• Je pravda, že GIMP nezvládne víc než barevnou hloubku 8 bitů na kanál, tedy celkem 3 x 8 = 24 bitů na pixel? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je pravda, že GIMP nezvládne víc než barevnou hloubku 8 bitů na kanál, tedy celkem 3 x 8 = 24 bitů na pixel?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je pravda, že GIMP nezvládne víc než barevnou hloubku 8 bitů na kanál, tedy celkem 3 x 8 = 24 bitů na pixel?

 • Mohl bych emigrovat z ČR do některé africké země - tedy obráceně než putují emigranti?

 • 3D Pixel Gun

 • Vím, že vlastnictví marihuany je u nás v množstvím menším než malé povolena, je tedy povoleno ji i kouřit nebo ne?
  Pokud ji vlastníš, smíš ji i kouřit. Ale jenom ty, nesmíš ji třeba nabízet.Kdo neoprávněně vyrobí, doveze, vyveze, proveze, nabídne, zprostředkuje, prodá nebo jinak jinému opatří nebo pro jiného přechovává omamnou nebo psychotropní látku, přípravek obsahující omamnou nebo psychotropní látku, prekursor nebo jed, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem.Samotné užívání trestné není.
  Proč stát stále víc a víc pouští do ČR zahraniční investory????? a převádí státní majetek do rukou zlodějů ?????
  Přece když náš stát nebude mít továrny, zemědělství..... atd.tak nebude mít svůj příjem financí a bude jen zvedat daně a jinak obírat svůj lid. Přece v některých sférách podnikání by měl podnikat stát ve své zemi a né že umožní podnikání kamarádíčkům poslanců a to ještě ze státních prostředků. To je v té vládě tolik študovanejch blbců, že to nevidí ?????To mi teda řekněte - děkuji ......
  Je pravda, že čím víc na východ tak tím víc jsou hezčí holky a naopak, čím více na západ tak jsou hezčí kluci?
  Nejsem si úplně jistý, zda mám správně napsané čárky v otázce. -Ruské holky jsou nejhezčí. Češky jsou krásné, ale mají tendenci tloustnout a často chodit v teplácích. Ruska by nenalíčená bez podpatků a značkovych šatů nešla ani s odpadkama. Zato chlapi v Rusku jsou takový hodně sprostí, tlustí a celkově. Proto každá žena hledá svého Gošu. Naopak ze západu k nám přichází ti nagelovaní frajírci, takzvaní šamponci. Prototyp dnešního muže je můž věkově mezi 25-30 lety, snědá pleť, obarvené vlasy, oholené nohy, bisexuál. Dřív hodně byli in Italové.Co mysíte, má Rusko nejkrásnější holky? Francouzky jsou také hezké, ale třeba z mého pohledu kdybych si měl vybrat, Rusko je jasný vítěz. V Česku co mi příjde, těch tlustých holek opravdu přibývá hrozně.Vždycky mě hrozně zaráželo, že ty nejtlustší holky měly nejvíc kluků. Říká se, že o kilech to není. Proto prosím, aby odpovídali jen ti nejspíš nenormální a zdegenerovaní kterým se líbí hezké štíhlé holky.
 • starší grafická karta-lze ji dát lepší pixel shader ?

  Plasma LG 42PJ350 asi vadný pixel (Reklamace)

  Pixel Shader

  NVIDIA GeForce 7600GT a Pixel Shader 3.0

  Kde stáhnout Gimp 2?
  Kdo neví, je to program na malování. :)
  Je pravda, že GIMP nezvládne víc než barevnou hloubku 8 bitů na kanál, tedy celkem 3 x 8 = 24 bitů na pixel?
  A že GIMP nedokáže zužitkovat barevnou hloubku navíc. Že hrozí posterizace.
  Gimp pozadí

  Gimp / PhotoFiltre / Paint. net

  Gimp - neznalost neomlouvá, začátečnický dotaz jak vytvořit obrys kruhu...

  GIMP a instalace scriptu layerfx.scm

  GIMP 2.6.12 nefunkční alfa do výběru

  Dotaz ke grafice - rozjedu hry který mají požadavky na Pixel shader 3.0

  Ati Mobility Radeon 3200 HD a Pixel Shader 2.0?

 • Je pravdivý zákon, že čím je člověk oblíbenější, tím víc lidí ho nesnáší?
  Ak sa človek stane obľúbeným všetkými, je už dávno mrtvý.Človek obľúbený všetkými, nie je človek, je to idol s prisudzovanými vlastnosťami.Človek nemôže ulahodiť všetkým. Má svoje dobré, ale aj zlé stránky. Jednými je obľúbený, uznávaný, druhými nenávidený, či zaznávaný, prípadne len trpený.
 • Jakou barevnou změnou reaguje FeSO4 + FeCl3?
  Špatně jsem si to na laborkách poznamenala, nejsem si jistá jestli: vůbec nereaguje nebo vznike krvavě červené zbarvení.