• Majitel bytu odmítá fakt, že nájem se platí předem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Majitel bytu odmítá fakt, že nájem se platí předem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Majitel bytu odmítá fakt, že nájem se platí předem?

 • Vzali by jste od nájemníka peníze za nájem+poplatky na rok dopředu? Když Vám to nabízí nájemce?  Další informace


  Platí se peníze za odpad? Kolik se platí?  Další informace


  Nájem od města, co je potřeba zařídit?  Další informace


  Můžu jako majitel bytu pronajmout byt novým nájemníkům ve výpovědní lhůtě předchozích a již odstěhovaných nájemníků?  Další informace


 • Mám nárok na přísp.na bydlení,jsne 1 dosp.,2 děti-18a20 let,nájem+inkaso 9980, příjem12000čistého+1400přídavk y. A kolik?

  Na sociálce vám to spočítají, řeknou vám i jaké doklady si máte přinést

  Další informace


 • ICQ mi odmítá přijmout telefonní číslo

  na poslání SMS zprávy: prý je neplatné (invalid). Co si to zas vymejšlí? Dík.

  Další informace


  IBM ThinkPad T43P odmita novy WD 320GB PATA  Další informace


  Avast odmítá pracovat, co s tím?

  Najednou se mi u malé ikonky Avastu na spodní liště objevilo červené kolečko s bílým křížkem a po kliknutí se mi zobrazila stránka se sdělením, že systém je nechráněn. Na příkaz opravit nereagoval, tak jsem zkusila kompletně Avast odinstalovat přes REVO uninstaller a naistalovat vyšší verzi. To se sice povedlo, ale ani po restartu se Avast neumoudřil. Poradíte někdo co mám zkusit dál? Díky. SůwaDoplňuji:Ráno, ještě před připojením na internet jsem spustila Spybot Search ampDestroy a odstranila nalezené viry, následně jsem projela systém CCleanerem. Provedla jsem novou instalaci poslední verze Avastu 6.0.1367, restartovala a stejně pořád nefunguje. Bod obnovení si program vyhledal při instalaci. Nemá smysl se vracet do doby, kdy avast fungoval, protože jsem mezi tím provedla reinstalaci Avastu. Hlásí mi to, že je ZASTAVENA služba programu avast a na tlačítko OPRAVIT nereaguje.

  Další informace


 • chtěl bych se zeptat,do kdy platí a zda ještě platí občansky prukaz vydany 29.1.2003

  Stejně jako datum vydání, bude na něm uvedeno i datum platnosti. Standardně OP platí 10 let, u OP vydaného v 15 letech věku občana je platnost 5 let.

  Další informace


  Můžu uplatnit slevu na dani na šestnáctiletého syna, který odmítá studovat?

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžu uplatňovat slevu na dani na syna, kterému je šestnáct let a odmítá studovat? Není registrován na ÚP. A kdyby eventuelně byl zaregistován na ÚP? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Musí syn platit nájem - podrobnosti v doplnění otázky?

  Původní neotázkaMusí syn platit nájem do 30.9.chce odejít 19.5.zaplac. má do konce 5. Náj.vznikl 16.09.2015 do 30.9.16 pak se aut. prod. -Ve smlouvě je, ustanovením tohoto smluvní strany výslovněvylučují zákonnou úpravu prolongace nájmu zakotvenou v ustanovení § 2230 občanskéhozákoníku.

  Další informace


  Musí soudní exekutor po vyklízení bytu potvrdit předávací protokol o vyklizeném bytu kulatým razítkem?

  Karle,v dnešní době exekutoři můžou všechno,i bez kulatého razítka!.Taková je realita!

  Další informace


  Manžel má v péči 18letého syna - stále studuje. Matka má od 18 platit alimenty synovi na účet, ale odmítá. Co lze dělat?

  Dobrý den, děkuji za odpověď.

  Další informace


  Kdo platí daň z příjmu za úplatný převod bytu, který vlastní družstvo a jehož zatím nejsem členem?.

  DOBRÝ DEN BYDLÍM V BYTĚ PATŘÍCÍ DRUŽSTVU (nejsem člen družstva) CHTĚL BYCH SE STÁT DRUŽSEVNIKEM ZA ÚPLATNÝ PŘEVOD BUDE SE STOHO PATIT DAN A KDO, DIK HRÚPLATNÝ PŘEVOD BYTU VLASTNÍCÍ DRUŽSTVO (JÁ NEJSEM ČLEN, CHTĚL BYCH SE JIM STÁTú. KDO PLATÍ DAN Z PŘÍJMU?

