• Je povinnost informovat člověka na druhé straně telefonu, že je hovor z mé strany monitorován, když mě i on monitoruje? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je povinnost informovat člověka na druhé straně telefonu, že je hovor z mé strany monitorován, když mě i on monitoruje?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je povinnost informovat člověka na druhé straně telefonu, že je hovor z mé strany monitorován, když mě i on monitoruje?

 • je podle vás účinné, když strany angažují známé osobnosti do předvolebních kampaní?  Další informace


  Je možné, aby operátor účtoval poplatek za to, že příjmu hovor?  Další informace


 • Kdo má přednost v jízdě při výjezdu z parkoviště?  Další informace


 • Předstíraný hovor u Samsung galaxy Ace  Další informace


  Existuje propojovací kabel na jedné straně 4x činč(2x audio-video mono)a na druhé klasický scart?  Další informace


 • Kdyz budu mit firmu se sidlem v Rusku, bude to mit vliv na vizovou povinnost a tim na moznost cestovani tam?  Další informace


 • ZAKOMANČE: Proč lidé odmítali vstoupit do strany, když je o to požádali?

  Když teď koukám na ty komunistický filmy, jak všici zarytě odmítaj vstoupit do strany, tak mi to přijde dost nelogický. A ještě nelogičtější mi připadá, že se obecně berou jako hrdinové. Pokud byli za komančů lidé (když to zjednoduším) dobří a zlí a ti dobří odmítali vstoupit, tak vlastně nechávali dobrovolně vládnout ty zlé nebo ne? Tudíž kdyby všichni dobří lidé vstoupili do strany, tak by se stali většinou a tímpádem by pak mohli ty zlý přehlasovat, případně úplně vysekat a byla by pohodička né?

  Další informace


  Proč nebylo druhé letadlo letící na věže Světového obchodního centra sestřeleno těsně před nárazem do druhé věže?

  Nezachránilo by se tak ve výsledku více lidských životů? Nebo si vláda myslela, že si to nakonec rozmyslí a letadlem se vyhne zásahu?Viz obrázek.Tam je snad už jasné, že není cesty zpět ne?Bum. Sestřelí letadlo a maximálně to poškodí stěnu z jedné strany.Chápu, že by to byla vražda lidí, ale to, co se stalo, zabilo jak lidi v letadle, tak lidi v budově!

  Další informace


  Co znamená, když známá osoba, kterou máte rádi, jde proti vám a když vás má míjet, tak uhne do strany?

  Sice vás míjí, ale jsou mezi váma nějaký věci?Dík za odpovědi.

  Další informace


 • Proč nefunguje na Skypu hovor/videohovor?

  Už nevím co si počít. Nemůžu příteli volat na Skypu a on mě taky ne, když jeden druhému volá, tak druhý to nevidí a naopak. Zkusili jsme restartovat počítač i přeinstalovat Skype. Textové zprávy chodí v pohodě ale nejde jinak hovor ani videohovor. Na FB to funguje, ale my preferujeme právě Skype. Vážně už mě to štve... :(( Kdo by dal tip co s tím, předem díky

  Další informace


  Nemohu uskutečnit ani přijmout hovor na skypu  Další informace


  Na co si dát pozor při koupi telefonu z druhé ruky?  Další informace


  Jak se nechat mailem informovat o (ne)úspěšném přihlášení do Windows?  Další informace


  Jak nahrát tel.hovor do pecka ?  Další informace


 • Kdyby mladistvý spáchal trestný čin v podobě vraždy,kvůli posměškům ze strany druhé,jaký by získal trest?

  Jde případně tento tresný čin vymazat z trestního rejstříku?Ptám se čistě hypoteticky.Doplňuji:Lidi,já nechci vraždit!!!To je blbost.K čemu???

  Další informace


  Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je účetní povinna mě informovat o nové exekuci. Děkuji

  Záleží od situace, někdy tě musí informovat zaměstnavatel, někdy nemusí. Záleží na výši srážek.

  Další informace


 • Jak vypnout hovor na Steamu při hraní Hry?

  Zdravím, mám problém při hraní jedné hry (Resident Evil 6), chci si s kámošem zahrát, ale jelikož hra běží přes Steam tak se spustí automaticky hovor který nejde vypnout, hovor je ale dost nekvalitní a my dáváme přednost volání přes Skype, zkoušel jsem se zeptat ještě ostatních lidí ale oni také neví, zkoušel jsem i vypnout mikrofon na Steamu jenže to způsobí že mi můj mikrofon vypne i na Skypu. Když voláme přes Skype a zároveň je automaticky spuštěn ten nekvalitní Steam hovor tak se navíc slyšíme dvojitě. Je to opravdu otravné, ale nikde není napsané že by jsme volali.

  Další informace


 • Jak dopočítat strany r.trojúhelníka ,když znám strany a4cm a ca3cm ???

  Doplňuji:Pravoúhlého trojúhelníka

  Další informace


 • Byl tu dotaz na zahr.krb-grill na kraji pozemku. Když splním ohlaš.povinnost, ale soused ho nechce, mohou mi ho zakázat?

  Zatím jsme se sousedů neptali, ale ani se ptát nechceme, protože s ním stejně nebudou souhlasit. Ostatně jako s většinou věcí (přitom my jsme NIKDY neměli u nich s ničím problém...).Dělí nás 2,5m vysoká zeď a my budeme chtít altánek s krbem-grillem právě na té 2.straně než ho mají oni...Dojde-li ke sporu, může nám to úřad zakázat?

  Další informace


 • Dokáže kočka domácí rozeznat člověka, co má rád kočky od člověka, který je nemá rád?

  Mám kočky ráda, ale jsem v naší rodině jediná. Ostatní je plašej a vyháněj je ze zahrady. Tak mě zajímá, jestli to kočka dokáže rozeznat. Bojim se, aby mě nepřestala mít ráda :)

  Další informace