• lze naučit organismus, aby si vystačil s kratší dobou spánku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: lze naučit organismus, aby si vystačil s kratší dobou spánku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - lze naučit organismus, aby si vystačil s kratší dobou spánku?

 • Proč je poslední dobou značení telefonů tak nepřehledné ??? :)  Další informace


  Není těch výbuchů poslední dobou nějak mnoho?  Další informace


  Jak jste na tom s pracovní dobou?  Další informace


  Co je zdravější a lepší pro náš organismus?  Další informace


 • Kde v Praze sehnat kratší zahradnickou hadici?  Další informace


 • Existuje nějaký koeficiént, udávájici poměr mezi cenou výrobku a dobou, potřebnou pro odpacováni této ceny?  Další informace


 • Proč se lisuje bílé víno kratší dobu než červené, když se tím zbavuje zdraví prospěšného antioxidantu resveratrolu?

  Litr červeného vína obsahuje asi 0,2 až 5,8 mg resveratrolu v závislosti na odrůdě. Bílé víno obsahuje resveratrolu méně, důvodem je zřejmě kratší doba lisování a tedy kontaktu mezi slupkou a dužninou hroznu.(wiki) Může to tedy být tak, jak píšeš. I z červených odrůd se lisuje bílé, nebo rosé. Důvodem kratší doby lisování může být, aby se do moštu nedostávaly taniny, které způsobují nahořklou a svíravou chuť. Nejsem ale vinař, je to jen moje teorie.

  Další informace


 • Potřeboval bych poradit s procesorem,procesy poslední dobou nějak špatně pracuje :-)  Další informace


  Poslední dobou se mi hnusně seká net  Další informace


  Poslední dobou běží ve Windousu unsecapp.exe. Jaký to má význam, kdo to spouští a jak se toho zbavit?

  Z info na netu jsem se nic zvláštního nedočetl, otevírání souborů ve složce v poznámkovém bloku mi také neříká nic, Process Hacker také nic, Avast říká že žádný vir neobsahuje, a OllyDbg to je čtení pro ajťáky. Soubor je v System32wbemDoplňuji:Samotný název unsecapp budí hrůzu, protože je to unsecurity application, nebezpečná aplikace. Mám podezření na to, že ho spouští Avast. Bohužel ověřit to nemůžu, protože Avast v msconfig nejde zakázat. Defender hlásí, že unsecapp nespouští systém. Takže to dělá někdo jiný. Něco to z počítače odesílá. Teď schází přijít na to, jak tento soubor/aplikaci zakázat. Já ten systém musím mít pod kontrolou a ne aby tam někdo něco montoval.

  Další informace


  Poradíte, co s tím, když se mně poslední dobou stále seká obraz u on-line videí?

  Chvíli ok a třeba po 10-ti minutách děs. Zvuk ok. Už jsem udělala čištění Ccleanerem, plocha téměř prázdná. Používám firefox. Díky za každou dobrou radu

  Další informace


  Jak dlouho lze mít zapnutý režim spánku u nootbooku,kdy je lepší vypnout počitač ůplně.

  Prý se vybíjí baterie,když se nechá režim spánku několik dní

  Další informace


 • Už před nějakou dobou mi propadl OP, ale já si toho vůbec nevšimla, nevíte, jestli budu platit nejakou pokutu? Děkuju

  Je to už téměř půl roku, ale všude mi OP brali, až teď po mě v bance potřebovali nový OP a já si teprve uvědomila, že ho nemám. Nevíte náhodou, jestli budu platit nějakou pokutu, abych se na to mohla připravit?:-) DěkujiDoplňuji:Děkuju, snad po mě nebudou chtít víc :-)

  Další informace


 • Je možné, aby měl jeden organismus dvě rozdílné DNA ?

  Tím ale nemyslím různé roubovance atd. Něco čistokrevného, nefalšovaného -).Doplňuji:Prosím, ptám se na jinou, ne upravenou (pozměněnou) dna. Ne chiméru, to znám i v jiných souvislostech a významech -).

  Další informace


 • Poradíte s prezentací na téma Stav přetížení a vliv na lidský organismus?

  Mám zadanou prezentaci na tohle téma do fyziky a nemůžu vůbec nic o tom najít na internetu,potřebovala bych pomoct,díky předem.

  Další informace


  Je možné naučit zlatou rybičku v akváriu proplouvat obručí sem a tam po rozsvícení?Jakým způsobem ji to lze naučit?

  vždycky platí, že za kus žvance je možný i nemožný

  Další informace


 • lze se na internetu naučit číst výkresovou dokumentaci

  Naučit číst možná ano, co se týká druhů čar a kótování. Ale rozumět projektu už se asi jen tak nenaučíte, na to je přeci jen lepší daný obor vystudovat.Nevím, jestli Vás zajímají výkresy stavební, strojírenské, nebo nějaké jiné.

  Další informace


  Podařilo se vám někomu vystudovat vysokou školu za kratší dobu než je běžné?

  Zarazilo mě, že náš nový ministr vnitra to stihl za 9 měsíců. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Milan_Chovanec" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Je možné i na jiných VŠ studovat v takto krátkém čase? Do Plzně to mám daleko, ale kdyby bylo něco blíž...... Myslíte, že je to studium zkrácené i pro normální smrtelníky, nebo jen pro VIP politiky.

  Další informace


 • poslední dobou chytám v noci hlad ..nejsem marod?

  vždycky jsem jedl, abych žil, ale teď to začíná vypadat naopak ..přitom nijak těžce nepracuji, prostě jenom žeru ..dík za řešení

  Další informace


  Jaký strojek byste mi doporučili na první holení?

  Dobrý den,je mi 16 let a poslední dobou mi strašně moc začíná růst něco mezi tzv. chmýřím a vousy a chtěl bych si to hlavně pod nosem oholit, ale ještě nemám s holením žádné zkušenosti. Jaký strojek byste mi doporučili na první holení? A případně jestli máte nějaké tipy co rozhodně u prvního holení nedělat, tak mi je zde prosím také napište.Předem děkuji za všechny odpovědi.

  Další informace