z plochy (musíš ji tam nebo jinde ale mít).

  Další informace


  Když si vytvářím minecraft server přes bukkit tak když si chci vypnout online mod tak to prostě nejde, co stím?

  Prostě když si zapnu ten run.bat tak se mi to rozjede a já pak dám stop a enter, potom otevřu server properties a nastavím si ho, jako první jdu vypnout online mode takže je tam napsáno online-modetrue a já místo true dám false a uložím, potom si zase zapnu run.bat a naběhne mi server a když se zase kouknu do server properties tak je tam zase online-modetrue a já chci prostě false jinak se nepřipojím já ani mí kamarádi. Jde to nějak spravit, když jsem se koukal na tutoriali tak jim to šlo normálně ale mě to nejde. prosím poraďte.

  Další informace


  Jak mám spustit video na druhe obrazovce aniž by bylo vidět že snečím hýbám prostě na obrazovce notebooku bych kliknul

  Jak mám spustit video na druhe obrazovce aniž by bylo vidět že snečím hýbám prostě na obrazovce notebooku bych kliknu a na druhé obrazovce by se spustilo video a když by skončilo vyplo by se nějakej prograamek na to ??

  Další informace


 • Je mi 50 a jsem bez prace,hlavne marne hledam,vsude mi pisou,ze kriteria,proste jsem stara.Mam 3 deti,nemohla bych jit

  do predcasnyho duchodu?

  Další informace


 • Proč jsou kluci tak hezcí???a proč nedokáží říct prosté dvě slova Miluji tě

  Myslím tim proč jsou tak neodolatelni,že holky tak přitahujou,škárdlí???Jediné co se po klukách očividně chtelo jestli te milují proč to nedokáží říct to jsou takoví sraby????k holkám se nehodí aby vyznávaly lásku,je od začátku určené že kluci mají vyznat lásku,zvát na rande nebo se pletu???

  Další informace


 • Jaký je počet sekund od 4.6.2012 - 27.4.2013 ? Počítá se nějak rozdíl letního a zimního času nebo jen prostě vynásobím 2

  Jaký je počet sekund od 4.6.2012 - 27.4.2013 ? Počítá se nějak rozdíl letního a zimního času nebo jen prostě vynásobím 24 pak 60 ?

  Další informace


  Co by bylo na „Světě kdyby nebylo nic (ani vesmír,prostě nic ani život) ???

  Doplňuji:mosoj - gt gt „Svět s uvozovkama :DDD

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s koupí sady gelových nehtů přes internet? Prostě jestli to drží jak má...

  Zdá se mi že kosmetičky si to takto nakupují taky, otázka je jestli ty lepidla a to všechno opravdu drží. Řekla jsem si, že do toho půjdu a zkusím to, než pokaždé dávat někde tolik peněz, raději se to naučím dělat si sama a dle potřeby bez objednávek, no ne? :-)

  Další informace


  Ahoj chtěla bych se zeptat kde se dá stáhnout film 320x240 v mp4 no prostě pro mobil samsung galaxy GT-S5363

  prosím odepište... :)

  Další informace


 • Poradí mi někdo, proč se nemůžu udělat při sexu s jakoukoliv holkou?

  Nepomáhá ani kouření, prostě nic..Sám se dokážu udělat v pohodě.Zapomněl jsem doplnit, že mi je 16 let, může to mít nějaký vliv?

  Další informace


  Co je to dieta nebo proste co jíst napriklad zceho nebudu pribirat

  Dieta (z řeckého diaita, Δίαιτα - strava) jeřízený příjem pokrmů a tekutin za účelemdosažení specifického cíle. Diet je více, vše nadeš ve zdrojiDoplňuji:Více viz Zdroj, Redukční dieta.

  Další informace


 • Uvědomuje si kočka, že kocour, který jí z vedlejší misky,je jeí dospělý syn? Nebo ho prostě bere jako jinou kočku-samce?

  Kočka je vykastrovaná.Doplňuji:Synek chtěl mlíčko, ještě v cca 4-5 měsících. Veterinářka se divila. Chtěl cucat i přes obvazy na mámě.Po pár dnech už ho máma odháněla a odhání dosud, syčela na něj a i před ním utíkala pryč.Teď, poslední cca 1 měsíc to vypadá, že si na něj zvyká a už ani nezdrhá. Ale syčí na něj pořád.Synek asi už dospěl a vypadá to, že začal značkovat. Je tu pěknej smrad :). Může mu být asi 8-9 měsíců.

  Další informace


  Co mám dělat když mám křečka Robovského a prostě se nedá ochočit?

  Dneska jsem ho vyndala z klece a vyskočil mi z ruky a začal utíkat po celým obýváku a i mě kousl a zakvičil? :( mám ho už pár měsíců a vůbec se nechce nechat chovat je to holka prosím poradte

  Další informace