• Jak se toho zbavit? Mám strach z lidí a cítím se neviditelná. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se toho zbavit? Mám strach z lidí a cítím se neviditelná.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se toho zbavit? Mám strach z lidí a cítím se neviditelná.

 • Mam strach z predmetu ve skole kvuli vyucujicim...  Další informace


  Jak to bylo na silvestra s tím znásilňováním, kolik lidí se toho účastnilo?  Další informace


  Jak se zbavit toho dotěrného upozornění?  Další informace


 • Šli byste do toho? Máte strach?  Další informace


 • Jak se zbavit zeleného povlaku na hlíně ve skleníku - mám tam rajčata a papriky. Co může být příčinou?  Další informace


 • zelektrizované vlasy, máte nějakou radu jak se toho zbavit?

  mám polodlouhé vlasy a porád zelektrizované, ani rozpustené je nemuzu nosit a vážně mě to štve. Nevíte co mám udelat proto abych je nemela takové?

  Další informace


 • Jaká skupina lidí se nemusela bát, že je odvezou(za 2.sv. valky) do koncentračního tábora? Kdo nemusel mít strach?

  Svým způsobem se museli bát všichni. Nejrizikovější skupinou byli židé, cigáni, ti co byli zapojeni v odboji. Ale i ti co někde něco nevhodného řekli, nebo je kdokoli udal, třeba i bezdůvodně. Všichni co se nějak provinili tehdejším nařízením.

  Další informace


  Jak se můžu zbavit toho špatného pocitu?

  Před pár dny jsem cestou domů, na v tu chvíli nepříliš frekventovaném místě, procházel kolem roznašeče letáků. Byl jsem zamyšlený, automaticky jsem odmítnul. Až po pár desítkách metrů mi došlo, že to byla paní a měla s sebou dítě (kousek dál na lavičce, ale když jsem se otočil, byla u něj).Když paní vezme takovouto práci a ještě s sebou musí brát dítě, je to asi nutné. Nemůžu kompletně změnit svět ani tento stát, nemůžu ani paní nabídnout nějakou práci, jediné, co jsem mohl udělat, bylo, že jsem si ten leták mohl vzít a ušetřit jí třeba nějakou tu minutu. Mně by to nic nestálo, přesto jsem to eudělal, a bylo mi trapné vrátit se. A teď z toho mám špatný pocit. Dá se toho nějak zbavit? Nebo nezbývá než se z toho poučit a třeba ve volbách líp zvážit, komu dám hlas?

  Další informace


 • pri spusteni W7 se mi vzdy zobrazi male okno windows scripting host ,musim dat ok,jak se toho mam zbavit

  No, vzhledem k tomu, že jsem četl Vaší minulou otázku, tak bych si radši od Vás vyžádal výpisy z programu RSIT, jestli náhodou v počítači není něco nechtěného.Návod na použití programu, včetně odkazů ke stažení najdete zde: a href"http://www.viry.cz/aplikace-rsit/" rel"nofollow" http://www.viry.cz/ hellip /a Oba výpisy - tedy info.txt a log.txt mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

  Další informace


  Win 7 hlásí že byl problém s baterií - jak se toho zbavit?  Další informace


  Qvo6.com - jak se toho zbavit?  Další informace


  Při spouštění počítače se mi začal objevovat uživatelský účet, teprve po kliknutí plocha.Jak se toho zbavit?

  Nemůžu to najít, tak prosím o pomoc. Nic jsme nepřenastavovala ani nic podobnýho, prostě z ničeho nic. Jsem jediná kdo používá počítač a je tam tedy jen jeden uživatelský účet, bez hesla. Tohle postupné nabíhání a klikání zdržuje a začíná mě to rozčilovat. Díky za případné rady )

  Další informace


  Neviditelná stopa na DVD  Další informace


 • Čim to je, že se cítím tak negativně?!

  Tak jsem si splnil sen a pořídil si oblíbenou hru na novej notebook. A i přesto cítím, jako kdyby mi něco v životě chybělo. Často upadám do negativní nálady, bejvám odtažitý, nesvůj, vystresovaný, agresivní a smutný. Prostě jednou se směju, nevímám to, a jako kdyby se ve mně něco přepnulo a rázem nedokážu mít z ničeho radost. Často se cítím... já nevim, naprosto vyhořele. Není to třeba stereotypem? Ze stejné práce přijít do bytu, kde není žádná změna? Nebo to je tim, že mi třebas chybí láska druhého člověka? Mít člověka, kterému říct všecko, trávit s nim čas a nemyslet při tom na to negativní? Rád bych se toho zbavil, nechci bejt zlý a negativní, chci se umět s určitýma věcma vyrovnat.

  Další informace


  Jak mám říct dívce která se mi líbí co cítím?

  Ona je moje kamarádka už pár měsíců ale já bych chtěl být něco víc. Prosím poraďte mi jak jí mám vyznat co cítím aby to nebylo trapné a mněl jsem větší šanci na kladnou odpověď. Děkuji předem za odpověď.

  Další informace


 • Jak vyčistit světlou koženou kabelku od riflí? Mám strach to třeba práškem umývat, aby se kůže neodřela.

  co na to VANISH

  Další informace


 • Suchá kůže na kolenou. Jak se toho zbavit?

  Na kolenou se mi udělaly pupínky,a nemohu se toho zbavit. Je to hrůza nemohu nosit ani sukně protože to de trochu vidět. Nevíte jak se toho zbavit?

  Další informace


  Po vydatném obědě se často cítím ospalý.

  Co se doporučuje: jít si zdřímnout, anebo naopak mít nějaký pohyb?

  Další informace


  Dobrý den :), skoro třetí den mám rýmu z které mám podráždený oteklý horní ret.Nějak způsob jak se toho zbavit ? Děkuji

  Maž si ten horní ret (obecně kůži poškozenou smrkáním - tedy i třeba nos) mastným krémem - lanolinem, bílou vazelinou, klidně i indulonou nebo sádlem...-)

  Další informace


  Budu mít děti? Mám strach.

  Dobrý večer 28.12.jsem byla v 8týdnu těhotná a dala jsem to pryč přítel nemá práci je mi 35let a špatně to nesu myslíte že budu ještě těhotná není s miniinterubce rakovina děložního čípku?Děkuji

  Další informace