• Když se někdo narodí na Slovensku a jeho/její rodiče jsou Češi jakou má národnost? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když se někdo narodí na Slovensku a jeho/její rodiče jsou Češi jakou má národnost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když se někdo narodí na Slovensku a jeho/její rodiče jsou Češi jakou má národnost?

 • Proč se na většině zpravodajských webů tutlá romská národnost pachatelů?  Další informace


  Když se narodí dítě tak pánové to oslaví tak, že se opijí do bezvědomí, jak to oslaví ta rodička ?  Další informace


 • Nevíte někdo něco o vysokorychlostní železnici na Slovensku? Prosíím :)  Další informace


  Neví někdo, kolik stojí nafta v polsku a na slovensku? Dík  Další informace


 • Co je dozorčí rada? Jaké jsou její práva a povinnosti?

  Dozorčí rada je kolektivní orgán právnické osoby, který má převážně kontrolní pravomoci vůči orgánu, který subjekt řídí či který má obchodní vedení. Podle českého práva se zřizuje zejména u kapitálových obchodních společností (akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným) a dále u různých jiných subjektů, pokud tak určuje zvláštní zákon nebo zakladatelský dokument (např. státní podnik, veřejná výzkumná instituce, zájmové sdružení právnických osob, nadace, nadační fond apod.). Citace z wikipedia

  Další informace


 • Proč jsou na začátku filmu vidět jména lidí podílejících se na jeho vzniku, když jsou pak znova vidět i na jeho konci?

  Na začatku, když začíná film, tak tam většinou zasahují jednotlivé pozice typu režie, produkce, střih, kamera atd. Proč to nestačí vidět až na konci filmu. Koho to zajímá tak to pak uvidí po skončení filmu né?

  Další informace


 • V čem jsou Češi nejlepší na světě?

  mezi nejlepšími v pití piva

  Další informace


  Jak je to se zdvořilostí, když Češi někomu rádi říkají: Dovol, abych se zasmál.

  Co považujete za zdvořilé, nebo naopak za nezdvořilé.

  Další informace


 • Trestné je když mi někdo něco poškodí ale co když mi jeho akcí jen přidělá práci?

  Když zjistím že mi někdo rozbil auto tak ho nahlásím a měla bych vyhrát ale co když ho budu mít jen pomalované (nemyslím špatně smytelné grafiti ale třeba vodovky? tempery, fixi)? nebo mi tam něco nalepí? mohu je nahlásit za poškozování majetku? Bude mi to uznáno?

  Další informace


  Nevíte někdo, co na Slovensku znamená zákonem zřízená stavovská organizace?

  Předem děkuji za vysvětlení tohoto zákona.

  Další informace


  Kdo ví jakou hodnotu může mít kniha Písmo svaté Nového zákona z roku 1872 a kdo by měl zájem o její zakoupení děkuji

  Pozůstalost

  Další informace


  Co říkáte na skutečnost,že po nalezení těla Aničky,nesmějí média ukazovat její tvář ani uvádět její celé jméno?

  Vždyť ji zná celý národ už několik měsíců.....divné zákony.

  Další informace


 • Vychází vysoká životní úroveň jednotlivce z jeho vlastní mentality, či postačí jeho příjmy?

