• Které koníčky nebyly dříve známy (cca tak před 100 lety)? Které koníčky, které byly dřív se už dnes nevyskytují? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které koníčky nebyly dříve známy (cca tak před 100 lety)? Které koníčky, které byly dřív se už dnes nevyskytují?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které koníčky nebyly dříve známy (cca tak před 100 lety)? Které koníčky, které byly dřív se už dnes nevyskytují?

 • Dá se na internetu najít žebříček nemocí, který dřív byly smrtelný a teď už nejsou?  Další informace


 • Pokud je plná popelnice před domem a kolem byly ještě plné pytle na odpadky, tak ty pytle vemou taky, či je tam nechají?  Další informace


 • Pomůžete mi, prosím, najít foto Niagarských vodopádů, kde by bylo jasně vidět, kde byly Niagary dříve a kde dnes?  Další informace


  Když dříve nebyly nádoby s propanbutanem, jak zahřívali balón, aby stoupal vzhůru?  Další informace


 • Jakou může mít cenu starší kamera Canon G30??  Další informace


 • Napouštějí dnes mandarinky stejnou chemií jako před třiceti lety?

  Impregnace ve slupkách mandarinek.

  Další informace


 • Mam suché vlasy, hlavně po umyti šamponem. Co použit, aby nebyly tak suché?

  Používám kvalitní šampon od Paula Mitchella.. je fakt výborný, ale vlasy jsou po něm, jako po každém šamponu vysušené...Uvažuju, co použít.. jsem muž, nevyznám se v tom tak.. Jestli je lepši kondicioner nebo nějaký olejíček?Spíš mi pište, co používáte Vy na SUCHÉ VLASY, jaký olejíček a jak vám zabírá..Našel jsem nějaký olejíček za 1000 Kč a tak bych ho zkusil. Ale, jestli je jiná možnost, tak sem s ní.Děkuju

  Další informace


 • Tak co, byly babány nebo nebyly před rokem 1989 ?!

  Fotka je z roku 1977/78 a není to retuš! :-) a href"http://www.2i.cz/0d9b0d27f4" rel"nofollow" http://www.2i.cz/ hellip /a P.S. Rodiče, ukažte to dětem, ať vidí, jak jsme se my, dnes už starší, měli skvěle.

  Další informace


  Proč naši předkové zakládali města a vesnice - obce v záplavových oblastech při potokách a řekách ? Dřív povodně nebyly?

  Původně se zakládali sídla hlavně tam, kde byl dostatek vody. Povodní možná bylo méně, lépe se obhospodařovala krajina, která pobrala více vody. Původní osídlení nebývalo nikdy těsně u břehů řek a potoků, kde hrozily záplavy. To až pozdější dostavování se rozšířilo i do takto postihnutelných oblástí. Těch důvodů by samozřejmě byla ještě celá řada.

  Další informace


  Poznáte významného českého spisovatele, který se narodil před 100 lety?

  Patří také do Českého filmového nebe, protože několik filmů bylo natočeno podle jeho námětů a scénařů. Vzpomenete si na některé filmy?Víte, z které sbírky či básně jsou uvedené verše?S kterou událostí souvisí?Ach, Čechy krásné, Čechy mé!Obraze rámu prastarého,kolikrát vytrhli tě z něho,že odprýskaly barvy tvéaž po tmu hrobů. A v den slavnýznovu pro zraky žárlivénapjal tě rámař starodávný ..... Doplňuji:Některé filmy, které souvisejí s Hrubínem:Vynález zkázy, Srpnová neděle, Zlatá reneta, Panna a netvor atd.Dále jak uvedl Vagra - Hrubín je autorem textů k filmovým písním.Kropítko odpověděla na všechny otázky jako první, takže získává bod navíc.

  Další informace


  Kdyby před 601 lety na den upálení mistra Jana Husa pršelo a zmoklo jim dřevo na hranici, zachránil by se Jan Hus?

  Kdyby před 601 lety v den, kdy měl být upálen mistr Jan Hus, pršelo a zmoklo jim dřevo na hranici, zachránil by se Jan Hus před smrtí, nebo by našli jiný způsob popravy?

