• Křivé obvinění - lži - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Křivé obvinění - lži. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Křivé obvinění - lži

 • Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí  Další informace


 • Štukování je křivé  Další informace


 • Proč se jedné části Podlesí říká Křivé?  Další informace


 • Kde se mohu online a zdarma kouknout na britský seriál Obvinění?

  Obvinění je britský seriál natáčený v letech 2010-2012V angličtině se jmenuje Accused

  Další informace


 • Krive nohy a sukne?  Další informace


 • Kdo je autorem citátu Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí?

  Václav HavelAle podobnou větu užil dříve i Gándhí, ale zněla: Když ztrácím naději, vzpomenu si, že vždy v dějinách zvítězila cesta pravdy a lásky.

  Další informace


 • jak zareagovat na krive narceni,pri kterem jde o zamestnani?

  dobry den,muzete poradit?otec ma problem s byvalou pritelkyni.maji spolu dceru.ale s pritelkyni si rozesly,mely ustni hohodu,ze ji bude platit tolik a tolik.on platil,ale na ruku,bohuzel blbec nenechaval podepisovat kolik a kdy.nyni mu ale prisla obalka od soudu,ze ho byvala partnerka udala za neplaceni vyzivneho a po vysetreni je odsouzen,a ma podminku ,diky ktere momentalne prijde o praci.nechapem ale,jak je toto mozne,kdyz k zadnemu soudu kvuli urceni alimentu nedloslo.vse bylo jen o jejich dohode vite?odvolame se,ale netusime,co s timto delat,jak pokracovat.

  Další informace


  Proč musí podezřelý souhlasit s výpovědí na detektoru lži?

  Doplňuji:Chápu, že je to stanoveno zákonem, ale pokud to pomůže při usvědčení zločince, tak nechápu, proč by o tom měl zrovna on rozhodovat. Kde to jsme? To by se ho rovnou mohli zeptat, jestli se cítí vinen či nevinen. Pokud by se cítil nevinen, tak by byl propuštěn. Nebo snad by si podle zákona mohl vybrat délku trestu... Proč je zákon na straně těch, kteří ho porušují?

  Další informace


  Promlčecí lhůta křivé výpovědi podruhé.

  Děkuji moc za odpověď. Mám ještě další otázku a možná ne poslední. Od čeho se odvíjejí horní sazby? Pokud právník udá křivou výpověď, do jaké sazby to padá? Předem znovu moc dík.Doplňuji:Dobrý den, moc děkuji ještě jednou za vaše odpovědi.Dle seznamu advokátů, který je na české advokátní komoře není tato osoba akvokátem. Má titul Mgr a její vzdělání je právnického zaměření. To je vše co o jejím vzděláním vím. Záměrně uvedla u přestupkové komise nepravdu k sousedským neschodám a obvinila nevinného z přestupku. Vím, jsou to žabo myší války, ale i ta vám dovede znepříjemnit život. Neřešil jsem to, ale jejich nátlak, arogance a lži narůstají a začínáme se s manželkou bát o bezpečí naše i našich dětí. Chtěli by jsme tuto osobu prostě dostat do kouta, aby bylo jasné, že nejsme snadná kořist a dala nám pokoj.Předem moc děkuji.

  Další informace


  Pokud někoho obviním z trestného činu a nepovede se mi můj čin dokázat, může se jednat o křivé obvinění?

  dodatek: A vím, že daný trestný čin byl spáchán, ale není dostatek důkazů.příklad:Chodec se před přechodem pro chodce řádně rozhlédne a pak jde přes něj, protože mu zastaví automobil. Ten automobil předjede jiné vozidlo, ale způsobí na chodci málem středně těžké až těžké ublížení na zdraví. Chodce ale jen tak tak uskočí a přežije, ale řidič ujede.Pokud by chodec podal trestní oznámení v tomto případě a nepodařilo by se mu to dokázat, mohl by skončit i ve vězení?

  Další informace


  Obvinění mladistvého-záznam v trestním rejstříku už nyní?

  Pokud jsem z něčeho obviněn jako mladistvý a nyní je mi 18 let a šel bych na poštu nechat si vytisknout záznam z trestního rejstříku bude čistý,nebo tam budu mít napsáno že jsem obviněný ?Je to problém pokud uvažuji o práci finančního poradce?

  Další informace


  Obvinění ...

  jakou ma policie lhutu na zdeleni bvyneni odedne spachani trestneho cinu pokud znaji pachatele?

  Další informace


  Krive obviněni pro sexuální obtěžování jaké trestní oznámení mohu podat na policii!?

  Bývala partnerka mého partnera me udala na policii ze jsem sexuálně obtezovala jejich tříletou dceru,do protokolu uvedla ze jsem ji strcila tři prsty do vaginy.Policie to poslala soudu a ten to zamítl zbavil me trestního stíháni .Jelikoz bývala partnerka na me podala trestní oznámení až po 24 dnech kdy jsem údajně spáchala tento trestní čin do dne podáni ne odvedla dceru k lékaři ani psychologovi.

  Další informace


  Kdo nahradí policistům, jež byli na 2 roky postaveni mimo službu kvůli křivému (!) obvinění ze znásilnění, ušlý zisk?

  Dva roky, než se případ uzavřel - a jasné důkazy prý hovoří nesporně v neprospěch údajné poškozené . Kdo teď ale zaplatí třem policistům, kteří dva roky nemohli chodit kvůli tomu do práce, peníze, o které přišli? Bude toto povinnost údajné poškozené? Nebo je to v tomto úžasném státě zařízeno tak, že už své peníze nikdy neuvidí?Doplňuji:led: to je mi jasné, že se postupovalo podle zákona. Co ale praví zákon v tomto případě - tedy když se obvinění ukáže jako křivé? Dostanou své peníze za dvouleté postavení mimo službu zpět?

  Další informace


  Jak se bránit křivému obvinění z krádeže v Německu?

  Neznáme podrobnosti. Jediná účinná obrana bude dokázat, že jsi nekradl.

  Další informace


  Detektor lži

  Lze nějak oklamat detektor lži? Jestli jo, jak?

  Další informace


  Co znamena obvineni z podvodu?

  jsem predvolana na policii z tematem podvod a moje jmeno,nevim o co se jedna,jak mam postupovat,bojim se

  Další informace


 • Kdybyste dali člověka na detektor lži, jak by reagoval v tomto případě?

  Kdybyste dali člověka na detektor lži, a položili mu obviňující otázku, která by ho totálně rozčílila a vytočila do nepříčetnosti, ukázalo by to že lže, přesto že by to obvinění nebylo pravdivé, když by mu z toho rozčilení skákal tep nahoru dolu a doleva doprava?

  Další informace


 • Je pravda, že sex a prachy zvítězí nad lží a nenávistí?

  Myslím že ano. Klidně můžeš lhát a nenávidět a přesto můžeš mít dostatek peněz a sexu.Mezi těmito není přímá úměra.

  Další informace


 • Škodí pivo (m/p)lži? (Lze jej použít jakožto (chemickou) zbraň?)

  Doplňuji:Já právě teď viděl sklenici piva - možná zahrabanou (jak jinak si vysvětlit, že to ustálo dnešní podzimní počasí), přesto však dost vysokou (od úrovně země) a plavalo v ní tak 20 zmíněných tvorů... Zajímám se hlavně o funkčnost - pivo jako takové je tedy nezabije?

  Další informace