  Napadla mne taková otázka z vyššího levlu, zrobna mne- jak je to vlastně upřímně a otevřeně s tou životní úrovní. Vysoká mentalita značí vysokou úroveň? Tak jsem cestou životem lecos zakusil a nikde, ale nikde jsem neviděl, nevnímal, necítil a ani nepostřehl jakoukoliv souvislost mezi zdravou mentalitou (s ohledem k životnímu prostředí*) a výší příjmů. Jen slyšel. Takže pro mne z toho tak nějak přirozeně plyne, že když má blbec příjem, může svou životní úrovní kazit to životní prostředí? Já tomu furt nerozumím. Proč se zákonem nějak neomezí životní úroveň? Vždyť by to bylo tak jednoduché- omezit jednotlivci příjem )...Anebo se to už děje? A proč není možný omezit příjem jednotlivci s tou úplně nejvyšší životní úrovní? Vidíte, jak to do sebe vše zapadá? Jsem zase na začátku- proč ten s tou nejvyšší životní úrovní ji má tak vysokou? Zatím mně teda vychází, že velmi vysokou úrovní mentality si rozšlapu svůj vlastní ráj přímo pod nohama. Dojde tedy vývojí inteligence nevyhnutelně k desrtukci životního prostředí? A jak to souvisí s výškou mý životní úrovně, anebo s výší mýho příjmu? A jak výše mý celkový životní úrovně ovlivní životní prostředí všeobecně, jako celek? Vidíéte? Vždyť i Klaus říkává, že žádný oteplování se nekoná (a teď nemyslím sexuální zaměření jednotlivců) a jeho životní úroveň má jistě také určitou výši, panečku. Takže, jak to ovlivní životní a pracovní prostředí, který jsme v určitý fázi výroby dostali zdarma? Snad je otázka jasná a srozumitelná )Stejně to furt

  Další informace


 • Proč jsou Češi rasisti??

  Proč jsou Češi takový rasisti??? Mají rádi jen sami sebe. Podotýkám jsem bílý čech.Doplňuji:Odpovědi mě vůbec nepřekvapili, co tady člověk může čekat.

  Další informace


  Co mají dělat rodiče,co dítě půjde do první třídy, je nesamostatné, důvěřivé a samo chodit nemůže a rodiče musí pracovat

  Jak se to dá řešit, když není nikdo v příbuzenstvu jako doprovod a škola je daleko ?A odklad už nelze dát ? Dítěti je 7 ?

  Další informace


 • Když se někdo narodí, tak si věří že už žije? Nebo začíná žít až v padesáti? Žije se podle rodného listu?

  Jak se díváte na sloveso žít?1. Přece když se narodím, tak projevuji známky života, jím, spím atd. s věkem přibývají další aktivity. Přece se lidský život dělí na jednotlivá období o kojence, přes batole, školáka .... až do staří. Vždyť to můžete poznat na sobě. Samozřejmě že žiji jinak v 20 nebo v 60 letech.Každé období přináší radosti i starosti, zklamání ...2. Pokud myslíte žít ve významu užívat, tak to je individuální - někdo preferuje mládí - zábavu nebo rodinu rodinu, děti, vzdělání, pracuje, jiný si užívá třeba až v důlchodu...Každý se může cítit v určitém věku jinak, ale jak se říká, matrika je matrika , proto je třeba, aby se člověk choval přiměřeně k věku. Záleží také na zdraví, věk se prodlužuje .. ...

  Další informace


 • Když napíšu svému příteli na Facebooku na jeho zeď web stránku, zobrazí se i jeho přátelům které já NEMÁM v přátelích??

  Nebo musím každému jeho příteli napsat zprávu zvlášť.. Díky za info

  Další informace


 • Poradí mě někdo jak sehnat práci jako fotograf kdekoliv v ČR nebo na Slovensku ? Jsem profi fotograf s velkou praxí.

  Vlastní stránky s ukázkami prací, zaměřením, možnostmi, praxí, něco o sobě, na které by bylo možné se v nabídce odvolávat.

  Další informace


 • Kde je nejvíc otýlích lidi/češi/američani/Může to někdo srovnat.

  Zcela jistě oproti nám vedou Američané, tedy mimo filmových natáčecích center.

  Další informace


 • Když se kotě narodí v kravíně, jak o něj pečovat?

  Kočce se narodí kotě v kravíně. Máma kočka umře. Mlíka má kotě dostatek. Nezačne pak bučet? Neodkouká-neodposlechne to od svých adoptivních rodičů?

  Další informace