• Jaký je rozdíl mezi uvedením zdroje u doslovné citace a parafráze? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je rozdíl mezi uvedením zdroje u doslovné citace a parafráze?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je rozdíl mezi uvedením zdroje u doslovné citace a parafráze?

 • Jakému/kterému pivu se říká světlý ležák? Jaký je rozdíl mezi světlým ležákem a normálním pivem?  Další informace


 • Jaký je rozdil mezi motory W 19TDI a 19TDI-PD???  Další informace


  Jaky je rozdíl mezi mechanickou a elektronickou automatickou převodovkou?  Další informace


 • Jaký je funkční rozdíl mezi skládacím a rozkládacím stolem?  Další informace


 • Jaký je hlavní rozdíl mezi Windows Phone 7.5 a 8.1 ?  Další informace


 • Jaky je rozdil mezi debetni kartou a kreditni kartou? 2

  anetadela1 se v prvni casti ptala na otazku, docela rad bych slysel jak to je, pokud vite.Ve chvíli, kdy se dostanu do kontokorentu, tedy že mi banka půjčí a čerpám její peníze, se moje debetní karta rázem mění na kreditní??Diky

  Další informace


  Ahoj, jaký je rozdíl mezi bank wire a bank transfer? Transfer bude normální převod, ale co je to ten wire...? Díky  Další informace


 • Fungují ještě dnes některé radiostanice v ČR i v pásmu AM a jaký je odborný rozdíl mezi AM a FM?

  Které se dají ještě chytnout? Pamatuji si z dětství, že jsem snad i nějaké stanice v AM chytl a, že to šlo i poslouchat. Bylo jich však o dost míň, než v FM a chtělo to trochu trpělivost. Nevím proč, ale měl jsem pocit, že snad chytnu i nějaké frekvence z vesmíru. No prostě klasicky bujná představivost z dětství. )

  Další informace


 • Právě bylo v tv, že je prý rozdíl mezi šťouchanýma a mačkanýma bramborama, nj, ale jaký rozdíl?:-)

  vaření

  Další informace


 • Závisí označení zdroje na tom na jaký typ motherboard ji použiji ?

  Odešel mi zdroj, mám moterboard AMD formátu microATX, mohu si koupit zdroj s označením například (Intel) ATX 2.3 a použít jej i když mám microATX, závisí toto označení i s formátem základní desky a tím souvísející kompabilitou nebo se mýlím ?Děkuji předem za vaše rady.

  Další informace


  Rozdíl u grafiky mezi GDDR5 a GDDR3 je v tom nějaký rozdíl?  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi externím diskem a mezi externím boxem ??

  Očekával bych, že externí disk bude komplet, zatímco box bude krabička s převodníkem a zdrojem, do které strčíš klasický disk a pak z toho teprv budeš mít náhradu za externí disk.

  Další informace


  Jaky je rozdil mezi notebokem a tabletem?Vcem je treba tablet lepsi?

  Já na můj iPad2 nedám dopustit. Na ntb už teď nesáhnu. Jablko je maximálně rychlé, okamžitě k dispozici, přehledné, lehounké, mám ho pořád po ruce, vejde se do kabelky, perfektně se s ním ovládá e-mail, báječně se na něm píše, čte, hrají hry, točí a stříhají videa, sledují filmy a muzika, upravují fotky, dělá grafika a navíc je ... tak elegantní...Pro mě jednoznačně - fajn Jobs! :-)

  Další informace


  Jak na bubliny (citace) ve photoshopu?  Další informace


  Co je to wap a GPRS a jaký je mezi nimi rozdíl  Další informace


 • Jaký je přesný rozdíl mezi šarmem a charismatem?

  šarm - přirozené osobní kouzlo.charisma1. náb. zvláštní schopnost nadpřirozeného původu, tzv. dar boží milosti2. sociol. zvláštní nadání urč. osoby (vůdce, kazatele aj.) n. instituce, symbolu mimořádnými vlastnostmi v očích stoupenců a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovocharisma" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a Původ slovcharisma ‘silné kouzlo osobnosti’, charismatický. Z ř. chárisma ‘dar z milosti’, v křesťanském pojetí ‘zvláštní dar Ducha svatého’. Od charízomai ‘prokazuji milost’ od cháris ‘radost, přízeň, milost’.S charismatem souvisí charita - charita‘dobročinnost, křesťanská láska’, charitativní. Z lat. cāritās ‘láska, úcta’ od cārus ‘drahý, milý’. Počáteční chasipod le angl.charity, fr. charité at am pravidelným vývojem z lat. Skrývá se v člověku, ale něco nás k němu táhne.šarm ‘kouzlo, půvab’. Z f r. charme tv., ve stfr.‘ magický vliv’,z lat. carmen‘píseň, výrok, zaříkání’atoz*canmen od canere ‘zpívat, věštit Se šarmen souvisí šanson a kantor ˇod zpívat).J. Rejzek : Etymologický slovníkOba jedinci mohou působi na lidi, ale každý trochu jinak.Někdo jiného získá šarmem, půvabem - má kouzlo osobnosti, ovlivní ho třeba zábavností, zpěvem apod.Charisma se projevuje při působení na jiného některými vlastnostmi, které druhého ovlivní, protože tento jedinec ho vnímá, pozoruje a osloví v určitý okamžik.Má také určité kouzlo osobnosti, ale to využívá ve prospěch jiných, nejen svůj. Má sebevědomí, je vstřícný, přátelský, ale i určitou pokoru.

  Další informace


  Jaký je asi časový rozdíl mezi východem a západem naší republiky?

  na vychode republiky je spise tma.

  Další informace


 • Jaký byl rozdíl mezi procesem Milady Horákové a Rudolfa Slánského při popravě?

  Pokud to je domácí úkol tak použij gůgl.

  Další informace


  Jaký byl rozdíl mezi politickým a správním systémem Sparty a Athén?

  Jaký byl rozdíl mezi politickým a správním systémem Sparty a Athén?

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi eutanázií a asistovanou sebevraždou?

  Rozdíl mezi asistovanou sebevraždou a eutanázií je v tom, že při eutanázii vykonává akt usmrcení napomáhající osoba, zatímco při asistované sebevraždě sebevrah sám – asistující např. připraví sebevrahovi jedovatý nápoj a je sebevraždě přítomen, zajistí prostory a postará se o tělo, nápoj ale vypije sebevrah sám.

  Další informace