  Další informace


  Jak dlouho si schováváte výpisy z účtů, jestliže na nich máte trvalé příkazy plateb např. za nájem, elektřinu apod.?

  A jak dlouho schováváte různé doklady o zaplacení nájmu bytu a vámi uhrazené faktury např. od mobilního operátora, od poskytovatele internetu?Má smysl schovávat všechnu dokumentaci od 20 let starého rozvodu, třeba o svěření dítěte do péče, kterému je teď už 25 let a exmanžel zemřel, a další různou rozvodovou korespondenci?Má smysl schovávat třeba doklady o zaplacené anuitě bytu, když mám stvrzeno v Kupní smlouvě, že byt je již můj bez dluhů? Mám schovávat doklady od bytu předešlého, který jsem před 14 lety prodala?Budu se stěhovat a potřebuji vyházet nepotřebné věci.Něco jsem slyšela o doporučené nebo zákonné 3-leté lhůtě, po kterou máme uchovávat dokumentaci pro případ potřeby dokázat zaplacení, ale mám pocit, že u něčeho je i 10-ti letá?Doplňuji:Děkuji vám za odpovědi.Dr. Axi, našeptávač vyjel 3 obdobné dotazy, ale týkaly se pouze výpisů z účtů a ústřižků složenek. Já se ptala na víc druhů dokumentů.

  Další informace


  Dotaz ohledně trvalého pobytu. Může majitel bytu zrušit nájemci trvalý pobyt sam bez toho aby najemce šel s nim?

  Děkuji.

  Další informace


 • jak naložit s dospělým dítětem,které nechce přispívat na nájem a domácnost

  Prosím poraďte. Mám dospělou dceru-pracující,s dítětěm o které se převážně starám já jako babička. Mám problém z dcery dostat peníze na nájem a chod domácnosti.Převážně není doma,a doma nic neudělá.Vnoučkovi vařím já. I převážně nakupuji. Vyhrožuje, že když ji vyhodím zdomu,tak da syna jeho otci a ja ho zřejmě nebudu vídat.Je jí 23 letDoplňuji:Prosím poraďte,jek ji teda dostat z bytu. Mám taky strach o své zdraví, léčím se již 10 let na úskostně depresívní poruchu. Taky tvrdí že ji nemám šanci zbytu dostat,pokud ona nebude souhlasit. Děkuji

  Další informace


  Syn s rodinou žije v podnájmu, v družstevním bytě svých rodičů,on ani jeho žena není členem družstva.Platí nájem,inkaso.

  Rozvádí se, ze zákona nemá ani on a ani maželka právo na finanční náhradu, či na náhradu bytu. Ale jak se to řeší, když se měnily okna a dělalo se zateplení,tím se zvedl nájem bytu, který syn platí. Tyto peníze ( zateplení a okna bytu ) se nějak u rozvodu řeší ??? Manželka stále požaduje od syna peníze.....Předem mockrát děkuji za odpověď..... J.

  Další informace


 • Platí se něco za zhotovení nové občanky v Chrudimi?? Kolik, a jestli předem, nebo po převzetí..

  Doplňuji:OK, mrknu na ty stránky, občanku si měním kvůli změně trvalého bydliště

  Další informace


 • ahoj všem jak mám postupovat když jsem v podnájmu a mám byt samou plíseň.Mám dál platit nájem nebo co mám dělat?

  V první řadě bych kontaktovala majitele bytu, aby se přišel na stav bytu podívat.Je potřeba vědět v jakém stavu vám byt pronajal.Od toho se bude odvíjet- zda byt on uvede do stavu vhodného k bydlení , nebo jste si to zavinil sám .Pokud se plíseň objevila až po dobu vašeho bydlení ,zřejmě špatně větráte. Bude dobré zdi očistit a buď sanovat, nebo existuje savo proti plísni a tím se dá zeď ošetřit před malováním. Nevíme v jakém je to rozsahu a kde se plíseň tvoří.To je můj názor a tak bych to řešila já.Pochybuji, že jste si pronajal plesnivý byt.

  Další informace