• Lze tímto způsobem odeslat balík? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze tímto způsobem odeslat balík?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze tímto způsobem odeslat balík?

 • jde změnit dodání českou poštou místo balík do ruky na balík na poštu?  Další informace


  Jak lze nejlevněji poslat balík o váze 110kg?  Další informace


 • Potřebuji odeslat dopis k narozeninám tak, aby došel v pondělí. Kdy ho mám odeslat?  Další informace


 • Lze elektrickou zásuvku zapojit následujícím způsobem?  Další informace


 • Proč jsou některá telefonní čísla rozdělená tímto způsobem: 123 45 67 89?  Další informace


  Nejdou odeslat MMS  Další informace


 • Když se mi vypráním srazil svetr, lze ho nějakým způsobem vrátit na původní velikost?

  Když se mi vypráním srazil svetr, lze ho nějakým způsobem vrátit na původní velikost? Jedná se o svetr s flís podšívkou od Sanu Babu. Pekelně drahý. Nicméně srazil se jen svetr - 100% bavlna.

  Další informace


 • Nelze odeslat soubory přes bluetooth na W 8.1

  Dobrý den,ráda bych požádala o radu. Mám notebook od Asusu a win 8. Dříve, když jsem potřebovala odeslat soubor do mobilu, klikla jsem na něj pravým tlačítkem a v nabídce odeslat se mi zobrazilo ,,Bluetooth . Po nějakém čase se mi tato možnost zobrazovat přestala.A proto, abych nyní mohla odesílat soubory, musím odstranit připojení s mobilem, znovu spárovat a objeví se mi okno o propojení pc s mobilem, kde si můžu vybrat co a jak. Tato metoda je bohužel zdlouhavá a já se nemohu dopátrat, jak opravit tuto chybu.Děkuji všem za rady

  Další informace


  Nejde odeslat email z pc, hlasi to chyba zadani adresata 533 v rcpthosts...  Další informace


  Nejde mi odeslat email na chorvatskou adresu  Další informace


  Lze prodloužit u trial verze editoru, capture one 5 pro, dobu fungování třeba o 30 dni jakym způsobem, Děkují

  a - koupit licenci.b - sehnat si crack nebo regkey a použít.c - odinstalovat amp vyčistit registry (Revo Uninstaller to umí docela dobře), a znovu nainstalovat.

  Další informace


  Lze níže uvedeným způsobem obnovit přístup k účtu na Facebook?

  Pokud mi nechodí SMS k dvojfázovému ověření, můžu tenhle problém eliminovat tím, že si nechám komplet obnovit přístup k účtu jako kdybych ztratil heslo? Tj. pokud kliknu na odkaz Zapomněli jste přístup k účtu pod políčkem Heslo a budu-li se řídit dalšími kroky, je možné, že se na účet přihlásím? A eventuelně budu mít možnost vypnout dvojfázové ověření, díky kterému se již takřka 48 hodin nemůžu dostat na účet, protože mi z nějakého neznámého důvodu nechodí SMS? Díky moc.

  Další informace


  Jakým způsobem lze vložit na portál Heureka.cz inzerát ?

  Heuréka.cz není inzertní server. Slouží pro nabídky e-shopů.Postup je jednoduchý:- buď živnostníkem nebo firmou- založ si e-shop- v e-shopu uveď zboží, které chceš prodat- zaregistruj se na Heuréka.cz- vygeneruj XML soubor, kterým Heuréce řekneš, co prodáváš a za kolik- Heuréka to zveřejní během několika hodin

  Další informace


  Jakým způsobem lze sdílet s kolegou objemný soubor nahraný na Google Drive pod svým emailovým účtem?

  Nepoužívám, ale odpověď najdeš zde:

  Další informace


  Jakým způsobem lze poznat obrazové rozlišení staženého filmu ?

  Stačí když klikneš na ten soubor pravím tlačítkem myši a dáš vlastnosti a tam to najdeš v souhrnu i s informacemi o počtu snímků, toku dat atd. ale mě to ukazuje normálně, i když nad ten soubor najedu kurzorem a nechám ho chvíli na ikonou souboru, tak se mi ukážou detaily a tam to je taky )

  Další informace


  Jak odeslat obrázky

  notesu. Najdu obrázek_otevřít_odeslat_blueto oth. Tam se mi zobrazí rámeček a nápis složka je prázdná. Jak ty obrázky dostanu do této složky, prosím rady polopatě, díky.

  Další informace


 • Lze nějakým způsobem vybrat dobírkovou složenku po splatnosti??

  před dvěma měsíci jsem posílala zboží na dobírku, byla mi zaslána složenka, ale nebyla jsem zde, abych ji mohla vyzvednout.

  Další informace


 • Lze hubnout timto zpusobem?

  Chci se zeptat, zda-li jde DENNE zhubnout 200 g cisteho tuku. Kdyz budu mit denne pohyb 1,5 hodiny, budu jist tak, ze omezim sacharidy a tuky a pridam potraviny bohate na bilkovinu a zeleninu k tomu, tak by to mohlo jit, ne?

  Další informace


  Jakým způsobem lze určit zabudovaný ČIP v zubu?

  Člověk může mít zabudovaný čip v těle,a potom může být sledovaný na každém kroku.Jak to zjistit.Pouze dobré rady ,případně odkaz na fundovanou osobu. m i r l i n.

  Další informace


 • Které druhy živočichů jsou v České republice kriticky ohroženy? Lze jim nějakým způsobem pomoct? Jak ?

  Kriticky ohrožených zvířat je všude habaděj - viz. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_ohro%C5%BEen%C3%BDch_%C5%BEivo%C4%8Dich%C5%AF_v_%C4%8Cesku" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Jednou formou pomoci jsou záchranné programy - a href"http://www.nature.cz/zachranneprogramy/index.php?docId2226" rel"nofollow" http://www.nature.cz/ hellip /a Hlavní pomocí by pro ně bylo nelikvidovat jejich přirozené životní prostředí.....

  Další informace