• Jak zjistit IP adresu svého routeru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zjistit IP adresu svého routeru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zjistit IP adresu svého routeru?

 • Jak psát e-mailovou adresu, psacím nebo tiskacím?  Další informace


  JAK ZRUŠIT E-MAILOVOU ADRESU  Další informace


 • Jak donutit pronajímatele, aby mi dovolil do profesního CV napsat adresu pronajatého bytu?  Další informace


 • Jak zlepším intonaci svého hlusu?

  Mooc ráda zpívám a nejhorší taky nejsem ale nemám takový ten hlas, nevím jak bych to řekla.. Existuje nějaké procvičování na intonaci hlasu?, z hudební výchovy z intonace mám 1- a z rytmu 1. Zvládnu vysoké tóny jako je u písničky SKYSKRAPER DEMI LOVATO ale hluboké mi také moc nejdou. Nejspíš se s tím musíte narodit, já trénuji na karaokeparty.

  Další informace


  Jak se jmenuje film chůva se jde do rodiny porodníka mstít za smrt svého dítěte. Postupně si přivlastňuje miminko

  dšlá různé naschvály matce dítěte chce jí i zabít.

  Další informace


 • jak překopírovat do svého počítače jeden díl videa toulavé kamery,kerý je umístěn na internetu archivu ČT.Děkuji

  zkus Net Transport viz zdroj

  Další informace


  Proč když zapojím svůj mikrofón, tak neslyším zvuky ze svého zařízení, ale ostatní mě slyší jak mluvím?

  A v čem je chyba? Váš popis chování zařízení je popis správné funkce. Přeci nikdo nechce, aby mu echo z reproduktoru rušilo komunikaci. Výrobci notebooků a telefonů dělají psí kusy jen proto, aby tomuto problému s echem předešli a zařízení se chovalo přesně tak, jak popisujete.BTW: Jaký konkrétní problém řešíte, co chcete přesně udělat, či nastavit?

  Další informace


  Proč je lidový mýtus, že internet je anonymní, když zjistit IP adresu , je 1 řádek kódu? Vím, že celá síť může mít 1 IP.

  To proto, že většina lidí si ípačku nezjišťuje.

  Další informace


  Mohu zjistit, jestli si nekdo uklada moje fotky z Facebooku treba do sveho mobilu?

  Ne.Stejně, jako nelze zjistit, kdo Váš profil navštívil.Jediná obrana před stahováním fotek z internetuspočívá v tom, že do něj žádné nevložíte.

  Další informace


  Jak zjistit zapomenutou emailovou adresu?

  Dobrý den,jj jsem to já, jenže jsem si nemohl za celý den vzpomenout na emailovou adresu.Bohužel jsem dnes čistil historii i cookie a tak se mi při přihlášení nic nedoplnilo, takže jsem byl asi víte kde.Na seznamu jsem dal zapomenuté, ale prostě chtějí po mně e-mail a na ten si nevzpomenu.Tak jsem si musel založit nový.Dá se to nějak zjistit. Heslo vím, nevím mejlovou adresu.Díky

  Další informace


  Jak zjistit IP adresu z mailu?  Další informace


  Jak si v Neru seřadit písničky připravené na vypálení podle svého pořadí ?

  Chtěl bych si v Neru vypálit cd s písničkami, které mám stažené z různých zdrojů. Vše mám v Mp3. Chtěl bych si je seřadit podle své představy. Nero si písničky seřadí a vypálí vždy podle sebe. Dá se pořadím písniček hýbat, tak aby byly po výpálení za sebou podle mého požadavku ? Díky za rady

  Další informace


  Jak nahradit url adresu slovem  Další informace


  Jak na web stránku svého podniku dám aktuální info právě je otevřeno/zavřeno tak, aby se údaj automaticky aktualizoval

  Doplňuji:To by jste byli zlatí, kluci!!Pondělí - čtvrtek 6:00 - 21:00Pátek 6:00 - 23:00Sobota 6:00 - 20:30Neděle zavřenoDíky moc.

  Další informace


  Jak a kde získám informace o historii svého příjmení

  Zdravím Vás! Potřebuji najít informace o svém příjmení, nevím ani kde začít, a jak hledat. Takže pokud mi s tím pomůžete budu moc rád. Moje příjmení je Kortan a jediné co se mi tak nějak podařilo vypátat je že se toto příjmení dost často oběvuje v Turecku, a někdy ho i používají jako křestní jméno. Taky vím že v jednom obuvnickém závodě ještě za minulého režimu používali lepidlo Kortan 1. ale snad v tom nebude žádná souvislost. Díky za pomoc!

  Další informace


 • Co mi hrozí, bylo-li na mou IP adresu podáno trestní oznámení kvůli kyberšikaně? Jak se mohu bránit?

  Dobrý den,na mou IP adresu bylo podáno trestní oznámení kvuli kyberšikane - mailum obsahujících výhružky, které byly z mé IP adresy odesílány. Problém je, že IP adresa je psánaskutečně na mě - jsem vlastníkem, ale užívá ji více lidí a ačkoliv jsem se spolubydlících na tento problém ptala, nikdo se k těmto mailum nehodlá přiznat, takže vina padá pouze na mě coby majitele. Chtěla bych se zeptat, co se bude dít ze strany policie, která trestní oznámení obdržela, jaké vyšetrování bude probíhat, zda mám očekávat prohledávání svého bytu, jaká újma mi hrozí? Děkuji, J.Šťastná.

  Další informace


 • Jak se v Čr posílají květiny na adresu?

  Je nějaká služba která to poskytuje? Nebo je nějaký způsob jak květiny nechat doručit?

  Další informace


  Jak jste reagovali, když si Váš syn/dcera domů přinesli svého milovaného?

  A co Vás od něho nejvíce potěší?

  Další informace


  Dokážete ustát náladu svého miláčka? A jak?

  Svého miláčka ano, Vaší ne!! Pošlu ho za kamarádama na pivko. Běžte taky,pokud nepijete,tak šup ze s bábama na dort do cukrárny,to je také dobré na nervy.

  Další informace


 • Jak zjistit hodinu svého narození po 27 letech?

  Potřebuji zjistit přesnou hodinu svého narození (místo-porodnici znám) kvůli přesnému horoskopu, ale nevím, zda je dokument o narození po tolika letech uložen v porodnici.(Na svět sem přišla císařským řezem) Anebo, že by to měli už uloženo v počítači? Prosím, dejte mi vědět,zda s tím máte někdo zkušenost. Díky za odpověď.

  Další informace