• Je lepší jít na soukromou střední školu, kde je školné, nebo je lepší jít na veřejnou střední školu, kde není školné? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je lepší jít na soukromou střední školu, kde je školné, nebo je lepší jít na veřejnou střední školu, kde není školné?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je lepší jít na soukromou střední školu, kde je školné, nebo je lepší jít na veřejnou střední školu, kde není školné?

 • Mám se těšit nebo bát,až půjdu na střední školu?  Další informace


 • Může do České republiky přicestovat na soukromou návštěvu příslušník armády cizího státu v aktivní uniformě?  Další informace


 • rozstřel internetu s veřejnou IP adresou  Další informace


  TV vidí pouze veřejnou složku  Další informace


  Prosim o radu s verejnou IP  Další informace


 • Na jakou střední školu a poté vysokou bych měl jít, když bych chtěl být astronautem, zajímám se o kosmonautiku vedu a te

  Na jakou střední školu a poté vysokou bych měl jít, když bych chtěl být astronautem, zajímám se o kosmonautiku vedu a techniku? Děkuji předem za odpovědi.

  Další informace


 • Minecraft Server(Problém s veřejnou ip)  Další informace


 • Vezmu mě někam na střední školu, kde by ještě bylo místo, jelikož jsem včera neudělal reparát ve 4.ročníku?

  Ve středu jsem neudělal reparát, opakovat ročník už nemůžu a tak mi teda zůstalo pouze základní vzdělání a promarněné 4 roky.Mám tedy možnost dostat se na nějakou střední školu (učňák) než začne školní rok?

  Další informace


  Platí se na ČZU školné?

  Dobrý den, chci se zeptat, zda se platí na České zemědělské univerzitě v Praze školné? Děkuji :)

  Další informace


  Na jakou školu jít pokud chci jít na psychologii?

  Chtěla bych se zeptat kam po 9.třídě jít na školu, abych pak mohla jít na psychologii případně práva. Prosím nepište gymnázium, na jednom zrovna jsem a není vůbec dobré a nic tam nenaučí(možná biologii, ale tu, pokud nechci na medicínu, moc nevyužiji v takovém rozsahu v jakém nás ji učí). Dále nechci aby jsem vyšla gympl a nemohla nic dělat.

  Další informace


  Na jakou střední školu jít...

  Dobrý den, chci se zeptat na jakou střední školu bych měla jít, pokud chci pracovat např. u společnosti HTC? Děkuji mnohokrát za odpověď.Doplňuji:Chtěla bych tam třeba navrhovat telefony, jejich vzhled atd.. :)

  Další informace


  Na jakou střední školu bych měla jít, pokud chci být architektkou?

  Nejlépe na gymnázium nebo (ještě lépe) na stavební průmyslovku.

  Další informace


  Mám jít na vysokou školu, nebo jít makat?

  Mám již po střední škole a učit se mne nebaví(nejsem studijní typ) natož sedět ve škole dalších 5 let,ale na druhou stránku dělat zas za pár korun otroka v nějáké podřadné práci.Mají vysokoškoláci velké výhody o proti středoškolákům?

  Další informace


  Myslíte, že když chci jít na střední IT školu musím být v tomto oboru expert nebo stačí základy a chuť?

  Nejsem si jistý, že bych zvládl tuto školu. Díky za odpovědi.Doplňuji:Nejsem si jistý, tím myslím, že se ptám na lidi kteří toto vystudovali a mají zkušenosti a ví, jak náročné tyto školy jsou )

  Další informace


  Kde můžu získat přihlášku na střední školu?

  zde máte info o přijímání na školy:zde je něco novějšího: a href"http://www.zsmladi.cz/view.php?cisloclanku2009010001" rel"nofollow" http://www.zsmladi.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je možné po dokončení střední studovat další střední školu?

  Jde to, nebo musí člověk platit školné? Je vedený jako student? A jde znovunabýt statut studenta? Např.po roce pauzy mezi střední a vysokou školou?

  Další informace


  Chtěl bych být právník, mám jít radši na gymnázium nebo na střední školu ? Popřípadě na jakou st. školu ?

  Obě varianty jsou srovnatelné. Gymnázium člověku dá větší rozhled a zlepší učební návyky, což budeš potřbovat na vysoké. Ale jestli se jako právník chceš specializovat na nějaký obor, je stejně tak dobré jít na stejně zaměřenou školu. Získáš tak hlubší povědomí o dané problematice a uvidíš ji z jiného pohledu, než jen ryze teoretické právničiny.

  Další informace


  Chtějí při nástupu na střední školu občanku nebo něaké jiné doklady třeba na českou lesnickou střední trutnov ?

  Minimálně OP máš u sebe mít vždycky, nejen při nástupu do SŠ.

  Další informace


  Chci se zeptat, chci jít na školu aplikované kybernetiky ale nevím jaký obor si vybrat programátora nebo grafika ? Díky.

  Záleží na tom, co tě víc zajímá.Programátor řeší práci se systémy, grafik práci s obrázky, s tím co je vidět a ne jak a proč je to vidět.

  Další informace


  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu.

  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu. Chci se zeptat, jak mám teda vyplnit přihlášku na danou střední školu, co se týče známek? Mám použít známky z oboru z kterého jsem vyučená ? Nebo zajít na základní školu a od nich si to nechat vypsat a ověřit? Z přihlášky střední školy, na kterou chci jít jsem vyčetla, že, cituji: Vyplní škola (zpravidla základní, speciální nebo střední) nebo uchazeč, uvede chování a prospěch v návaznosti na kritéria přijímání, zpravidla za poslední dva ročníky základní, speciální nebo střední školy, nebo se přiloží ověřené kopie vysvědčení. Upozorňuji, že teďkom jak jsem studovala , tak jsem měla uvolnění na tělesnou výchovu.Děkuji za informace

  Další informace