• Jaké to je v celkové narkóze? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké to je v celkové narkóze?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké to je v celkové narkóze?

 • Myslíte, že bych měl lepší známky, kdyby se mi učitelky a učitelé věnovali individuálně než celkově kolektiviálně ?  Další informace


 • Lze v letadle vypnout klimatizace u libovolného místa zvlášť, či by se musela vypnout celkově pro celé letadlo?  Další informace


  10.000 km měsíčně - jaké auto?  Další informace


 • Jaké jsou nejčastější barevné provedení orchidejí a naopak jaké barvy jsou velmi vzácné?  Další informace


 • Jaké máte zkušenosti se smartphonem Elephone P2000 ? Na jaké web. stránce ho koupit a se kterou nejsou problémy? Děkuji  Další informace


 • Jaké druhy stravování budou zanikat a jaké naopak vzrůstat?

  Domácí kuchyně, veřejné stravovací zařízení, fastfoody, restaurace, luxusní restaurace, čínská (vietnamská) bistra, bufety, občerstvovací stánky, dovoz jídel atd.

  Další informace


 • Jak na vás celkově působí Španělsko a Španělé?

  Zajímalo by mě,jak na vás celkově působí španělsko a jejich kultura,gastronomie a pohostinnost,jejich celková charakteristika a chování španělů? Děkuji.

  Další informace


 • Myslíte, že instalace AdBlocku (ABP) celkově zrychlí browser, jelikož jeho okna se nezdržují zbytečným načítáním reklam?

  Anebo instalací tohoto doplňku navíc se browser naopak zpomalí?Browser + AdBlock Plus- pomalejší či rychlejší prohlížení?Názory? Dohady? Skutečnost?Díky )

  Další informace


  Které přípony jsou pro zvukové soubory a které pro filmové soubory?

  Stahuji si soubory - zvukové i filmové a chtěl bych si je přehrát, proto potřebuji stáhnout vhodný přehrávač. Poteboval bych ale vědět, které soubory, respektive kterou mají příponu a tím pádem vhodný přehrávače, který doporučujete. Zatím jsem zjistil, že některé soubory se mi přehrávají a některé ne. Zná někdo odkaz, kde bych měl přehled o všech typech souborů? Děkuji.

  Další informace


  Jaké znáte Gothicu 1/2 podobné RPG? (Jaké vybavení k tomu?)

  Plánuji si zařídit PC více zaměřené ke hraní a programovému vývoji. Rozhodně se mne netýká moderní přístup MMORPG. Chci skutečně single-player ideálně právě jako Gothic. (Obdoba středověku, magie, skilly i pro výcvik (například po výcviku může obou-ruční zbraň udržet v jedné ruce), živá příroda (mrchožrouti, golemové, ...), delší příběh (alespoň jako ve druhém dílu), ...) Bavil mne i přístup DungeonSiege - ovšem lineárnost příběhu brzy omrzí. Nevadí mi starší grafika, či tak. (Ačkoli jednička po použití skin-packu fungovala stále výkonně a z textur nebolela hlava.) HW moc řešit nemusím (hry co chci hrát fungovaly i na levných strojích - když si tedy koupím něco ze střední třídy...), ovšem rád bych věděl, jak s Windows. Například Mafii 2 jsem na Windows 8 nerozchodil. (Ani po velké snaze.) Neexistuje třeba verze přímo pro hry?Roki: Obě zmíněné hry už jsou přeplácané - směřované právě k moderním rádoby velkolepým MMORPG. Gothic3 je tak zbytečně přeplácaný, že ani po updatech většině lidem neběží hratelně. Obrovské sekání atd. Já vážně nepotřebuji zase tak skvělou grafiku - Gothic 1 po updatu skinu, či Gothic 2 mi po grafické stránce stačí. (V podstatě se chci vyhnout bolehlavu z grafiky typu DOOM 1/2 - hranaté postavy přežiji.) Především bych rád dobrou hratelnost (právě na stroji střední kvality) a trvanlivost hry. (Příběh, rozmanitost, možnost opustit linii...)

  Další informace


  Celkově problém s PC (wifi a zapnuti)  Další informace


 • Jake zvire je podle vas nejpeknejsi a jake nejskaredejsi?

  Jake zvire je podle vas nejpeknejsi a jake nejskaredejsi?

  Další informace


 • Které umíte jazyky a na jaké úrovni?

  Já umím angličtinu na mírně pokročilé úrovni, němčinu na úrovni pokročilého začátečníka, cca 150 španělských slov a 50 až 100 japonských slov.

  Další informace


 • Znáte malíře ze středověku, který kreslil draky nebo fantasy celkově?

  Znate nejakeho? Nemyslim pouze kresleni bytosti, ale celkove obrazy na platno vcetne pozadi - treba jak tam leti drak nad bojujici armadou?

  Další informace


  80-7197-099-9,315,11,6 to jsou čísla hádanky první čísla jsou čísla knihy isbn další čísla hold přemejšlejte jake heslo

  Jedna se o knihu Dobrá znamení od Terryho Pratchetta. Knihu nevlastnim, tak nevim. Predpokladam, ze to bude neco na 315. strane, 11. radek, 6. slovo. A dale predpokladam, ze myslite ceskou verzi. Jelikoz vsak knihu nevlastnim, reseni neznam.

  Další informace


 • V čem jsou celkově pošty v západních státech jiné než naše Česká pošta?

  Zajímalo by mě,jak a včem jsou poštovní služby v západních zemích jiné než oproti co nabízí Česká pošta ?

  Další informace


  Jaké je dnes využití rostlinných a živočišných jedů ? Jako léky ? A jaké ? Děkuji

  Mám referát na biologii ohledně jedů rostlin a živočichů a vůbec nevím, co mám napsat do závěru.. napadlo mě napsat,jak se využívají dnes ? Vím jen, že záleží na dávce, aby se mohl jed použít jako lék. Ale na jaký a proti čemu ? Nenapadá vás ještě něco, co bych mohla napsat závěrem? Třeba 5 nejjedovatějších rostlin a živočichů ? Děkuji :)

  Další informace


  A jake jsou tam ty symboly z období středověku?

  A jake jsou tam ty symboly z období středověku? Prosím

  Další informace


 • Celkové vyšetření těla

  Ahoj už sem tady psala že už 1,5 roku je mi pořád špatně 6krát jsem už omdlela moje doktorka mi řekla že to může být s tlaku nebo že špatně dýchám ale pořád něco poslala mě k očnímu no nevím proč k očnímu :) ale já tam půjdu no ale nebaví mě pořád chodit tam a tam a tam mám miminko a mám strach že jednou někam půjdem já omdlím a co pak PROTO BYCH CHTĚLA PODSTOUPIT CELKOVÉ VYŠETŘENÍ TĚLA ALE NEVÍM JAK SE TO PROVÁDÍ VÍM ŽE SI NĚKDE LEHNU NA LEHÁTKO AVJEDE TO SEMNOU DO TUNELU MÁ S TÍM TADY NĚKDO ZKUŠENOSTI A OPRAVDU TO ZJISTÍ VŠECHNY ZÁVADY V TĚLE ? A POTŘEBUJI DOPORUČENÍ OD DOKTORKY NEBO SE MŮŽU OBĚDNAT SAMA A KOLIK TO ASY STOJÍ A KAM SE NA TAKOVÉ VYŠETŘENÍ CHODÍ PROSÍM PORADTE CHCI MÍT UŽ POKOJ TY MOJE STAVY!! SE NEDAJÍ VYDRŽET

  Další informace


 • jak vidi daleko agama vousata a jak celkove vidi?  Další informace