• Je pravda, že opatrovnické soudy mají na schváleni prodeje nemovitosti 3 měsíce? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je pravda, že opatrovnické soudy mají na schváleni prodeje nemovitosti 3 měsíce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je pravda, že opatrovnické soudy mají na schváleni prodeje nemovitosti 3 měsíce?

  • Kdo udělal nejgeniálnější podvod v dějinách (kromě prodeje Karlštejna).



    Další informace


    Koupili byste si při návštěvě hřbitova kávu v případě jejího prodeje na dotyčném hřbitově?



    Další informace


    Ve filmu policajt ze školky, jeden říkal větu Kluci mají penis holky mají vagínu Znal dětský herec význam těch slov ?



    Další informace


  • BMW 1, konec prodeje? Nevíte někdo jestli BMW přestalo vyrábět jedničkovou řadu?



    Další informace


  • Proč mají asiaté tolik pigmentu ve vlasech, když v kůži ho mají relativně málo?



    Další informace


  • kdyz si vezmu od banky pujcku na byt s kterym i rucim muzu ho za 1-2 mesice prodat,kdyz jim z prodeje vratim penize?

    Na byt je v tom případě zástavní právo banky, což je vedené i na katastru.Prodat ho můžete, ale pouze po jednání s bankou.Peníze vrátíte, ale musíte zaplatit i úroky a navíc daň z prodeje nemovitosti.Pokud tedy uvažujete takto koupit levný byt a dráže ho prodat, nevyděláte na tom, obávám se, že na úrocích ještě proděláte.

    Další informace


    Kde zjistim statistiky nejen prodeje eshopu v ČR?



    Další informace


    Jak mají třeba živnostníci ověřovat na jaký státem schválený bankovní účet mají poslat platbu jinému podnikateli ?



    Další informace


  • Jaký je v autobazarech procentuální rozdíl mezi výkupní cenou vozidla a konečnou, za kterou jde do prodeje?

    Je možné, aby autobazar prodával auto za dvojnásobek ceny, než jej vykoupil? Zcela běžné přibližovadlo tuctové značky v nejnižší výbavě. Zaměstnanec bazaru by tohle pochopitelně neprozradil, patří to mezi jejich know-how, tak mířím mezi ty bývalé, pokud se tu náhodou někdo nenajde.

    Další informace


  • je pravda,kdyz prodam dum,zbyde mi cast z prodeje......

    ze zaplatim 15procent dan z prijmu i presto,ze penize vlozim do rekonstrukce domu?a pokud jsem vedena na uradu prace,i presto,ze nepobiram zadnou podporu,ze me na rok vyradi???Doplňuji:a kdyz prodam dum pres realitku,komu da novy majitel penize za muj dum?relitce,pres kterou prodavam,nebo primi me??

    Další informace