  Další informace


  Existovaly v 50. letech 20. století (a dříve) nějaké registry obyvatel, jejichž součástí byly i fotografie?

  Můj pradědeček zemřel v roce 1956 a bohužel nemám žádnou jeho fotku. Existovaly do roku 1956 nějaké registry obyvatel, jejichž součástí byly i fotografie? Archivovaly se tyto registry? Dnes máme všichni občanku/řidičákas a fotku z nich mají uschovanou určitě někde na úřadě nebo policii... Ale jak to bylo před rokem 1956? Díky moc za odpovědi!

  Další informace


 • Vyčištění plochy seznam ikon které nebyly použity nejméně 60 dní

  Dobrý den dnes ráno se mi na svém PC ukázalo Vyčištění plochy od nepoužitých ikon,že se mi to uloží a pak když budu chtít můžu si to najít a dát nazpět na plochu .Budete prosím tak moc hodní a vysvětlíte mi kam se mi to bude ukládat ,kde si tu složku pak najdu a jestli si to můžu udělat i sama a jak prosím o přesný postup děkuji.

  Další informace


  Neví někdo prosím,kde stáhnout česky seriál o svérázném kuchaři,které dávalo spektrum před několika lety-keitha floyda?

  měl několik sérií-např.floyd na víně, floyd na cestách, floyd ve středomoří...

  Další informace


  Bastlení: multiplexer na cca 100 vstupů  Další informace


 • Zemrely - a dluhy. Dnes jsme se bavily se sestrou - znamy z obce zemrel , nevlastnil zadnou nemovitost , byl

  z dluhu bezdomovec. Ma 4 deti , ti jsou na tom dobre , maji zamestnani ... budou muset oni za nej zaplatit dluhy na soc. a zdrav. ? 250 t. ? Nebo kdo to pak doplati za takoveho cloveka. ? -iv-

  Další informace


  Jak se prodával státní majetek před mnoha lety?

  V době prodeje OKD, Čepra, SHD a.p. postačil pouze jeden znalecký posudek, ministr financí a šikula, který byl na správném místě ve správný čas a kšeft byl hotov, neb do toho mohla zasáhnou Poslanecká sněmovna či nikoliv ? Kdo navrhoval rozprodej ?

  Další informace


  Co je to přímá volba prezidenta a jak se liší od voleb například před deseti lety?

  Při přímé volbě prezidenta, si vybírá mezi navrženými kandidáty občan. Kdežto u voleb minulých byla volba prezidenta volbou tajnou, kdy se mezi dvěma kandidáty rozhodovalo ve vladislavském sále nebo PS, nevím teď, pomocí hlasování poslanců. Přímá volba je sice prvkem přímé demokracie, má to však háček. Kandidáty mohou navrhovat politické strany, což už tak demokratický pro nás není. Na druhou stranu,kdo chce kandidovat a nebyl navržen, musí nasbírat určitý počet hlasů od lidu.

  Další informace


 • Jaké máte koníčky?

  Já mám práci jako koníček a poslední dobou se vrtám v různých softwerech a jednou za čas si slepím modelDoplňuji:viz.: a href"http://tuczek.jex.cz/" rel"nofollow" http://tuczek.jex.cz/ /a

  Další informace


 • Záleží v odvolání na SŠ v pořadí pod čarou nebo má větší šanci ten, kdo dřív přijde, ten dřív mele?

  Pokud na školu přijde odvolání, vedení školy s některými učiteli nejprve projdou všechny Tvoje materiály. To znamená známky ze základní školy, potom Tvoji písemku z přijímacího řízení a poté se rozhoduje. Záleží kolik odvolání jim na školu přijde, pokud budeš jediná a nebudou Tvoje studijní předpoklady nějak děsivé, tak máš šanci, pokud tam bude odvolání vícero, rozhoduje pořadí pod čarou a opět materiály, které od Tebe škola má. Někdy se ale stává, že škola naplnila svoji kapacitu již v přijímacím řízení a jiné uchazeče (ty odvolané) prostě přijmout nemůže. Tak hodně štěstí.

  Další informace