• Jaké nebo které potraviny a sortiment jsou v Evropě, Americe, Asii či Austrálii zakázané? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké nebo které potraviny a sortiment jsou v Evropě, Americe, Asii či Austrálii zakázané?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké nebo které potraviny a sortiment jsou v Evropě, Americe, Asii či Austrálii zakázané?

 • Sami bychom byli v Evropě ztraceni. Do které sféry vlivu bychom tedy měli patřit hospodářsky a vojensky?  Další informace


  Jsou u maturity zakázané Google Glass?  Další informace


  Jaké potraviny podle Bohuslava Sobotky kupují důchodci? A jaké kupují podle vás?  Další informace


 • Proč řídí v Americe od 16 a v Evropě ne?  Další informace


  Proč v Evropě neexistují a nejezdí takové popelářské vozy, jako existují a jezdí v Americe?  Další informace


  Jsou automobily vyrobené v Americe 100% americké?  Další informace


 • Jak se jmenuje nejmenší ostrovní stát patřící k Austrálii?  Další informace


 • Který smartphone s OS Android není vyráběný v Asii?  Další informace


 • které potraviny jíst pro zlepšení trávení a zažívání?

  četla jsem, že pomáhají hořké, ale já žádné hořké nekonzumuji - pivo nepiji a ze zeleniny brokolici, rukolu, růžičkovou kapustu a jim podobné nejím a další hořké mě už nenapadají

  Další informace


  Jaké potraviny mají vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku?

  jde o výživu ke kulturistice přičemž se nechci stravovat pouze suplementy

  Další informace


 • Je zakázané navštěvovat školy mimo návštěvní dny?

  Pokud se chci podívat na školu mimo návštěvní den, je to nějakým způsobem postižitelné? Poruším nějaký zákon, právo, ..? Nemyslím tím nějaké prohledávání celé budovy, ale přijít a podívat se..?Doplňuji:Mám na mysli např. střední školy - jít tam v době, kdy je např. po sedmé vyučovací hodině o přestávce. Vlézt dovnitř, projít po škole a zase odejít.

  Další informace


  Jaké/které zakázané věci jste si nejvíc užili?

  Svištěli jste si někdy v autě nad 200 km/h na domácích silnicích nebo ujeli dlouhou trasu s průměrem 110? Ukradli jste si aspoň maličkost?

  Další informace


  Jaktoze Vietnamci a Číňané jsou v Česku , Americe atd. kdyz jsou v komunismu?

  Otázka je chybně stylizovaná. Ale snad máte na mysli, proč Vietnamci a Číňané pracují u násUrčitě Vietnamce k tomu nevede snaha o poznání naší kultury, ale především je motivuje snaha o zlepšení jejich ekonomické situace. Pomáhají i svým příbuzným, kteří zůstali doma. Mají se zde určitě lépe než ve Vietnamu.Jenže je pravda, že Vientamci prodávají padělané zboží - oblečení, eletktroniku, oblečení atd. Zboží je levné, takže je naši lidé kupuji, nezáleží na kvalitě. Dříve prodávali na tržnicích, dnes jsou majiteli kamenných obchodů. Ale také se zapojili do padělání peněz a prodávání drog. Je možné vidět časté přepadovky v TV.Čínské firmy se snaží u nás podnikat, investovat v některých oblastech.. Naopak i české firmy podnikají v Číně, kde se vyrábějí různé polotovary pro nás, takže zaměstnávají místní obyvatele. .Nevyjadřuje se k USA.

  Další informace


  Jak to bylo se křtěním v minulém režimu? Bylo něco z církevních obřadů zakázané, nebo nějak omezené?

  Několikrát jsem se setkala s názorem, že lidé nemohli za komunistů pokřtít své děti, že nemohli mít svatbu v kostele atd. Je to možné???Dokonce třeba v seriálu Vyprávěj je jeden díl o tom, jak měli potajmu v kostele svatbu. Je to reálné?Já jsem se za minulého režimu narodila a pokřtěná jsem, mamka říkala, že ji nikdo křest nezakazoval, ani z toho neměla žádné problémy.Tak jak to bylo s minulým režimem a církvemi doopravdy???Internet jsem prostudovala, zajímají mě vaše zkušenosti a názory, za ně předem děkuji.

  Další informace


  Existují i nějaké státy mimo Asii, kde se jí hůlkami?

  Myslím tím, tradičně je mi jasné, že i v České republice jí hodně lidí hůlkami

  Další informace


 • Co hrozí NEAustralanovi, který se chce oženit s Australankou, i když x let žije v Austrálii ilegálně?

  Zajímalo by mě,co hrozí NEAustralanovi který před xlety přijel do Austrálie na turistické vízum,a který po uplynutí xdnů zůstal ilegálně na území Austrálie,usadí se např. Melbourne,zamiluje se do Australanky se kterou se bude chtít oženit a zlegalizovat si sňatkem pobyt v Austrálie,ikdyž je čech na uzemí Austrálie ilegálně a nemá platné doklady(workvisa) jen xlet propadlé turistické vízum bude mu i přesto něco hrozit ze strany imigračního a sňatkového orgánu přece když při sňatku musí oba čech i australanka předložit platné doklady které úřady budou po obou chtít? Děkuji.

  Další informace


 • Které potraviny podléhají plísním?

  Potraviny

  Další informace


  Jak se nazývá oceánský proud, který způsobuje, že v Evropě žije severněji více lidí než v Severní Americe?

  golfský )

  Další informace


 • když je u nás léto, co je v Austrálii?

  Nejen léto, ale všechna roční období v Austrálii jsou přesně naopak jako u nas, na severní polokouli.

  Další informace


 • Je zdravotnictví v Americe jiné než v Evropě?

  Zajímalo by mě jak a v čem se od sebe celkově liší zdravotní systém a zdravotní péče(zubař, operace, oční, těhotenství, porod aj.) v Americe oproti tomu v Evropě. Děkuji.

  Další informace