• Jaké zvětšení mikroskopu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké zvětšení mikroskopu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké zvětšení mikroskopu?

 • Jaký máte názor na nárůst romů v ČR za posledních 10 let (kolem 40%) a tudíž zvětšení kriminality?  Další informace


 • 10.000 km měsíčně - jaké auto?  Další informace


 • Zvetseni vnitrniho prumeru trubky  Další informace


 • Zvětšení písma v mobilu  Další informace


  Pamět telefonu - zvětšení  Další informace


  Jak poslat aktivačni smsku na zvětšeni emailove schranky na slovensko?  Další informace


 • A jaké jsou NEVÝHODY kapitálového pojištění?

  Doplňuji:Díky.

  Další informace


 • Jaký je nejlepší prostřede pro lesk , nebo zvětšení objemu vlasů? Děkuji =D*

  U mě se teda lesk a objem zásadně vylučujou :o) hodně to asi bude záviset na typu vlasů, což jsi nenapsala. Já mám jemný a hodně se mastící. Občas si hodím kondicionér na barvu, pak se sice krásně lesknou, ale víc se mastí a jsou splihlejší. Když chci, aby byly objemnější, musím si odpustit ten lesk. Mám ozkoušený dva šampony - Ailé s levandulí pro mastící se vlasy z Kauflandu a Balea zelený s lemongrassem z DM. Oba patří do nejnižší cenový kategorie, jeden stojí snad 30, druhej 40 Kč... a po obou vlasy zhrubnou (pro mě hrozně příjemně :o) a nabydou na objemu.Krátkodobě se dají použít různý tužidla nebo pěny + vyfoukání, ale tomu já neholduju. Kdysi dávno jsem to zkoušela, ale mělo to efekt maximálně na den a večer to bylo na umytí. Nic pro mě.

  Další informace


 • html stránka se rozjede po zvětšení písma  Další informace


  Zvětšení ve Firefoxu  Další informace


  Zvětšení fotografie

  V jakém programu zvětším fotografii z emailu o velikosti 50x60 na větší nebo normální foto

  Další informace


  WIFI- zvětšení dosahu  Další informace


  Prosím vás na jaké úrovni v minecraftu je nejlepší težit když chcete hodne železo a na jaké úrovni když chcete zlato ?

  Ahoj na této stránce máš vyobrazený graf ve které hloubce se dané suroviny nachází a href"http://minecraft.scorpions.cz/vyskove-levely-altitude-levels/" rel"nofollow" http://minecraft.scorpions.cz/ hellip /a

  Další informace


  HTML - zvětšení checkboxu  Další informace


  Doplnek FF - zvetseni obrazku po najeti mysi  Další informace


 • Jaké látky jsou z měkkého a jaké z tvrdého materiálu?Magneticky.

  např. oceli jsou magneticky měkké i magneticky tvrdé

  Další informace


  Jak zjistit zvětšení lupy?

  Mám lupu (na brýlovém rámečku) a chci si vybrat někde v e-shopu podobnou, tedy se stejným zvětšením. Na to bych potřeboval zvětšení té současné zjistit, abych měl srovnání s nabídkou na e-shopech. Jenže podle návodu co jsem našel (porovnávání měřítek) mi vychází zvětšení 10x, zatímco na obalu ve kterém jsem tu současnou lupu koupil je napsáno zvětšení 20x . To je dost podstatný rozdíl, takže nevím, čemu věřit. Mohl bych použít vzorce používající ohniskovou vzdálenost, jenže ta lupa je soustava čoček, a já nevím, odkud tu vzdálenost mám měřit, když je ohnisko cca 15mm od poslední čočky a celá soustava má asi 30 mm. Co s tím? P.S. To doporučené PDF jsem našel a důkladně přečetl už před položením otázky. Vsadil bych se, že tak neučinil ani doporučující, ani ti, kteří dali palec jeho tipu. Odpověď na moji otázku se tam neskrývá. Nebo je skrytá moc důkladně. P.P.S Navštívit s tímto problémem optika by mohla být dobrá sranda, zvlášť kdyby se to natočilo skrytou kamerou, ale asi si netroufnu.

  Další informace


 • Nevite, na které stránce nebo z které se dají vytisknout do sbírky obaly na filmy ve formátu A4?

  Jelikož se ptáš zájmenem na jaké , jediná odpověď musí být na internetové, tedy na stránce začínající protokolem http:// (Hypertext Transfer Protocol) a pokračující www. (World Wide Web).

  Další informace


 • co je příčinou zvětšení srdce a jaké to má důsledky

  Zajimam se o obezni lidi. V tomhle ohledu ma za nasledek zvetseni srdce nejen obaleni tukem, ale taky, aby dokazal pumpovat krev do tak velkeho tela. Dusledky? Infarkt. Ale jakmile se zhubne, vsechny symptomy zmizi.

  Další informace


  Co znamená zvětšení rány?

  Nemyslím rozšklebení, avšak spíš jakési odhalení podkožních tkání ve větší míře, než to způsobilo samotné poškození. Rána zapáchá - byla v ní infekce. Nyní se mi to podařilo stabilizovat a již se to konečně hojí - zmenšuje a kůže dorůstá. Ovšem co znamenalo to předchozí stádium, kdy se mi rána neuvěřitelně zvětšovala? (Z malé ranky tak vznikla obrovsá díra, která dokonce odhalila v malém měřítku i tkáně pod nejnižší vrstvou kůže. Nyní z toho mám velké kolo nové kůže - což spíše vypadá, jako bych si uřízl kus prstu, než že jsem se škrábl.)Doplňuji:Píši, že již mám novou kůži... Zkrátka jsem měl rýpanec - pár mm. Prvně začala rána hnisat, pak se utvořil hnisový váček a pak se to celé rozšklebilo - ukázaly se tkáně pod tím váčkem. Načež se to ještě více otevíralo, až to mělo 2 cm. Ze středu začal vznikat tvrdý útvar a pod tím strup z hnisu. Nová kůže se začala objevovat v okolí středu, tak jsem si ho vyndal a pak to již jen tvrdlo a hojilo se... (Mělo to několik zajímavých krycích krust.)

  Další informace