• Jak stará asi může být řecká mytologie? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak stará asi může být řecká mytologie?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak stará asi může být řecká mytologie?

 • Co se nesmí vyvážet z Řecka?  Další informace


  Chápete,že v konfliktu Řecka je v sázce osud života na Zemi?  Další informace


 • máme asi 15 let klasický živý plot-moc vysoký a široký.Lze ho nějak zkrátit asi tak o 60 cm,obroste znovu?  Další informace


 • Pustí mne letos do Řecka na OP, který mi končí 11. 12. 2017?  Další informace


 • Bankrot Řecka?

  Nejsem zrovna ekonom, tak by mě zajímalo, co by se s takovou zemí stalo. Co přesně by to pro Řecko znamenalo, jaké následky by z toho měly ostatní státy a jaké konkrétně pro ČR?

  Další informace


 • Bude tahle čokoláda stará 103 let ještě k jídlu?

  viz článek: a href"https://www.novinky.cz/muzi/474375-v-anglii-se-vydrazily-103-let-stare-tabulky-cokolady.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a Pochutná si kupec ještě na čokoládě?Co myslíte?zdroj ilustračního obrázku: a href"https:/ixabay.com/cs/%C4%8Dokol%C3%A1dov%C3%A1-tmav%C3%A1-k%C3%A1va-confiserie-183543/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Asi jsem pitomá, ale vysvětlí mi někdo, jak může být vyrobeno 100 g loveckého salámu ze 139 g masa?

  a href"https://www.kupi.cz/letakenny-market-letak-330?page3" rel"nofollow" https://www.kupi.cz/ hellip /a Možná budete muset zalistovat, je to třetí stránka v letáku. Lovecký salám 500 g.

  Další informace


 • Kdo je podle řecké mytologie počátkem a pramenem všeho na světě?

  Myslím, že to byl Chaos. :-)

  Další informace


  Jaký je zásadní rozdíl mezi Titány a bohy z řecké mytologie?

  V řecké mytologii se na počátku stvoření vesmíru objevují tzv. prvotní bohové, jejich potomci (Gaie a Úrana) jsou titáni, ale potomci Titánů jsou zase bohové (olympští)...Titáni jsou taky popisováni jako rasa obrů, ale o bozích se tam nic takového nepíše...Jsou titáni narozdíl od bohů smrtelní? Mám ten pocit, že v jedne verzi bohové uvěznili titány v podsvětí, ale ve druhé, že je zahubili..Taky vím, že stejně jako bohové mají titáni nadlidské (nadpřirozené, božské ) schopnosti, ale nevím jak rozsáhlé ve srovnání s bohy...Tak jak to mezi nimi je? :)

  Další informace


  Jaký by tak asi mohl být význam?

  slova SUCHOPRD .Jde samozřejmě o etymologický význam pojmu.

  Další informace


  Jaká je maximálně 2 měsíce stará hudební novinka?

  Jaká?Přece maximálně dva měsíce stará…Nebo se ptáš na něco jiného?

  Další informace


  Antická řecká literatura

  Může mi někdo vysvětlit prosím jaký přínos a význam znamenala řecká literatura pro tehdejší společnost (Např: jestli ji tehdejší politici podporovali apod.) a jaké oblasti tato antická literatura obsahovala??? Prosím i o uvedení zdroje ze kterého jste čerpali. Předem díky :)

  Další informace


 • Za kolik by to asi mělo být?  Další informace


 • chci požádat o oddlužení,můžu přijít o družst. byt? Má asi větší cenu než dluh.

  oddluženíbyt

  Další informace


  Musí být určitou dobu před volbami vyvěšen seznam voličů, popř. může být na obecním úřadě k nahlédnutí?

  Ano musí, ale přesnou dobu nevím.

  Další informace


  Jaká autorská práva jsou uplatněna na stará díla?  Další informace


 • Řecké obchodní kolonizace - Co se dováželo do Řecka z kolonií ???

  Doplňuji:( přesně z jakých kolonií a přesně jaké zboží + kde se kolonie nacházela. )

  Další informace


 • mamka má invalidní důchod druhého stupně, může mít levnější benzin? Může mít své parkovací místo?Může mít slevu na MHD?

  Nepíšete zda maminka má prúkaz ZTP,pokud ano múže si zažádat na provoz motorového vozidla.Částka se vyplácí jednou ročně a to 3000kč. Co se týče parkovacího místa v místě bydliště je to možné,musí mít dokumentaci od vlastníka pozemku,a nahlásit na policii. To platilo před cca.čtyřmi roky dnes nevím.Značku si ale majitel musí zaplatit sám cena přibližně od 5000kč víš...

  Další informace


  Zajímá mě,prosím,jak stará je choroba rakovina?

  Ve starých egyptských textech se sice píše o zdravotních problémech, které vykazují známky možné rakoviny, podle vědců však půjde spíš o malomocenství nebo zánět žil. Jako první definovali rakovinu jako samostatnou chorobu zřejmě staří Řekové, kteří rozlišovali mezi zhoubnými a nezhoubnými nádory. Experti se však domnívají, že tuto nemoc popisovali bez větších medicínských znalostí, a navíc její diagnostikování neznamená, že se vyskytovala ve větším počtu.První komplexnější popis nemoci, jakožto i první operaci prsu zasaženého bujením tkáně, se odehrál v 17. století.„V industriálních společenstvích je rakovina vedle kardiovaskulárních chorob druhým největším původcem úmrtí. V dávných dobách však byla velmi vzácná,“ uvedla Rosalie Davidová, další z členů výzkumného týmu, letos na onkologické konferenci v Británii

  Další informace


  Může být stesk nad ztrátou někoho či něčeho tak silný, že může způsobit i smrt?

  Stává se to i u některých zvířat, která ztratí svého partnera?

  Další informace