• Je citát Sammy Davise pravdivý? Opravdovým úspěchem není umění na jevišti, ale umění vycházet s lidmi mimo scénu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je citát Sammy Davise pravdivý? Opravdovým úspěchem není umění na jevišti, ale umění vycházet s lidmi mimo scénu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je citát Sammy Davise pravdivý? Opravdovým úspěchem není umění na jevišti, ale umění vycházet s lidmi mimo scénu?

 • prosím neznáte někdo návod na nějakou pohybovou hru,která se dá hrát v místnosti s více lidmi?  Další informace


  Setkali jste se s lidmi ,co říkají špatně česká slova?  Další informace


  Myslíte,že nálada mezi lidmi je stále blbá nebo se politická situace mění k lepšímu?  Další informace


  Jaké máte zkušenosti s lidmi, kteří rádi požívají akademický titul, aniž by na něho měli nárok ?  Další informace


  Film ze ktereho si pamatuji jen jednu scenu  Další informace


 • PS3-ovladač. Poradíte, co s tím?  Další informace


 • Taky vám přijde, že jsou obézní lidé těmi nejmilejšími lidmi?

  Možná je to náhoda, ale pupkatí kamarádi mi vždycky přišli přátelštější :D

  Další informace


  Proč je špatné bavit se s cizími lidmi?

  Co je na tom špatného? Já v tom nevídím nic negativního. Co na tom vidíte špatného vy?

  Další informace


  Jak nejlépe vycházet s Misantropy?

  A dá se to vůbec? Nebo je to jen boj s větrnými mlýny?:-))

  Další informace


  Jak je to podle bible s lidmi co půjdou do nebe?

  V jakým tam budou žít věku a podobě, tak jak zemřeli? Třeba když někoho přejede náklaďák, tak tam bude chodit s placatou hlavou? Nebo když někdo umře v 99 letech upoutanej na lůžku, neschopen pohybu, tak bude v nebíčku jen ležet?A co jídlo, bude se tam něco konzumovat, budou tam jídelny s jídelními stoly a speciálními stolečky pro embrya?

  Další informace


 • Opravdu je článek o uprchlické krizi na wikipedii pravdivý a nestranný? Spíš to vypadá jako dílo Konvičky nebo Okamury..

  Myslíte si, že článek o uprchlické krizi na wikipedii je napsán nestranně a nezaujatě? Já jsem rozhodně solidární s uprchlíky a podporuji jejich přijímání. Článek je sice obsáhlý a možná i fakticky správný, ale stylem se mi to zdá hodně namířené proti uprchlíkům, jako by to psal nějaký Konvička z Bloku proti islámu nebo jak se ten jako nacistický spolek jmenuje... Jaký máte na ten článek(v odkazu) názor Vy? a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3%A1_migra%C4%8Dn%C3%AD_krize" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Nereaguje mi klávesnice, ale svítí. Co s tím? Není na USB, ale na tu fialovou přípojku.

  Dik za pomoc

  Další informace


 • jak vycházet s lidmi, se kterými se vzájemně nesneseme?

  někteří lidé nemají rádi cizí úspěch a když je někdo chytřejší než oni sami a dávají to najevo.. daň za to je nepopularita až na hranici nesnášenlivosti, tak jak asertivně vycházet s lidmi, kteří jsou zaujatí proti vám, okatě vás přehlíží a za zády pomlouvají a vy nemáte na vybranou, než s nimi v rámci školyráce trávit většinu času? přeci se nebudu snižovat na jejich úroveň a dělat stejně hloupou, abych z nich měla přátele

  Další informace


  Komunikace s lidmi, jak na to.

  Dobrý den, mám vzrůstající problém. Do šesté třídy jsem neměl žádné kamarády a asi díky tomu teď nedokážu komunikovat s lidmi. Mám samozřejmě nějaké přátele, ale ti se mnou akorát chodí na společný kroužek a beru jako samozřejmost že v kroužcích vznikají přátelské vztahy (většinou). Třeba dnes jsem měl mít referát do češtiny o libovolné knize, a jak přišla řada na mě tak jsem prostě dostal záchvat stydlivosti a prostě jsem si radši nechal dát pětku, takže se mi teď zhoršil o stupeň dolů prospěch. Jelikož jdu příští rok na střední školu tak se obávám, že mi tahle uzavřenost zůstane a to bude špatně. Takže se vás ptám, jak překonat takové záchvaty stydlivosti atd. a normálně mluvit s lidmi? Protože se třeba nedokážu dívat lidem do očí, protože mi to přijde divné.

  Další informace


 • Necháte se ovlivňovat, manipulovat lidmi, kteří chtějí, abyste s nimi za jakékoliv situace souhlasili a podporovali je?

  Obdivovali a vždy je měli za ty nej ? Nebo máte svůj názor, kterým se řídíte? :-))

  Další informace


  Dá se tento výrok, který pronesl Antoni Kepiňski, považovat za pravdivý?

  Definitivní rozhodnutí, které může ovlivnit celý náš život, dělá člověk vždy jen kvůli nějakému duševnímu stavu, jemuž není určeno dlouho trvat. Rozhodujete se tímto způsobem? Jaký duševní stav vás někdy ovlivňuje? Litujete svého rozhodnutí?

  Další informace


  Co by se stalo se zvířaty, rostlinami, lidmi, kdyby se zničeho nic zpomalila rotace Země na polovinu?

  Čili den i noc by najednou trvaly dvakrát déle.

  Další informace


 • Je lepší se s lidmi hádat, nebo je lepší sklonit hlavu a nechat si vynadat?

  Řekněme, že jsou lidé ti i ti. Ale co je lepší? Při prvním si mnohdy znepřátelíme okolí, ale na druhou stranu získáme i nějaký respekt, že si nenecháme vše líbit. Při druhém případě si lidé řeknou, že nejsme tak špatní, když se asi nechceme hádat, ale taky si mohou říct, že to je trotl, tomu můžeme nadávat. Co je tedy lepší? A nepište prosím něco mezi tím .

  Další informace


 • Myslíte si, že tenhle příběh, vyprávějící o slonech a jejich paměti, je pravdivý?

  Na své návštěvě Indie jsem jednou procházel kolem náměstíčka, kde jsem si všiml dospělého slona přivázaného za nohu slabým lanem k poměrně slabému kolíku, zapíchnutému jen několik palců do země. Bylo zřejmé, že mohl, kdykoli by se mu jen zachtělo, vytrhnout kolík ze země, ale z nějakého důvodu se k tomu nechtěl odvážit. Vedle slona jsem uviděl jeho cvičitele a tak jsem se ho zeptal, jak to, že to veliké zvíře neudělá nic pro to, aby se osvobodilo. Inu, řekl muž, když jsou slůňata ještě velmi malá, používáme ty samé provazy a ty samé kolíky - tehdy jsou pro ně dost silná, aby je udržela. Po pár pokusech, dříve nebo později, dojdou k závěru, že ať dělají, co dělají, nemohou uniknout. Časem rostou a sílí, ale stále věří, že ten provaz je stále dost silný na to, aby je udržel na místě, takže se už nikdy více nesnaží vzpouzet. Byl jsem ohromen. Ta majestátní zvířata se mohla kdykoli osvobodit, ale protože věřila, že nemohou, tak se o to nikdy nepokusila. Tato gigantická stvoření tak omezila svůj současný potenciál svými limity z minulosti.Věříte, že slon opravdu uvažuje pouze podle toho co už zažil a vyzkoušel? tj. že by opravdu nezkusil, zda může utéct?

  Další informace


  Budou spolu rybky vycházet ?  Další informace